Originally Posted by AmFi Cudo da niko do sad nije naisao na ovakav primjerak. Da se ofarba u crno, zatamni, i napravi Golf 2 LIMO Izlazili iz TAS-a, u ambulantna kola prepravljani u Cimosu (VW, Citroen, Lada, Polonez) ako je ovo zaovstavstina iz SFRJ.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks