Ja se izvinjavam..mogu li samo da pitam, ako nije problem..ko ste Vi?
Ja se izvinjavam..mogu li samo da pitam, ako nije problem..ko ste Vi?
Ne pada mi na pamet...
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
dobro jutro, tratincice jedne ^_^
nothing comes from violence and nothing ever could
Eo i ja poranio, blago meni.
Dobar jutar.
A moglo je i bez kise.
Et tak.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Mene moj momak nije poveo na Sergejev koncert sinoć.
Ljubavni post.
Sell the Vatican, Feed the World!
Ljudi su stoka.
Da siroti Dragan Nikolic i Marinko Madzgalj ne umrijese,tacno mislim da mediji ne bi imali o cemu pisat.
Ovo ne da je precerivanje,no je8alo majku...
Fali samo jos da krenu da pisu o teorijama zavjera kako nijesu umrli,no na Kubi piju koktele.
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Svi smo mi na ovaj svijet dosli tako sto nam je majka digla nogu.
Da se ne lazemo...
Ako objavim knjigu, biću prvi koji je to uradio a da nije pročitao nijednu.
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!
...And suddenly
I can not remember who I used to be
And like the rain this yearning washes over me
And all the pain I knew before is gone...
nothing comes from violence and nothing ever could
nothing comes from violence and nothing ever could
Čovjek nepomično leži ispred kladionice 'Meridian' u zgradi Čelebić na Starom.
Lokalna pijanica, svi gledaju, zaobilaze, niko da priđe. Koga pozvati?
Sell the Vatican, Feed the World!
Hitnu
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Stigla milicija.
Sell the Vatican, Feed the World!
Otrijeznise li ga Krle?
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Mrtav je, izgleda...
Došla sam kući...
Neki Đečević, koliko čuh, živi kod željezničke...
Sell the Vatican, Feed the World!
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Bookmarks