Germany
![]()
Jedno je temperatura vazduha a drugo subjektivni osjecaj... Moze temp vazduha biti -5 a na udare ledenog vjetra subjektivni -20...
Meni je parafinirala nafta u voznji prosle godine... Samo stalo auto..
Prije neki dan subjektivni osjecaj 51 stepen... Oci gore
Objasni ti autu sta je subjektivni
Palo gorivo na 93centa(60eur centi). Ljudi ne vjeruju sta im se desava, a mi zemlja u tranziciji preko eura shibamo... Mashalah
Last edited by Gandalf_White; 24-01-16 at 14:35.
One Ring to Rule them all...
Germany
![]()
pada gorivo ove nedelje 5-6 centi cuh
Ja mom skidam tocove i grijem ih pored sporeta,a auto obavezno pod cebe.
ja mom palim podno i radijator od 13 rebara i nema frke
Last edited by Fabia_Elegance!; 24-01-16 at 23:00.
TAKUMI
Eh šteta što ne vozite pravo auto. Ja Mercedes samo upalim.
Poslato sa elegantne pisaće mašine S6 x2
Last edited by Bugi; 24-01-16 at 23:09.
Od neki dan, selo Kosanica na 22. kilometru magistralnog puta PV-PG
Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
Litar BMB 98 i BMB 95 će koštati 1,06, odnosno 1,02 eura.
Litar eurodizela će koštati 0,82 eura.
Last edited by radza-madza; 25-01-16 at 10:43.
Slazem se.
TAKUMI
kako su krenuli - bice dizel jeftiniji od plina hahhaahhaa![]()
http://www.globalpetrolprices.com/lpg_prices/
Plin u cg je skuplji nego u Italiju
A Italija je jedna od zemalja sa najskupljim gorivom po ovom sajtu (benzin 1.42€)
Oće mi ko objasnit zašto je plin ovoliko kod nas?
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
Nadanje ludom radovanje...ocekivao sam benzin ispod 1€... a nije da nisu mogli smecari.
Pravda za plinaše.
Više im se isplati da maknu plin da im auto prodiše biće im i lakše / ima da skube ili da stave dizela. 4000+ kubika.![]()
Znaci taksi ce mi biti malo jeftiniji :-) a valjda vise kupim auto :-)
Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks