Nešto razmišljam, da se ja pitam, ne bi mi ko nosio zastavu na Olimpijadi nako Sabrija Vulić.
I onda se dusebriznici drzavni cude sto roditelji odbijaju da vakcinisu djecu. Srecom pa nasi doktori nisu skloni korupciji i slicnim stvarima :lolblue::lolblue::lolblue:
http://www.dw.com/sr/prljavi-novac-z...-19219-html-cb
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Nešto razmišljam, da se ja pitam, ne bi mi ko nosio zastavu na Olimpijadi nako Sabrija Vulić.
Izadjoh jutros do kapije, kad ono kad malo bolje pogledah:
Sent from my LG-H815 using Cafe Del Montenegro mobile app
I can't explain and I won't even try
Koštana, Božo Vrećo...premijera u Tivtu.
Ideeeeeeeeeem!
Sreća, sreća, radost
Stara Varos, vele...
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Srljanje u propast.
Zadovoljstvo kad ti poslije nekoliko godina dodje prijatelj iz bijelog svijeta![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Razmišljam oće li se moć zaspat noćas.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Nemam osjećanja,ne mislim u poslednje vrijeme o ničemu pa se zapitam jesam li zivo biće ili sta već..?.?.. Jednostavno sam emotivno "oštećen" a u ovome drustvu je to big problem![]()
YOU HATE ME BECAUSE I KNOW YOUR TRUTHS
MY KNOWING THIS MAKES YOU MORE PATHETIC, SORRY :devilish:
Bravo Tomo, još jednom.
Sent from my Lenovo S960 using Cafe Del Montenegro mobile app
Ona za Vučić, sad ova za Novaka...jesu li to posledice bombardovanja, sto li?
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Zena, majka, kraljica, vikendashica me ustavi na sred livade da joj pogledam x-ray snimak djeteta koje je palo sa bicikla dan ranije. Da vidim ima li lomova i naprsnuca. Reko sa ekonomske strane ovaj snimak je cist al ponijecu snimak i ovom bratu sto radi u EPCG da i on pogleda.
Ne znam sta da mislim i kako da se osjecam, prosto ne znam...😵
Sent from my GSXR1000 @299
Last edited by Caesar; 28-07-16 at 10:09.
γνῶθι σαὐτόν
moja ceznjo davna.
Sa druge strane straha su sve najbolje stvari u životu.
Jeb*m ti ja takvo ljeto u kojem krajem jula Ribnica još teče koritom...
Sell the Vatican, Feed the World!
Kako se divim ovoj hobotnici.
Tako mala a tako opasna. Najveći primjerci su veličine loptice za golf. Nije agresivna. Prelijepa je.
Količinski baš malo otrova sadrži, ali ga ima dovoljno da ubije 26 ljudi.
Osim delfina, jedine su životinje koje uživaju u ljubavi.
Nije poznato kako ubrizgavaju otrov i nema protiv-otrova. Predivno.
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Bookmarks