Ako nema turbinu nema se sto cackat.Dovedes toga dizela izaberes mapu koja ti se svidja.
i ceras / samo da je 1/1 auto.
Ne znam ko su ti, a što se tiče PG chip tjunera, samo bih im dao astru benzinca da prčkaju oko nje..
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako nema turbinu nema se sto cackat.Dovedes toga dizela izaberes mapu koja ti se svidja.
i ceras / samo da je 1/1 auto.
Je tvoja trojk da 3 i 5oro vrata? Mis boja?
TAKUMI
Ne znam koje je boje al garantujem da iz nje raste neka biljka za opuštanje, jer toliko nepovezano priča da jedino moze objasit to nekim kg travuljine koju dnevno izdimi.
I svima će da završi popust, i svudje, nebo je granica!
Juce sam se vrnuo peko BiH, najniza cijena D5-1,32 BMB95-1,44 LPG-0,59 Lozak 1,10 KM...
Znaci LPG dupli skuplji kod nas.
TAKUMI
Fabija, trk u BiH.
Poslato sa Huawei P8 lite
nadji mi poso somu dvije mjesecno i laku noc
TAKUMI
Samo ti...
U mome srcu si...
Jedna jedina, nepobjediva -
Zvezdo ljubavi!
Ovo je bill oko 5/6h znam da sam dobro streknuo a gorivo posle ovoga pojeftinilo.
Ova se vjerovatno usrala.
TAKUMI
Sto je ovo u zadnje vrijeme - barel ide gore, lagano ali konstantno?
I dolar dolje.
Sad ce biti poskupljenja naravno.
TAKUMI
dakle da se tanka danas il sjutra, od utorka gore? :P
(nečitko)
Od utorka nam je gore kako god okreneš, al neće bit poskupljenja, puno![]()
Jeli ovaj utorak ili onaj drugi?
Sledeceg
Tako je
Znaju li se nove cijene?
2Centa gore sve
A što je to 2 centa za nas?
Taman da se zaokruži benz 95 na euro. Lakše se računa
There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)
Bookmarks