Page 321 of 745 FirstFirst ... 221271311317318319320321322323324325331371421 ... LastLast
Results 8,001 to 8,025 of 18621

Thread: Gorivo!

  1. #8001
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,632
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oliver Nedeljkovic View Post
    Kakav je ovo spisak, drzis li ovo auto otpad?
    Ahahhahahahhahahahahahhahahah ochekivao sam ovo od fabije ili 3 tachke... :mrgreen:

    Da se ne lazhemo, svi bi najradije vozili benzinjaru 2.0+, 300+ks... Ali gorivo je luksuz...
    #fakenews

  2. #8002
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znam familije sa po 3-4 auta od kojih je samo jedno registrovano i rezervisano kad se krene nedje dalje ili preko granice Jedan poznanik vozi golfa 2 kuca-posao vec 6godina bez registracije...

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

  3. #8003
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,483
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ahahhahahahhahahahahahhahahah ochekivao sam ovo od fabije ili 3 tachke... :mrgreen:

    Da se ne lazhemo, svi bi najradije vozili benzinjaru 2.0+, 300+ks... Ali gorivo je luksuz...
    Ahhaha gorivo je luksuz, tako je rekao naš GAZDA
    I da dodam, taj telefon što spomenuh, tata i mama su mi ga kupili na rate, ja sam im rekao da mi ga uzmu..i sad, pošto su mi ranije davali 2e svaki dan da imam za kafu, sad dobijem euro, može i kuvana kafa ili kisjela, a drugi euro ubace u kasu, da na kraju mjeseca imaju za ratu telefona

    Ipak Oliver, telefon mi vrijedi više nego tvoje auto


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #8004
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Onda ću ja biti prvi bez ako me ko ne pretekne do tada ..
    Čim budem kupovao auto to je lexus, možda neka toyota malo prije lexusa da ne bude baš drastičan prelazak

    Aaa sad nema potrebe za tim..tu su:
    Golf 2 1990, pasat 2 1990, vento 1995, pasat 2001, pasat 2006, golf 2006, superb 2009, golf 2010, a3 2011, a4 2012 i q7 2007
    Benzin: astra 1997 i polo 2002


    Bzzz


    Sent from my iPhone using Tapatalk


    daj superba ostali baci
    TAKUMI

  5. #8005
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,483
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by vidovicb View Post
    Znam familije sa po 3-4 auta od kojih je samo jedno registrovano i rezervisano kad se krene nedje dalje ili preko granice Jedan poznanik vozi golfa 2 kuca-posao vec 6godina bez registracije...

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
    Pa e, mala smo država korumpirana, policajac kad me zaustavi, izvine se, kaže to je greškom, nije mi prepoznao auto jer ih često mijenjam, pita me šta mi radi tata, kako su kući i to, onda samo mahne rukom da prodjem..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #8006
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,483
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    daj superba ostali baci
    Dobar je, 77kw kao pasat 6 ali manje troši iako je teži..ipak im sa lakoćom crkava plivajući, 800e


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #8007
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    800e jedino u roksped ako je... Inace nije preko 300e...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #8008
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,818
    Thanks Thanks Given 
    609
    Thanks Thanks Received 
    734
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    Da nece spustat ovaj plin koji je najskuplji na planeti Zemlji?

  9. #8009
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ahahhahahahhahahahahahhahahah ochekivao sam ovo od fabije ili 3 tachke... :mrgreen:

    Da se ne lazhemo, svi bi najradije vozili benzinjaru 2.0+, 300+ks... Ali gorivo je luksuz...
    A cuh da je gazda rekao da je gorivo luksuz,cudna zemlja.
    Naravno da bi vecina ljubitelja auta rado uzivala u ergeli,ali ipak skup je to sport.
    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Ahhaha gorivo je luksuz, tako je rekao naš GAZDA
    I da dodam, taj telefon što spomenuh, tata i mama su mi ga kupili na rate, ja sam im rekao da mi ga uzmu..i sad, pošto su mi ranije davali 2e svaki dan da imam za kafu, sad dobijem euro, može i kuvana kafa ili kisjela, a drugi euro ubace u kasu, da na kraju mjeseca imaju za ratu telefona

    Ipak Oliver, telefon mi vrijedi više nego tvoje auto


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Vrlo moguce,jer ja nemam auto.
    Ali se o tome ne pise na ovom threadu,niti je to bitno uopste.
    Zasto ponekad dodjem u posjetu,ovoj vasoj zanimljivoj zajednici?
    Informisem se,nasmijem,saznam nesto iz svijeta automobilizma,procitam savjete iskusnih ljudi....
    E sad se pojavis ti,koji mlatis u nedogled,raspolazes sa sumnjivim informacijama,a vecinu info imas od tetke,majke,strica,googla.
    Evo sad pricas o plinu,a vidim u tvojoj citulji da nema auta na plin.Znaci opet se upustas u raspravu,a o tome pojma nemas.
    Pitaj,zamoli,procitaj,pa naucices,niko se naucen nije rodio,nije sramota kad ne znas.
    A o sebi si dovoljno rekao,baci telefon od ognja sagorio.
    I ubuduce se okani besmislene price.
    Znas na sta lice tvoji odgovori
    Ovako nesto
    "Novace,da li govorite francuski jezik?"
    "Ne,ali moja tetka ima strasan perorez!"

  10. #8010
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,483
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Kad napišeš zarez, ide razmak posle njega. Nema plin, ne znači da u prošlosti nije bilo auta na plin.
    Nemaš auto? Koji ćeš k odje? Da pališ ljude?
    Ništa što sam ja napisao na ovom forumu nije besmisleno, nadji mi to za šta misliš da je tako a ja ću ti onda detaljno objasniti šta kako.
    Očekivao sam da izbaciš sliku saobraćajne.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #8011
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Hahahahaha
    Gledas pornografiju a jos .....
    Ajd uzivaj

  12. #8012
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,483
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default Gorivo!

    A ne, nije smiješno, nisi ni zanimljiv čak samo lupetaš nešto bezveze, znaš šta još treba sa uradiš?
    Ajde reci da mi je majka kuurrva?
    Kakav si ti tastatura napadač ajuu


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #8013
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Oce li spustat cijene ovi sto prodaju pregorelo ulje?

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

  14. #8014
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,483
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ko to prodaje? Pa to imaš dzabe dje oćeš..lagano je nasuti to pola pola sa naftom za stare mašine sa bosh pumpom
    Golf 2 1.6 obični dizel troši onda 3e ahahha


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #8015
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    315
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kako se povecala potraznja za tim derivatom neki majstori ga ne daju vise za dzabe

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk

  16. #8016
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,483
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    I koliko je cijena ?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #8017
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,572
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Sto se tice ovog pregorelog lik u merc 190 sipa na 10l pregorelog litar nafte i ide auto ok, samo sto ga cesto angazuju da zaprasuje komarce.

    On na 100km ne moze 0.5e da potrosi pod uslovom da pregorelo uzima dzabe.

  18. #8018
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,543
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Ja sam bio za vikend pg-bg-pg (1050km) od toga 150km gradske, do tamo mi je bila 5,5l potrosnja, petoro ljudi i full gepek znaci 24l do BG tj 21€

    Mozda dci ne moze al jtd moze


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sa toliko sam ja isto dosao iz bg u pg kad stavio sekvent. Puna boca je bila 21e sjecam se i stigao sam glat plus sjutra dan 30km kroz pg vozio dok se nije utulio i prebacio sam na benzin.
    A prije 20 dana sam isao do mrcajevaca.. nas 4voro u kola odraslih. Oba smjera su 700km. 35e plina i ostalo mi je bilo po podgorici da se vozim 20-30km.



    Prodaja Originalnih autodjelova i Guma. uvoz iz Njemacke i Slovenije
    068615321(viber)
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  19. #8019
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,543
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    aj snimite video ta astra sestom na 28 km/h ide 500 obrtaja, pritisak turbine je 0 a obrtni je smiješan i snaga takođe

    btw ne morate snimat evo dovoljan je ovaj link

    http://www.astraownersnetwork.co.uk/.../t-197089.html

    "Sat in 6th gear on a 70mph A road, had to slow to 45 for some traffic and when it opened up I stuck my foot flat to the floor and there was nothing." blue:

    dakle sa 45 mph (70 km/h) nothing a vama čupa sa 28
    Sigurno je biturbo pa ova prva sluzi od 0-1000rpm da lomi vrat


    Prodaja Originalnih autodjelova i Guma. uvoz iz Njemacke i Slovenije
    068615321(viber)
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  20. #8020
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    sve i da jeste ne bi mu ni ta prva pomogla
    She is only here to annoy herself!

  21. #8021
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ispadaju li proteze ljudima kad daju gas u dizela?

  22. #8022
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Boka
    Posts
    1,970
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne nego koji voze ta auta imaju kontrairbag u sjedista...
    Last edited by metabond; 27-01-16 at 13:28.

  23. #8023
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Vidim da niste iz Podgorice. toj astri r32 nista nije mogao biće snimak da vas.matiram jer nmg citat te .... vase.
    Hvala na razumijevanju molim bez replika.

  24. #8024
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ajde ne kenjaj vise ovuda.
    TAKUMI

  25. #8025
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Vidim da niste iz Podgorice. toj astri r32 nista nije mogao biće snimak da vas.matiram jer nmg citat te .... vase.
    Hvala na razumijevanju molim bez replika.
    Evo se javljam na osnovu clana 103 poslovnika bez obzira sto nijesam direktno pomenut.
    Kolega vecina momaka je bas iz Podgorice.
    A postoji sansa da si nekada, kao maleni djecacic dok te mama vodila u skolu, onako stidljivo kroz prozor njihovih auta gledao koliko ona "jure"
    Nastavljas da matiras sam sebe opet.
    Last edited by Oliver Nedeljkovic; 27-01-16 at 16:25.

Page 321 of 745 FirstFirst ... 221271311317318319320321322323324325331371421 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Gdje kupiti gorivo?
    By Icarus in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 8
    Last Post: 06-01-11, 18:28
  2. I.Kvalitetno gorivo
    By Snowman70 in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 18-08-10, 09:12
  3. Gorivo!
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 115
    Last Post: 28-12-07, 22:28
  4. gorivo
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 9
    Last Post: 29-02-04, 14:28
  5. fenomen kazaljke za gorivo
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 38
    Last Post: 11-02-04, 23:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •