"hehe, vidji ga, kako mu je sladak ovaj stomacic..."
a on svinja masna, pun kinte...
A dje u minus, ne valja to
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
"hehe, vidji ga, kako mu je sladak ovaj stomacic..."
a on svinja masna, pun kinte...
Ne Gandalfe
Debeo i pun para - MEDO SWATKI!
Debeo a bez para - SVINJA DEBELA!
poslato s Jadrana
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
guzva na debelom brijegu...
![]()
One Ring to Rule them all...
Ka' na ekskurziju. Taman je bilo nešto krajem septembra, početkom oktobra kad se i ide.
A bi krenuli opet, bi malo.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
A jes s nekoga prvenstva original.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Bilo je i "muzičara" što su klavire donosili.
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
This time next year we'll be millionaires
atomski mrav nema naocare brt, samo onu kacigu sto je ono ka za skijanje i iž nje vire dvije antene
One Ring to Rule them all...
Vndoje ti li si?
aaaaaaaaaaaaaaaahhahahahahahahahahaahhaahhaahahhah grdno li je ovojedan kolega mi ima ovakve i ja mu velim grdne su ti velike, ogromne, ka da su ti tudje...on veli alooo, ovo je 250 eura...i da su pesto, ogromne su ti
![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Samo mu peraaja fale
Fale mu elektrode.
There are currently 14 users browsing this thread. (1 members and 13 guests)
Bookmarks