Jbm ti mogu do Bg-a za 10evra sad . Fala Vladi Crne Gore.
P.S. Pocrkali do sjutra zajedno sa akcizama i svim porezima :devilish:
Jbm ti mogu do Bg-a za 10evra sad . Fala Vladi Crne Gore.
P.S. Pocrkali do sjutra zajedno sa akcizama i svim porezima :devilish:
Pazi Luxembourg 0,387
http://www.mylpg.eu/lpg-prices-across-europe
Je li baš 71 cent plin kod nas? Ahahha
Sent from my iPhone using Tapatalk
0.65 je ja mislim, premnogo
She is only here to annoy herself!
58-65 s tim sto je ovaj od 58 voda.
TAKUMI
Pa i nije baš premnogo...zašto vam je to puno?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sprdate li se to da je plin 71 cent?!
Fabia, ne moze da pije pasat 1.8 sa sporom voznjom 13 to sam samo tebe cuo, doduse najvise cijenim tvoje misljenje..
Mislim da se vrti tu oko 10-11 u lokalu.
I ako me neki uporno uvjeravaju da ne moze preko 9-10 da trosi nikako.
Otkad je benzin pojeftinio imam osecaj da ne trosi preko 9 litara u lokal.![]()
Je li to bez turbine? I kakav je taj motor? Kako ide?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nema tu pravila, ne mora ništa, posebno ne u CG, odje kod nas jedino se mora umrijeti.
Nije to puno.. Jeftiniji je dosta od benzina i OK je da bude 65c
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nece plin dirat.
sve zavisi i od voznje a i quattro cini svoje.
Bas bingo voziti benzinca na ove cijene.
Banjoza
ispade lexus sa duplo vecom zapreminom ti trosi manje od njega![]()
She is only here to annoy herself!
Jesi ugradio plin na leksus?![]()
Kombinacija 2GR-FE + U660e vs. 1.8T iz praistorije...
TAKUMI
2gr-fe oznaka motora a ne znam šta je ovo drugo
Oznaka menjača biće?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sto se cimate sa fabijom. Do juce se kleo u simbian nokije. Bugi potvrdi![]()
Tema je Gorivo napravite grupu / plin pa tamo komentarisite o njemu.
Hvala na razumijevanju. :applause:
------------------------------
Poslao sa šporeta na plin.
Pa i plin je gorivo
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks