Quote Originally Posted by naftali View Post
dobre ove ženske, DJuzla.....jednu sam odavno nakačila kao svoj avatar ..
lipa je i muzika........
zenske nijesam ni vidio. muzika mi je bitna.
Quote Originally Posted by naftali View Post
onda ću i ja jednu zastrašujuće-ljubavnu stavit.
da se smrzneš i od pjesme i od ljubavi.



strahota (golotinja bića) ima svoj smisao, pa čak i kad ju drugi vide u nama.............
zapinje u grlu i traži poniranje/gibanje, a ne stagnaciju i koloraturu iluzije.
..................................
ovo je mozda i najbolja stvar od TSOTB!