i za mene, ja sam mu rodjaka i voli me. ostalima ce miliciju zvat 😁
neka ste se ispamovali sa'ću vam Harija poslat ja imam malo limenoga srca koje se pod uticajem hormona otkravi ponekad, pa ne mogu više da vas kažnjavam, a Hari nema, no mu je sve željezo, osim za Raquel![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
i za mene, ja sam mu rodjaka i voli me. ostalima ce miliciju zvat 😁
nothing comes from violence and nothing ever could
Ja tek sad drhtim....jos ako mi milicija dodje...
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Hari je, po mom misljenju, forumsko srce. Ne djeluje kameno, ostro i grubo...naprotiv. Njegovi postovi odisu posebnim senzibilitetom, i drag nam je...i meni je posebno drag.
Ovo je moje misljenje i samim tim sam OT.
(i ti si divna, svega mi)
Gojkovice, mlada Gojkovice...
Ko se svadja taj se voli.
Hari i ja se ne svadjamo.
goozna i kvarni se svadjaju.
..Del? Moj?
Last edited by Raquel; 20-03-16 at 00:51.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
ja se ne svadjam. nikad u zivotu.
nothing comes from violence and nothing ever could
Tebi je zivot dao sve... Cao zdravo
Tu es mon héro!
Koliko kalorija se troši kad bježiš od budala?
Sell the Vatican, Feed the World!
dodaje mi drugar festivalsku fotku od prije 10 godina i govori nista se nijesmo promijenili....
Oooo Kako smo se promijenili... ooooo
One Ring to Rule them all...
Oj živote rolno toalet papira.
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
kaaaakaaaav daaaaaaaaaaaaaaaaan!
![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
Ehej živote cijeno kakaoa na berzi u donjem Manausu.
Još 24h da se izdrži.
but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding
..were both in you.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Je li moguce da treba nekoga da pogodis biciklom da shvati da treba da se pomjeri sa biciklisticke staze?
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Je li moguće da treba nekoga da pogodiš autom sa shvati da treba da se pomjeri biciklom sa ulice?
Je l moguce da postavljas tako glupo pitanje?
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
svaki put kad iznova zavolim ovu nasu malu zemlju, sjetim se old bone-a..
neka me emocija fistila, serujem vam sunce, ovo moje :*
nothing comes from violence and nothing ever could
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Nema ljepseg rada od nerada![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Podgorice grade moj!
![]()
osecam se kao ispovedaonica.
nothing comes from violence and nothing ever could
Najbolji opis naše stvarnosti...
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
Malo ga ko živi ka ovi Podgoričani i Podgoričanke sa Instagrama.
Sell the Vatican, Feed the World!
Poklonila mi je @goozica, Lovćen...cijeli sa mauzolejom. Ja još ne mogu da vjerujem... uh![]()
There are currently 14 users browsing this thread. (1 members and 13 guests)
Bookmarks