Page 705 of 830 FirstFirst ... 205605655695701702703704705706707708709715755805 ... LastLast
Results 17,601 to 17,625 of 20746

Thread: Extra TV

  1. #17601
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vjerujem da opet mora da se ceka ugovor kad zeli da se predje sa Magente L na Magentu XL.Sad opet moram da cekam 7 - 10 dana.
    Nije mi jasno zasto ?
    Zasto jednostavno ne ukljuce sve pa naknadno donesu ugovor ?

  2. #17602
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by pepa View Post
    Da mi je upoznat tog "intelektualca" sto donosi ove debilne odluke. Prvo nas zeznuse za rutere, sad nam micu kanale iz ponude, sto je sledece da mi je znat....neki reket pretpostavljam, po 5 e mjesecno sto nam pise na resiver t-home.
    Taj intelektualac je ovde na forumu i zove se Prezla.
    Nešta ga nema u zadnje vrijeme. Ali čim vidiš da se pojavi na forumu, odmah mu skoči za vrat sa pitanjima i zahtjevima.
    Mene ne pominji kod njega, jer će 100 jada biti.

    Poslato sa Huawei P8 lite

  3. #17603
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ugovor sam potpisao jutros, nema sta bili su brzi.Sad cekam da me prebace sa Magente L na Magentu XL.
    Emile moram li da cekam, ili to moze da se aktivira odmah ? Jer mi je lik, sto mi je donio ugovor, rekao da nece do ponedjeljka a mozda i do srijede.
    Hvala.
    Last edited by Bar75; 17-03-16 at 12:36.

  4. #17604
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,711
    Thanks Thanks Given 
    666
    Thanks Thanks Received 
    81
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Ako se danas vrati ugovor, bice sjutra sve zavrseno
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  5. #17605
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jutros sam potpisao u 10 tako da ne vjerujem ...
    Mislio sam da mogu da slikam potpisan ugovor i posaljem mejlom sluzbi koja je nadlezna za to pa da odmah aktiviraju.
    Hvala u svakom slucaju.

  6. #17606
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,603
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,644
    Thanked in
    1,198 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by radja View Post
    Taj intelektualac je ovde na forumu i zove se Prezla.
    Nešta ga nema u zadnje vrijeme. Ali čim vidiš da se pojavi na forumu, odmah mu skoči za vrat sa pitanjima i zahtjevima.
    Mene ne pominji kod njega, jer će 100 jada biti.

    Poslato sa Huawei P8 lite
    Prezlica je banovan zato je ovdje mirno.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

  7. #17607
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,443
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Prezlica je banovan zato je ovdje mirno.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
    Like ako ste za to da svaki ucesnik topika adminu koji ga je banova kupi Dorinu s keksom.. :-)
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  8. #17608
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,603
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,644
    Thanked in
    1,198 Posts

    Default

    E ovo mi nije jasno Rts1 zamracen,a na Rts satelit isto davaju i tamo nije zamraceno.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

  9. #17609
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Prezlica je banovan zato je ovdje mirno.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
    Eeee, za muštuluka si.

    P.S. jeste, sad vidjeh.

    Poslato sa Huawei P8 lite

  10. #17610
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Magenta XL - Optika 80 Mb ne shvatam ?
    Emile zvao sam korisnicki, i kazu da je jedino mjerodavno mjeriti brzinu kablom ?
    Kako... kad sam do juce bio na Magenti L i uredno mi je na wireless prikazivao tacnu brzinu od 40 Mb ?

    A ovo mi se desava od kad sam presao na magentu XL.Preko ove brzine nece da ocita na wireless nekad padne i na svega 5 Mb.


    Ja bih te molio ako mozes ikako da mi pomognes.
    Hvala.
    Last edited by Bar75; 19-03-16 at 10:12.

  11. #17611
    Join Date
    May 2009
    Posts
    2,968
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Tacno tako samo preko kabla brzine ces imati zajebi wifi

    Sent from my 6043D using Tapatalk

  12. #17612
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    160
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A koja je muka sa rts-om. Bolje ga micite,nego ovakav da je. Ipak placamo da bi gledali. Vise je zamracen nego sto ima signala....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #17613
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Emill Arene preko otpike sredjene rekao bih
    Ona preko bakra HD verzija i dalje malo steka kad se prebaci. Ali bez nje mogu i prezivjet.

    I mogli bi malo ovaj ton pojacat jer se ne cuje djao popio dok TV ne pojacam skoro do pola
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #17614
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    456
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Da li nama koji imamo protok oko 10mb/s mogu da rade oni hd kanali za optiku ?
    Takodje preimenovan je HBO Comedy u HBO2
    Last edited by vaxi; 21-03-16 at 11:43.

  15. #17615
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,450
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Kad pomenu HBO, za 26.03.2016. najavljuju HBO 3. Oće li ga biti u ponudi ETV-a?
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  16. #17616
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dzaba i 15 hbo kad nemaju nista da valja. Smece

    Ja imam sve HBO i bas ih nikad ne gledam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #17617
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by codenamefkb View Post
    Dzaba i 15 hbo kad nemaju nista da valja. Smece

    Ja imam sve HBO i bas ih nikad ne gledam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Taman tako! U pravu si.

    Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6040X уз помоћ Тапатока

  18. #17618
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema ni onih sportskih što su najavljivali, a kamoli SK :-)

    Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6040X уз помоћ Тапатока

  19. #17619
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by codenamefkb View Post
    Dzaba i 15 hbo kad nemaju nista da valja. Smece

    Ja imam sve HBO i bas ih nikad ne gledam.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bravo. Dok sam nekada davno imao Total TV, koristio sam i HBO paket. Rijetko kad, možda 1 film u toku 2 dana, da bude dobar, da kažeš da valja.

    Poslato sa Huawei P8 lite

  20. #17620
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    138
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by radja View Post
    Bravo. Dok sam nekada davno imao Total TV, koristio sam i HBO paket. Rijetko kad, možda 1 film u toku 2 dana, da bude dobar, da kažeš da valja.

    Poslato sa Huawei P8 lite
    Ja ga imam jer sam magenta XL inače ga nikad ne bih platio.. Bolji je Pink Western od svih HBO kanala zajedno sa HBO on deamand..

    Послато са ALCATEL ONE TOUCH 6040X уз помоћ Тапатока

  21. #17621
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    4
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je to. Cisto da se neko ne zavarava time.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #17622
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bar75 View Post
    Magenta XL - Optika 80 Mb ne shvatam ?
    Emile zvao sam korisnicki, i kazu da je jedino mjerodavno mjeriti brzinu kablom ?
    Kako... kad sam do juce bio na Magenti L i uredno mi je na wireless prikazivao tacnu brzinu od 40 Mb ?

    A ovo mi se desava od kad sam presao na magentu XL.Preko ove brzine nece da ocita na wireless nekad padne i na svega 5 Mb.


    Ja bih te molio ako mozes ikako da mi pomognes.
    Hvala.
    Rijeseno...

  23. #17623
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    160
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Bar75 View Post
    Rijeseno...
    Kako? Ako mozes podijeliti sa nama ;-)


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #17624
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,157
    Thanks Thanks Given 
    330
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Vjerujem da je prebacio wireless podesavanja na ruteru sa 20 mhz na 40 mhz

  25. #17625
    Join Date
    Oct 2009
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rts je nedavno u Srbiji počeo da naplaćuje pretplatu 500 din. uz racun za struju. Vjerujem da ne žele da ostalima iz regiona daju besplatno ono što sami kupuju (serije, filmove, utakmice...) a što njihovi građani plaćaju.
    T-com treba da im ponudi da plati program ili da ga maknu iz ponude. Ili nek navedu za korisnike da imaju "krnji" program lišen gledljivog sadržaja, a ne da nas dovode u zabludu.

    Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока

Page 705 of 830 FirstFirst ... 205605655695701702703704705706707708709715755805 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •