Page 158 of 620 FirstFirst ... 58108148154155156157158159160161162168208258 ... LastLast
Results 3,926 to 3,950 of 15478

Thread: Jeftine avio karte

  1. #3926
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Ako moze pomoc.

    Ocu da idem 2 aprila u Njemacku i treba mi najpovoljnije karte za bilo koji grad u pitanju?
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  2. #3927
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,090
    Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    148 Posts

    Default

    Iz PG do Brisela za 25 e pa onda iz Brisela bus do Njemacke (Keln, Dizeldorf, Duizburg, Esen, Dortmund) za nekih 15-20 evrica.

  3. #3928
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,325
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Gandalf, onako pitam jer vidim da znas ponesto...
    Zasto je flydubai smece kompanija?
    Isao sam iz bg za dubai s njima, cini mi se za klasu bolja od npr. ryanaira...
    Nisam letio etihadom, lufthansom pa me zanima sto je to sto cini razliku smece/super...

  4. #3929
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,572
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,938
    Thanked in
    784 Posts

    Default

    pa procitaj recenicu do kraja -


    BOGATI ARAPI nece letjeti sa fludubai. Isto kao sto nece letjeti sa easyjet, ryanair ili wizzair jer su to leteci autobusi.

    Smece je ako je uporedis sa ostalim kompanijama koje lete iz arapskih zemalja - Emirates, Saudi, Qatar airways itd itd itd
    One Ring to Rule them all...

  5. #3930
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,756
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Eee da je nama u CG sto vise easyjet-ova i ryanair-a....

    Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  6. #3931
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Limun View Post
    Iz PG do Brisela za 25 e pa onda iz Brisela bus do Njemacke (Keln, Dizeldorf, Duizburg, Esen, Dortmund) za nekih 15-20 evrica.
    Gdje nadje ti za brisel 25 eura

    Ja jedino nalazim 150 eura kartu

    a treba mi da sam prije 4 aprila u njemackoj a 4 ili 5 dana da ostanem tamo.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  7. #3932
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,090
    Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    148 Posts

    Default

    Ima 27 mart 45 jura i 3 april 92 jura..

    Hebiga treba planirati ranije

  8. #3933
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Ne odgovara mi utakmica mi je 6 aprila

    Mada sam nasao 150 povratnu sa presjedanjem u francusku
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  9. #3934
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    48
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li kakva aplikacija za android sa kojom bi se lakse nalazile avio karte ?

  10. #3935
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,572
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,938
    Thanked in
    784 Posts

    Default

    skyscanner
    One Ring to Rule them all...

  11. #3936
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,756
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Evo eksplozija na Briselskom aerodromu...doduse nije Sarlroa, ali je i tamo sada rizik...mislim da ovo zlo od terorizma pocinje najvise turiste da pogadja, jer su mete aerodromi, autobuske stanice, turisticke atrakcije...

    Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  12. #3937
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Zagreb-Sarajevo
    Posts
    3,127
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Ovo sto se desava je teror slobode i civilizacije. Sada ispada da je najsigurnije putovati na destinacije tipa Meksiko, Argentina, Bali, Singapur ili tipa Hrvatska, Crna Gora, Albanija, Portugal, Grčka.

  13. #3938
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by skoljci View Post
    Evo eksplozija na Briselskom aerodromu...doduse nije Sarlroa, ali je i tamo sada rizik...mislim da ovo zlo od terorizma pocinje najvise turiste da pogadja, jer su mete aerodromi, autobuske stanice, turisticke atrakcije...

    Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
    realno, vise pogadja ove te izginushe, ali razumijemo se... Prvo sam odustao od ideje da idem za Istanbul, a sad i sve preko Brisela dovodim u pitanje... Odoh u Sutumore, caos!
    (nečitko)

  14. #3939
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,756
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mislisnda je Sutomore sigurno??? 😂😂😂

    Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  15. #3940
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    makar te niko bombom ne moze ranijet. pogines od metka ili noza u kafanskoj tuci ka junak
    f6

  16. #3941
    Join Date
    May 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,325
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    Ili od pokvarenog hamburgera

  17. #3942
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,402
    Thanks Thanks Given 
    327
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    bitno je da je jeftino, imaju akcije za 2 pokvarena amburgera dobijes 1 dz
    (nečitko)

  18. #3943
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Budva
    Posts
    1,756
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Uz taj pokvareni dodje li gratis pokvareni majonez?

    Послато са Redmi Note 3 уз помоћ Тапатока
    TU SEI TUTTA
    LA MIA VITA
    AC MILAN

  19. #3944
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,239
    Thanks Thanks Given 
    6
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    kakva je ovo neozbiljnost?
    dajte te ponude da se ide nedje breeeee

  20. #3945
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Pricam sa drugom i ubjedjujemo se danas da li da ide za prvomajske do bg. Ja nisam za to jer su i njima praznici i uskrsnji i prvomajski kao i nama, pa je samo sansa da nesto ne rsdi tih dana i da bude zatvoreno.. On zapeo ne ne radice svd.


    Sent from my iPad using Tapatalk
    f6

  21. #3946
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,572
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,938
    Thanked in
    784 Posts

    Default

    pa sve sto vam treba radice... Nije da cete poslom gore...

    Muzeji, lokali, nocni klubovi, splavovi... Sve radi
    One Ring to Rule them all...

  22. #3947
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Potrebna mi je jedna informacija u vezu kupovine avio karte preko MNE Airlines. Rezervisala sam kartu preko call centra u subotu i rezervacija mi vazi do sjutra popodne, do kada moram da je kupim. Posto zelim kartu da platim kesom, da li znate da li je moguce kupit jei na salteru na aerodromu, ili moram ici u njihovu poslovnicu u Podgorici? Pokusah sada da zovem njihov call centar da pitam, ali niko se ne javlja jer ocigledno ne rade 24h dnevno. Call centar koji ne radi 24h, blah...
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  23. #3948
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,572
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,938
    Thanked in
    784 Posts

    Default

    Moras poci u kancelariju. Ako se nije sta promijenila nalazi se u ulici slobode.
    Rezervacija ti vazi do sjutra popodne Posle toga ce da je oslobode za prodaju.

    Kakva te muka natjerala sa Mne airlinesom da ides ?
    One Ring to Rule them all...

  24. #3949
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    nisam locirana
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    85
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Pise na sajtu da je poslovnica na Bulevaru Ivana Crnojevica, ali naravno ne pise radno vrijeme :dejection:https://montenegroairlines.com/home/...podgorica.html

    Ja mogu biti u PG samo do 9, sto znaci da ako oni otvaraju u 9, ne mogu da stignem da uzmem kartu na taj nacin. Zbog ovakvih stvari nije u redu kada na sajtu drze nepotpune informacije!

    Koja me je muka natjerala da idem sa MNE AIR? Uh, dobro pitanje... .

    P.S. Za placanje karticom popust 3 eura, velikodusno! .
    Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.

  25. #3950
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Nije mi jasno zasto je nisi uzela preko neta
    f6

Page 158 of 620 FirstFirst ... 58108148154155156157158159160161162168208258 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I: Jeftine avio karte
    By nirre in forum Putovanja
    Replies: 26
    Last Post: 05-05-20, 18:05
  2. Avio karte
    By Mojsije in forum Putovanja
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-11, 20:37
  3. Jeftine Avio karte i Aranzmani!
    By BOKI in forum Putovanja
    Replies: 120
    Last Post: 02-02-11, 20:12
  4. Avio karte
    By rain_wind_storm in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 22-04-09, 16:35
  5. Centavia - avio karte za BG od 9-79 eura
    By ice in forum Sve i svašta
    Replies: 68
    Last Post: 13-11-06, 12:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •