Srecno bilo.
Koji je motor?
8C
Giulietta Sprint
33 Stradale
2600
GTA
Montreal
Spider
156
Brera
8C Competizione
Da se pohvalim. Stize mi alfa 147![]()
Evo sad nekih slika. A kad stigne pa se opere i skocka bice bolje fotke![]()
Sent from my LG_G3 using Tapatalk
Srecno bilo.
Koji je motor?
1.9 8v 115hp
Sent from my LG_G3 using Tapatalk
Ima li kluba u koji se nisi upisa? Te japan te merc te fauve,renole gantas iz slo, sad talijan
Japanac otisao
Renoli stali sa uvozom
Merc tata vozi
E dosao je red na mene![]()
A nijesam u VW klub iako me polo sluzio ako se ista broji
Sent from my LG_G3 using Tapatalk
Hahahahhahahha to imasnda kazes samo
Sent from my LG_G3 using Tapatalk
Lijep primjerak i odlicna oprema.. neka je srecna!
Koliko te ispala?
Onaj airbag ispred suvocaza mi je totalno sumnjiv
But if you never try, you'll never know..
taj airbag suvozaca je ok,tako je to kod 147ca,motor je ok jer je CR bolje nego li u jacim brendovima i sl.
srecno da je vozis i da krstaris kilometrima....
Sa srecom amfi. Najbolji dizel motor.
Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
Hvala momci![]()
Kad zvanicno dodje u NK znacu koliko ce izaci. Brat se bavi uvozom auta i onda sam mu rekao da trazi 147 za mene i evo 2 mjeseca vec se ganja.![]()
Sent from my LG_G3 using Tapatalk
Top oprema, dobar motor... Neka je sa srecom
Sent from my iPhone using Tapatalk
Izvinjavam se, neka je sa srecom![]()
But if you never try, you'll never know..
Hvala momci. Jedina mana auta je dvoje vrata. Ali s' obzirom koja je oprema nema veze onda.
Srecna bila!!![]()
Prije pranja
Nakon, ali vrijeme ne da da se opere normalno.
Potrosnja, cisti grad, i ne lagane voznje. 20km je lagano bilo jer sam joj servis radio, a onda standardna voznja
Sent from my LG_G3 using Tapatalk
Je li 4x4, Scout, All road...sta?
P.S. rezolucija boli glava, ali bukvalno.
TAKUMI
Dobra oprema, i dobro ocuvan ovako na slike barem.
Neka je sa srecom i da te sluzi dobro!
Za to godiste i klasu auta oprema je izvanredna. Vidim ima i konekciju za telefon. Super je, uzivaj u njemu.
Evo par novosti iz Alfa Romea:
Audi i Alfa Romeo potpisali sporazum o razmjeni imena, odnosno da će audi moći koristiti Alfina zaštićena imena (Q2 i Q4) za svoje buduće modele. Zauzvrat Alfa Romeo će moći koristiti natpis Quattro (zaštićen od Audija).
Alfa Romeo najavila samostalno ućešće u Formuli 1. Hoće li ovoga puta povratak biti uspješniji ili će se neslavno završti kao prošli put ostaje da se vidi.
Auuuu, kakav kiks (ako se pokaže istinitim). Naime, na salonu u Ženevi neće biti serijskog modela Đulije. Razlog je (nevjerovatan) jer su tokom internih kraš testova u fabrici utvrdili da automobil neće zadovoljiti očekivane standarde bezbjednosti. Dakle, novo odlaganje za Đulijetu dok se ne rješe problemi bezbjednosti (izmjenama strukture karoserije, odnosno deformabilnih zona). Ovo je nezvanična vijest, ali eto to je za sada jedini objavljeni razlog zašto Đulijete još nema.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks