The night is dark and full of terrors![]()
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
The night is dark and full of terrors![]()
volim da cirkam zestinu po cumezima i da za sankom razgovaram se ninfomankama.
Last edited by assassinate; 25-01-16 at 04:17.
Mislite o meni što god hoćete, ali ja se bojim đece koja sa 2,3 godine umiju da koriste,upravljaju telefonima -tabletima, igraju, skidaju igrice, gledaju crtane.
Sell the Vatican, Feed the World!
Js se bojim bilo kakve djece
Onda kada upute uvredu, izbjegavajući argumentovani odgovor je samo dokaz slabosti sagovornika, a to ne može uvrijediti već dokazuje naš superiorniji položaj u odnosu na tu osobu.
Samo se cuvaj da ti ne proradi uobrazenost...
Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
Boginja cuvaj se Boginje jer Boginja je sama sebi najveci neprijatelj.
aj popij casu jaja
I meni kazu da sam dobra, fina i normalna. I sta ja imam od toga???
ne bih da budem vulgarna, al nemaš ni to.
nothing comes from violence and nothing ever could
Odlično. Eto je ideja za novu temu. Ajde goozna, ionako se žališ što ništa ne otvaramDa vidimo kako bi nam ti to presudila temom?
![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
idemo ispočetka.
nothing comes from violence and nothing ever could
Мало је 'ладно јер комшија испод не ложи откад је реновирао.
Иначе живим к'о цар.
Neka što imamo podjelu po garderobi, wc-ima, poslovima, no sad postoje muška i ženska Kinder jaja, sve Vam ***** nakaradno!
Sell the Vatican, Feed the World!
There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)
Bookmarks