Znam familije sa po 3-4 auta od kojih je samo jedno registrovano i rezervisano kad se krene nedje dalje ili preko graniceJedan poznanik vozi golfa 2 kuca-posao vec 6godina bez registracije...
Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
Znam familije sa po 3-4 auta od kojih je samo jedno registrovano i rezervisano kad se krene nedje dalje ili preko graniceJedan poznanik vozi golfa 2 kuca-posao vec 6godina bez registracije...
Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
Ahhaha gorivo je luksuz, tako je rekao naš GAZDA![]()
I da dodam, taj telefon što spomenuh, tata i mama su mi ga kupili na rate, ja sam im rekao da mi ga uzmu..i sad, pošto su mi ranije davali 2e svaki dan da imam za kafu, sad dobijem euro, može i kuvana kafa ili kisjela, a drugi euro ubace u kasu, da na kraju mjeseca imaju za ratu telefona
Ipak Oliver, telefon mi vrijedi više nego tvoje auto
Sent from my iPhone using Tapatalk
800e jedino u roksped ako je... Inace nije preko 300e...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Da nece spustat ovaj plin koji je najskuplji na planeti Zemlji?
A cuh da je gazda rekao da je gorivo luksuz,cudna zemlja.
Naravno da bi vecina ljubitelja auta rado uzivala u ergeli,ali ipak skup je to sport.
Vrlo moguce,jer ja nemam auto.
Ali se o tome ne pise na ovom threadu,niti je to bitno uopste.
Zasto ponekad dodjem u posjetu,ovoj vasoj zanimljivoj zajednici?
Informisem se,nasmijem,saznam nesto iz svijeta automobilizma,procitam savjete iskusnih ljudi....
E sad se pojavis ti,koji mlatis u nedogled,raspolazes sa sumnjivim informacijama,a vecinu info imas od tetke,majke,strica,googla.
Evo sad pricas o plinu,a vidim u tvojoj citulji da nema auta na plin.Znaci opet se upustas u raspravu,a o tome pojma nemas.
Pitaj,zamoli,procitaj,pa naucices,niko se naucen nije rodio,nije sramota kad ne znas.
A o sebi si dovoljno rekao,baci telefon od ognja sagorio.
I ubuduce se okani besmislene price.
Znas na sta lice tvoji odgovori
Ovako nesto
"Novace,da li govorite francuski jezik?"
"Ne,ali moja tetka ima strasan perorez!"
Kad napišeš zarez, ide razmak posle njega. Nema plin, ne znači da u prošlosti nije bilo auta na plin.
Nemaš auto? Koji ćeš k odje? Da pališ ljude?
Ništa što sam ja napisao na ovom forumu nije besmisleno, nadji mi to za šta misliš da je tako a ja ću ti onda detaljno objasniti šta kako.
Očekivao sam da izbaciš sliku saobraćajne.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Hahahahaha
Gledas pornografiju a jos .....
Ajd uzivaj
A ne, nije smiješno, nisi ni zanimljiv čaksamo lupetaš nešto bezveze, znaš šta još treba sa uradiš?
Ajde reci da mi je majka kuurrva?![]()
Kakav si ti tastatura napadač ajuu
Sent from my iPhone using Tapatalk
Oce li spustat cijene ovi sto prodaju pregorelo ulje?
Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
Ko to prodaje? Pa to imaš dzabe dje oćeš..lagano je nasuti to pola pola sa naftom za stare mašine sa bosh pumpom![]()
Golf 2 1.6 obični dizel troši onda 3e ahahha
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako se povecala potraznja za tim derivatom neki majstori ga ne daju vise za dzabe![]()
Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
I koliko je cijena ?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sto se tice ovog pregorelog lik u merc 190 sipa na 10l pregorelog litar nafte i ide auto ok, samo sto ga cesto angazuju da zaprasuje komarce.
On na 100km ne moze 0.5e da potrosi pod uslovom da pregorelo uzima dzabe.
Sa toliko sam ja isto dosao iz bg u pg kad stavio sekvent. Puna boca je bila 21e sjecam se i stigao sam glat plus sjutra dan 30km kroz pg vozio dok se nije utulio i prebacio sam na benzin.
A prije 20 dana sam isao do mrcajevaca.. nas 4voro u kola odraslih. Oba smjera su 700km. 35e plina i ostalo mi je bilo po podgorici da se vozim 20-30km.
Prodaja Originalnih autodjelova i Guma. uvoz iz Njemacke i Slovenije
068615321(viber)
sve i da jeste ne bi mu ni ta prva pomogla![]()
She is only here to annoy herself!
Ispadaju li proteze ljudima kad daju gas u dizela?
Ne nego koji voze ta auta imaju kontrairbag u sjedista...
Last edited by metabond; 27-01-16 at 13:28.
Vidim da niste iz Podgorice.toj astri r32 nista nije mogao biće snimak da vas.matiram jer nmg citat te .... vase.
Hvala na razumijevanju molim bez replika.![]()
Ajde ne kenjaj vise ovuda.
TAKUMI
Evo se javljam na osnovu clana 103 poslovnika bez obzira sto nijesam direktno pomenut.
Kolega vecina momaka je bas iz Podgorice.
A postoji sansa da si nekada, kao maleni djecacic dok te mama vodila u skolu, onako stidljivo kroz prozor njihovih auta gledao koliko ona "jure"
Nastavljas da matiras sam sebe opet.
Last edited by Oliver Nedeljkovic; 27-01-16 at 16:25.
There are currently 5 users browsing this thread. (1 members and 4 guests)
Bookmarks