"hehe, vidji ga, kako mu je sladak ovaj stomacic..."
a on svinja masna, pun kinte...
A dje u minus, ne valja to
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
"hehe, vidji ga, kako mu je sladak ovaj stomacic..."
a on svinja masna, pun kinte...
Ne Gandalfe
Debeo i pun para - MEDO SWATKI!
Debeo a bez para - SVINJA DEBELA!
poslato s Jadrana
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
guzva na debelom brijegu...
![]()
One Ring to Rule them all...
Ka' na ekskurziju. Taman je bilo nešto krajem septembra, početkom oktobra kad se i ide.
A bi krenuli opet, bi malo.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
A jes s nekoga prvenstva original.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Bilo je i "muzičara" što su klavire donosili.
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
This time next year we'll be millionaires
atomski mrav nema naocare brt, samo onu kacigu sto je ono ka za skijanje i iž nje vire dvije antene
One Ring to Rule them all...
Vndoje ti li si?
aaaaaaaaaaaaaaaahhahahahahahahahahaahhaahhaahahhah grdno li je ovojedan kolega mi ima ovakve i ja mu velim grdne su ti velike, ogromne, ka da su ti tudje...on veli alooo, ovo je 250 eura...i da su pesto, ogromne su ti
![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Samo mu peraaja fale
Fale mu elektrode.
There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)
Bookmarks