Odakle vam inspiracije?
Sanjam kako nekim starim gradom šetamo Ceca Ražnatović njena sestra, Karleuša, moja drugarica - da me ubijes ne mogu se sjetit koja i ja.
U momentu stiže kočija, Karleuša sijeda u nju i ode, a da nam se ne javi.
Ceca i njena sestra idu ispred, polemisu njen nedrugarski postupak,
A ja ne bih bila ja da nešto ne žvaćem, pa ne znam okle mi smokva ( koju u stvarnosti ne podnosim) koju sam jela i sva se zamazala.
Stižemo ispred radnje s minđušama, Karleusa se žali da nema što da obuče za parti, jer ne može da nađe velike minđuše, koje joj pokrivaju uši.
Mi zabrinute ovim problemom.
Čuje se alarm, bogu fala.
Budim se i samo mi nije jasno, ko je drugarica sa mnom i đe bačih koru od smokve i oprah ruke
Sell the Vatican, Feed the World!
Odakle vam inspiracije?
I respect your wrong opinion.
Lukaj
kako se isplakah.
nothing comes from violence and nothing ever could
Okle Karleuša opet kad je otišla kočijom?
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
Sanjah Colt 45 i srebrne metke. Imao sam i strašan holster, kafeni i miris brušene kože.
![]()
Last edited by Zedd; 07-04-16 at 19:57.
but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding
Ja često sanjam razne nepovezane snove i često su to neke situacije koje proizlaze iz moje podsvijesti i u snovima dolaze kao rješenja nekih stvarnih, realnih situacija...Postoje i razni tumači snova čija objašnjenja mislim da nemaju nikakvog smisla, ali svakako mislim da imaju neko dublje značenje..
Sanjah Branka Đurića Đuru kako mi kreči stan i veli:
-'oćemo li, kako ćemo?
i stalno me slao za burek i pivo...
Sell the Vatican, Feed the World!
Noćas me pohodila sreća.
Sanjala kako se ljubim s Mitrom Mirićem.
Što je najgore, sviđelo mi se...
Sell the Vatican, Feed the World!
Sanjao sam sinoc da sjedim sa sestrom i da je drugarica zove i javlja joj da je umro Rodzer Federer i sestra krece da place.
U zivotu ni jedan teniski mec nije odgledala i veliko je pitanje zna li uopste kako Federer izgleda.
Produzio si mu zivot mjesec dana.
Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
opet sam sanjala da je neko umAro i isplakah se.
nothing comes from violence and nothing ever could
Da se ljubim i faćkam s Kinezom nekim.
Ne znam je l mi to posljedica od jaja sinoć...
Sell the Vatican, Feed the World!
sahranih kneza sinoć... bi mi žao, časti mi
nothing comes from violence and nothing ever could
Imate li trip da kad spavate,stigne vam poruka na tel i napola vas probudi i ne mozete s andjelima nastavit da spavate jer ne znate moze li bit sto vazno a ne odustaje vam se od spavanja i tripujete da citate poruku zatvorenih ociju?
Meni se ovo desava redovno. Kolko sam ih samo "procitao" zatvorenih ociju...
Boli te briga. Kad te neko pita čitaš li što ti mu reči poruke zatvorenih očiju u 3 ujutru.
Last edited by Solid; 03-05-16 at 00:17.
Ovi što su nadrndani ka' barski i kotorski klanovi kad se probude, nek imaju u vidu da sam sanjala da me krvnički mlati Đoša zato što neću njegov autogram.
Sell the Vatican, Feed the World!
Ja sam pretpošle noći sanjala da sam dobila kćerku i sina. Pošto vjerujem da neću i ne želim da rađam, ovo me malo istraumiralo, ka' no da ta đeca čekaju da ih rodim pa mi se javila u san. E kako me je to žensko malo čeljade gledalo, tačno sam se nasmijala u snu. Ne sviđa mi se ovaj san, definitivno.
A noćas sanjah Mylene Farmer. E ona me pošteno preznojila. Uspjela sam i da se zacrvenim i da uživam u nježnoj muzici cijelu noć.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Ja se istraumirah. Od muke sam se jutros ustao. Sanjao sam da sam dobio metak u glavu ( lol ) ali da sam svjestan i da hodam ali da ću umrijeti za maks jedan dan
Hitna ne pomaže, bolnica.ništa. muka sa porodicom, djevojkom drugovima. Sa mnom. Svi se opraštaju. Tako stvarno i strašno. Uh.
I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White
To ti je dobro što si ranjen i što ćeš umrijet u san.
Kad neko umre u san to je mnogo dobra stvar. A ti nastavi da čitaš poruke zatvorenih očiju![]()
Ti si je slušao na MTv-ju (vjerovatno) a ja na srpskim forumima. Zbog nje mi je francuski prestao biti mrzan. A ona... Ljubav!!
Last edited by Raquel; 03-05-16 at 13:45.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks