Jesam li jedini koji navija da bude povecanje cijene goriva?Bojim se ja ovih padova i to ovolikih, cini mi se da smo sve blizi najvecoj ekonomskoj krizi ikada zabiljezenoj ako prsne dolar a ide se kao tome
aj više ti je vakat :topsy_turvy:
Jesam li jedini koji navija da bude povecanje cijene goriva?Bojim se ja ovih padova i to ovolikih, cini mi se da smo sve blizi najvecoj ekonomskoj krizi ikada zabiljezenoj ako prsne dolar a ide se kao tome
Ja bih sad potpisao kao plin da bude 10 god ova cijena nafte. Bez obzira na cijenu dal ce da raste ili pada al sad je ok cijena.
Priča se nešto o ekološkoj državi, a benzin skuplji od dizela 20 centi.
Iskreno, da je svetskim liderima stalo do manje zagađivanja lako bi se potpuno prešlo na benzin.
ima li promjena cijena?
Benz -4, dizel -5
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ozb??
super.
Sramota.
Troluje, trolujejer je on "prvi" napisao da se gorivo pojeftinilo ahahah
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisam no na benzin.
Nadam se da ce plin skocit na 2e
Sporet na drva
Dobro, u CG barem nema industrije tako da je većina zagađenja od auta.
Tu država treba nešto da uradi, naravno da ću i ja uzet dizel ako nije uveden dodatni porez na njega. A to da je skuplje dobit benzin je tačno, ali ako će neko da smanji zagađenje, onda skuplji proces dobijanja benzina nije neki problem.
Uaaaaa plin!
Mislis
Gasi plin!
![]()
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks