Bipop i Rokstedi nesto,nemam pojma,nesto pffff...
Da nema nijagarinih vodopada pg-cani ne bi imali dje da se slikaju.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Bipop i Rokstedi nesto,nemam pojma,nesto pffff...
Ne daj bože da me neko poljubio u kosu.
Skočili bi mu trigliceridi i holesterol.
Boli me uvo. Stavila sam minđuše s lobanjama.
Damče.
Last edited by KRKNA; 04-04-16 at 20:32.
Sell the Vatican, Feed the World!
I ja tvoju bolesnu stranu ličnosti
Sell the Vatican, Feed the World!
Кад чујем оно - што волим да те слушам, тако смирујеш - то можда индиректно пита пуцам ли се у вену.
Ево не знам.
Pffffffffff
![]()
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
btw,zna li ko da mi kaze koja je razlika izmedju koka kole zero, diet i light?
jel to malo ponestalo ideja,pa malo kakimo ili je nesto drugo?
Ima li razlike u ukusu?
otrov od zeroa sam probao,ne znam za diet i light...
Isto ka' meni između džema i marmelade...
Nikad shvatit...
Sell the Vatican, Feed the World!
Diet ti je za mrsavljenje, light za ten![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Light i Diet je valjda isto... Nikako mi ne odgovara..
Zero i nekako.. bliza mi je originalu.
Izbjegavam i vrlo rijetko pijem pa mozda nisam najkompetentniji za sud ali to je iz nekog mog iskustva...
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Nose li još non-stop onu malu Suri Kruz, zaboga?
Sell the Vatican, Feed the World!
Nestali spisi iz sudskog predmeta, nestao dokazni materijal i uprave policije, nestao CD sa dokazima iz tuzilastva, nestali.....Nesto razmisljam, je su li u ove institucije zaposleni ustvari kriminalci na prinudom (ili moderno receno drustveno korisnom) radu u drzavnim organima?
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Eo ponekad 'prelistam' ove dnevne novine... Pa tu nema jedne lijepe vijesti... Najljepsa je da se saobraca po suvim kolovozima a opet makar jedan udes blizu te vijesti.
Ostalo... iskljucenje struje... stradala u pozaru... opljackan market... noz po grlo... tuca... naoruzan dosao na posao...
I ovo sve do 11am.
Zemljo Indijo.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Nisam pretjerano emotivna, ali ovo me rasplakalo danas...vjerovatno stigao premor.
nemoj danas da si umorna!
nothing comes from violence and nothing ever could
Zreo je forum za gašenje.
Žestoki momak, dečko u usponu.
EDIT: Brzo će on u ministre. Voli moć i ne stidi se da to i pokaže.
Last edited by NHM; 05-04-16 at 18:03.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
Zašto se stidim umjesto njegove familije, nije mi jasno, kad su oni sigurno ponosni na njega.
Što bi se ti stidio? Svako svoj put ima.
Ni on ne treba da se stidi.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Zato što sam pogrešno podešen, davno sam treba reset da odradim da bih mogao sa ovim podguznim muvama da udišem isti vazduh bez osjećaja gađenja.
There are currently 15 users browsing this thread. (0 members and 15 guests)
Bookmarks