...ka da je juče bilo.
...ka da je juče bilo.
Neka ga ne mari....
ahahahahaha isto!!!!!!!!!
I respect your wrong opinion.
Lukaj
Vidji dan nadrogirani i maj kakaricki. poprecke pada.
Prizora ovoga od kise, sto je ovo. Potop.
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Predivan dan![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Cetinjska kisa, divna kad nemas obaveza, al ovako mrs u tri lijepe
Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...
srećan vam mjesec maj. ovo što je ostalo od njega.
nothing comes from violence and nothing ever could
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Stomak mi se prevrnu kad ovo vidim. Ni manje ni više no cl63amg...
Sent from my SM-G925F using Tapatalk
jel ovo pop srece ti?
pa ne moze, ja vam tvrdim da ce svijet snac neka takva katastrofa da niko pretec nece, kad su i popovi poceli da mafijaju.
Odakle popu da sipa u auto koje troši 25l?
Ima li vijesti sad da napišu nešto?
Sent from my s7 edge using Tapatalk
I custom table...
Sent from tapatalk
#fakenews
sto bi tek cinio da se nije zakleo na skromnost...
i to kupea vozi hebac...a meni se crvena ne tuli...
Ništa to dok ne obije pumpu...
A tablice su mu (All is My, God ) 😅😅
poslato sa 7 edge
Tebe mi je žao a za mene me duša boli
Sent from my iPhone using Tapatalk
YOU HATE ME BECAUSE I KNOW YOUR TRUTHS
MY KNOWING THIS MAKES YOU MORE PATHETIC, SORRY :devilish:
Evo procitah da se zeni Zoran Kalezic, tako da, ako ima bjelopavlica odje, neka se spreme za trosak. To vi je najslavniji bjelopavlic u zadnje 50 godina![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
vojo brajovic je iz bjelopavlica
evo i ostatka...
https://sr.wikipedia.org/sr/%D0%91%D...B8.D1.9B.D0.B8
Pola danilovgradjana i 70% podgoricana nece znati ko su bili petrorica sa toga spiska, a za Zokija znaju svi
A i Veljko Milatovic i Šaro Brajovic su ucestvovali u ubistvu Krsta Zrnova Popovica. I nije za neku pohvalu![]()
Last edited by mexiko; 20-05-16 at 23:35.
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Ja sam tu nedje sa Zokijem... :mrgreen:
Sent from tapatalk
#fakenews
There are currently 13 users browsing this thread. (1 members and 12 guests)
Bookmarks