Kad neko budali svasta. Sto ce mu ova prica? Nije ni prilika ni mjesto..Cemu..??
![]()
Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
Da mi je dofatit ove raspade od ljudi sto mi svako jutro cestitaju auto vratima od kola, ruke im se osusile.
Sve je to na psihichkoj bazi ®
Navikne se covjek vremenom na to. Ne vrijedi se nervirat.
P.S. Sve sto nije urezano (skinut lak) nego je povrsinsko se ispolira i ne vide se.
Ljudi gledaju Farmu umesto da čitaju knjige.
prolazim danas pored zgrade DPSa ka Blazovom mostu kad prolazi neki momcic na biciklo i klepi me po glavi i obali mi kapu iz cista mira i poce da se smije, e da mi je da sam ga dovatio da ga izdevetam :mad:
konik prsli.
nothing comes from violence and nothing ever could
Nerazumijevanje.
Nejebica.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Ruki znas ti onu staru:
Lazu te Ceco da pjevas na stari, ti pjevas na konik ustvari")))
One Ring to Rule them all...
coeku zvoni tel u liftu i javlja se: evo sad krecem sa starog.
a sto velis toooo...
nothing comes from violence and nothing ever could
Znao sam da ima pjevačica, voditeljka, učiteljica, šalterska službenica, doktorica, medicinska sestra itd itd...
Ali ovo zvanje mi je nešto novo...
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
This time next year we'll be millionaires
hahahahaaahahhahahahahaaahahah majko sveta
nothing comes from violence and nothing ever could
a onda sise ti pojavijo, kao da si magijaaaa
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
Lajte psi, ne biste daje Ž. R. A. živ.
Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!
Trokadero cure i momci iz separea za novu godinu. Pihhhhh, sve najgore
Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...
Krivo ti sto ti nisi imao separe? ;D
Ahahahahah, pu daleko bilo, neka fala
Послато са GT-I8190 уз помоћ Тапатока
Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...
Takozvani american fake smile koji je nazalost uveliko stigao kod nas https://45.media.tumblr.com/10570f2d...hjh2o1_400.gif
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks