Vraticemo ga, pa da cemo za 500 godina - momoks.
This time next year we'll be millionaires
Vraticemo ga, pa da cemo za 500 godina - momoks.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
nothing comes from violence and nothing ever could
nothing comes from violence and nothing ever could
Zavrseno ti je to
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Sta sve dijete od godinu dana zna to je cudo, cudoo![]()
Tu es mon héro!
To se radja pametnije no mi.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Čudovišta mala. Mada, nisam sigurna da je tako baš. Mi se oduševljavamo kako đeca znaju na sa telefonima, tabletima i čudima...a kako neće kad im je to praktično prvo što ih dočeka kad ugledaju svijet. Ono što vide, to i usvajaju. Nikakvo čudo.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Tacno. Za tehniku su carevi, jer im je ispred nosa od rodjenja. Dok su nase generacije bile znatno spretnije i okretnije, jer nam je, osim lopte, sopstveno tijelo bilo najzanimljivija igracka. ;-)
- Baba, zašto za nas Zećane vele da govorimo: "Ovizi, onizi"?
- A kojizi to vele, sine??
Bistriji ili tuplji čovjek biva kad...
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
što god napišem ođe, nađe se neko uvrijeđen. e pa svašta.
nothing comes from violence and nothing ever could
Vrućina, pa drhtavica, pa bolovi u stomaku, pospanost, red smijanja, pa red malodušnosti, pa ništa od toga, a onda ponovo isti ciklus.
Da oće klimaks, da počinem više od PMS-a...
Sell the Vatican, Feed the World!
onda Će život da ti se pretvori u PMS! Tako da ...oladi...dobro ti je tako
ovako se danas izražavam i sve mi je nešto tužna ova pjesma....baci me u depresiju ali je sve slušam opet i opet
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Tema 'Značenje Žisusa Krajsta' u topiku 'Religija'. Akaunt pod nikom 'Mabus'. Čitam i ne vjerujem. hahahaha Kakav brat, ludak, bog, hodajuća legenda, Intel Core i7! Ne znam... Možda da mijenja dilera ili je kokain postao loš od kad nema Šarića. Ako znam... hahahahaha BOG!!!
Iggyu skladu sa avatarom: syka blyat
but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding
Sent from my iPhone using Tapatalk
Zedd, idti na huj![]()
One Ring to Rule them all...
There are currently 16 users browsing this thread. (1 members and 15 guests)
Bookmarks