
Originally Posted by
naftali
onda ću i ja jednu zastrašujuće-ljubavnu stavit.
da se smrzneš i od pjesme i od ljubavi.
strahota (golotinja bića) ima svoj smisao, pa čak i kad ju drugi vide u nama.............
zapinje u grlu i traži poniranje/gibanje, a ne stagnaciju i koloraturu iluzije.
..................................
Bookmarks