Page 320 of 745 FirstFirst ... 220270310316317318319320321322323324330370420 ... LastLast
Results 7,976 to 8,000 of 18622

Thread: Gorivo!

  1. #7976
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,483
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    A ne protiče se tako... Ako se ne čuje vrooommmm dok pretičeš ne računa se...

    Poslato sa elegantne pisaće mašine S6 x2
    Kad vozim benzinca, spuštim ga u treću, ponekad u drugu, drugom od 60-100 napuni fino, čuje se vrooom, onda mu čuješ okidač ta-ta-ta, i kad prešalta u treću posle okidača trzne mi vrat, oće da ga slomije..
    Posle 3-4 takva preticanja pogledam kazaljku od goriva, primijetim kako se spušta..svako preticanje 50centi hahahah

    A dizela prešaltam posle preticanja u petu, čisto ono malo motor da odmori..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #7977
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ne mislim prije preticanja nego tokom preticanja, posto benzinci pune trecom recimo po 150 dok dizel dodje do 100-110 i odma saltaj cetvrtu jer se udavi kad izadje iz turbine
    Quote Originally Posted by NSX View Post
    da kad bi cetvrtom uhvatila turbina ispod 60-70
    ahhahahahaahhahahahahaha je li moguce ovo sto citam.... Trecom veli dizel nmz preko 100/110 jer se udavi kad izadje iz turbine.. to nisam znao.

    golf 3 66kw + cip preticem petom sa 60km i to popne do 100 da se iznenadis. a za ove jace dizelase po 150ks + cip itd da ne pominjem preticu 6tom sa 40km.

    tako da ne prosipaj se tako. moras uzet nekog dizela sa jacim obrtnim da ti vrat slomi kad pretice. uzmi neki bmw novi jer su im brzi dizeli od benzinaca.

  3. #7978
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,884
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    a sto pricas to drug... cudo sto taj dizel radi...
    6tom na 40cupa vratove,siceve pomjera,instrument tablu u gepek redovno nalaze.. a makse..

  4. #7979
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Boka
    Posts
    1,970
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cak izbaci i rezervni tocak...

  5. #7980
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    To se tako kaze...Imam iskustva barem u tome kad su u pitanju dizeli sa c klasom..
    Dobro mozda nsx misli na neke dizele do 60ks pa se izvinjavam.

    Ar156 Astra GTC 1.9 150ks sa cipom lomio je vratove 6om sa 28km. kad mu gas dajes. Dzon Sena moze da potvrdi.

    Tako da zavrsimo diskusiju oko ovih gluposti.....

  6. #7981
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AR156 View Post
    a sto pricas to drug... cudo sto taj dizel radi...
    6tom na 40cupa vratove,siceve pomjera,instrument tablu u gepek redovno nalaze.. a makse..
    Auuuu, cisto iz tih medicinskih razloga da zdravlje ne ugrozim sam odustao od dizela

  7. #7982
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Primjecujem, da na ovim temama o autima u zadnje vrijeme,glavnu rijec vode nole und biznismen.
    Cak mijenjaju po vise auta u toku dana, dizel, benzin, 150/200/300 konja.
    Razumiju se u sve modele, motore, serije, ubrazanja,mjere potrosnju,prate najsavremenije tehnologije.....
    Jedan bi volio da goni mercedes, a ovaj drugi leksus.
    A u real life ovaj vozi majkinu astru stariju od njega, a ovaj drugi trojku, da naglasim CIPOVANU.
    Ajmemenejoj

  8. #7983
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,483
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #7984
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Boka
    Posts
    1,970
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oliver Nedeljkovic View Post
    Primjecujem, da na ovim temama o autima u zadnje vrijeme,glavnu rijec vode nole und biznismen.
    Cak mijenjaju po vise auta u toku dana, dizel, benzin, 150/200/300 konja.
    Razumiju se u sve modele, motore, serije, ubrazanja,mjere potrosnju,prate najsavremenije tehnologije.....
    Jedan bi volio da goni mercedes, a ovaj drugi leksus.
    A u real life ovaj vozi majkinu astru stariju od njega, a ovaj drugi trojku, da naglasim CIPOVANU.
    Ajmemenejoj
    I presli su u zivotu 20000km...

  10. #7985
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Jesu, ali zajedno...mozda

  11. #7986
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    neki ovdje nikako da ukapiraju da je dizel za stednju
    da se trosi manje para
    ende
    TAKUMI

  12. #7987
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oliver Nedeljkovic View Post
    Primjecujem, da na ovim temama o autima u zadnje vrijeme,glavnu rijec vode nole und biznismen.
    Cak mijenjaju po vise auta u toku dana, dizel, benzin, 150/200/300 konja.
    Razumiju se u sve modele, motore, serije, ubrazanja,mjere potrosnju,prate najsavremenije tehnologije.....
    Jedan bi volio da goni mercedes, a ovaj drugi leksus.
    A u real life ovaj vozi majkinu astru stariju od njega, a ovaj drugi trojku, da naglasim CIPOVANU.
    Ajmemenejoj

    ne vjerujem da ova drugi voli leksus
    u istoriji nijedan vagenas nije presao u leksus
    TAKUMI

  13. #7988
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Nole ga obozava,tako sam ga shvatio

  14. #7989
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    To se tako kaze...Imam iskustva barem u tome kad su u pitanju dizeli sa c klasom..
    Dobro mozda nsx misli na neke dizele do 60ks pa se izvinjavam.

    Ar156 Astra GTC 1.9 150ks sa cipom lomio je vratove 6om sa 28km. kad mu gas dajes. Dzon Sena moze da potvrdi.

    Tako da zavrsimo diskusiju oko ovih gluposti.....
    aj snimite video ta astra sestom na 28 km/h ide 500 obrtaja, pritisak turbine je 0 a obrtni je smiješan i snaga takođe

    btw ne morate snimat evo dovoljan je ovaj link

    http://www.astraownersnetwork.co.uk/.../t-197089.html

    "Sat in 6th gear on a 70mph A road, had to slow to 45 for some traffic and when it opened up I stuck my foot flat to the floor and there was nothing." :lolblue:

    dakle sa 45 mph (70 km/h) nothing a vama čupa sa 28
    She is only here to annoy herself!

  15. #7990
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Ja ovdje nisam komentarisao 4mjeseca tako da nisam aktivan / ali vidim da ovdje prijaju vise lazi nego istina.

    A gonio sam ja sa 18 c klasu dok je nisam pecatirao u kamion / godisnje prelazim 25/30hiljada eto i to da ti kazem da drugi put ne pucas u prazno. brzo kad kupim nesto zestoko postavicu ti na profil sa saobracajnom na koga se vodi. nece biti dizel.


    Astra je prodata / a ovo sto si postavio je previse smijesno...Ta Astra se sprdala sa A4 3.0 tdi tako da ne prosipaj se sa internetom ja pricam sto vidim ne pricam rekla/cula/kazala..
    Last edited by Biznismen Podgorica; 26-01-16 at 20:53.

  16. #7991
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako si je pecatirao? Lol

  17. #7992
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    ovjerio
    She is only here to annoy herself!

  18. #7993
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Ja ovdje nisam komentarisao 4mjeseca tako da nisam aktivan / ali vidim da ovdje prijaju vise lazi nego istina.

    A gonio sam ja sa 18 c klasu dok je nisam pecatirao u kamion / godisnje prelazim 25/30hiljada eto i to da ti kazem da drugi put ne pucas u prazno. brzo kad kupim nesto zestoko postavicu ti na profil sa saobracajnom na koga se vodi. nece biti dizel.


    Astra je prodata / a ovo sto si postavio je previse smijesno...
    A sto se ljutis odmah srce malo.
    Kome mrzno bilo da mu oca ....m
    Obavezno mi postavi na profil tu saobracajnu.

  19. #7994
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,483
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    ne vjerujem da ova drugi voli leksus
    u istoriji nijedan vagenas nije presao u leksus
    Onda ću ja biti prvi bez ako me ko ne pretekne do tada ..
    Čim budem kupovao auto to je lexus, možda neka toyota malo prije lexusa da ne bude baš drastičan prelazak

    Aaa sad nema potrebe za tim..tu su:
    Golf 2 1990, pasat 2 1990, vento 1995, pasat 2001, pasat 2006, golf 2006, superb 2009, golf 2010, a3 2011, a4 2012 i q7 2007
    Benzin: astra 1997 i polo 2002

    Bzzz


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #7995
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Onda ću ja biti prvi bez ako me ko ne pretekne do tada ..
    Čim budem kupovao auto to je lexus, možda neka toyota malo prije lexusa da ne bude baš drastičan prelazak

    Aaa sad nema potrebe za tim..tu su:
    Golf 2 1990, pasat 2 1990, vento 1995, pasat 2001, pasat 2006, golf 2006, superb 2009, golf 2010, a3 2011, a4 2012 i q7 2007
    Benzin: astra 1997 i polo 2002

    Bzzz


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kakav je ovo spisak, drzis li ovo auto otpad?

  21. #7996
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,483
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ne, ne, mada bih rado neka prodao u djelove


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #7997
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,690
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Izlecela mi macka ja da ne ogrebem branik malo lijevo pa desno posle ga nisam mogao uhvatit. da nije bilo kamiona u moracu bi sleceli.

    Ne ljutim se ja samo pricam istinu ne favorizujem benzinca/dizela to sto vozim iznesem ne uvelicavam nista..

    nsx ako bude drug imao klip jedva cekam da vidis preskaka je sa 60na 100km kako je isla to svi medju PG-Trkacima znaju.

    Da ne iskacemo vise sa teme zivjeo dizel/benzin i plin...

  23. #7998
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    rekao si 28 nemoj sad 60 pa na 100
    She is only here to annoy herself!

  24. #7999
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Ne, ne, mada bih rado neka prodao u djelove


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Koja tacno?
    Ovo su sve tvoja auta?

  25. #8000
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,483
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oliver Nedeljkovic View Post
    Koja tacno?
    Ovo su sve tvoja auta?
    Nisu moja, ja sam tatin i mamin sin
    Ja nemam ništa u svom vlasništvu bez mobilni telefon, koji vrijedi više nego auto koje ti voziš
    Dosta o meni, ajde sad promijeni temu malo
    Dobro je neko rekao, ovi ljudi nikako da ukapiraju da je dizel za štednju, dzaba ti plin, opet i sa plinom potroši isto ili malo više nego na naftu



    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 320 of 745 FirstFirst ... 220270310316317318319320321322323324330370420 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje kupiti gorivo?
    By Icarus in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 8
    Last Post: 06-01-11, 18:28
  2. I.Kvalitetno gorivo
    By Snowman70 in forum Ostali oglasi
    Replies: 19
    Last Post: 18-08-10, 09:12
  3. Gorivo!
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 115
    Last Post: 28-12-07, 22:28
  4. gorivo
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 9
    Last Post: 29-02-04, 14:28
  5. fenomen kazaljke za gorivo
    By E_K_V in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 38
    Last Post: 11-02-04, 23:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •