nothing comes from violence and nothing ever could
Umrijecu zeljan budjavoga sira i senzualnih zena.
Pored rastana, drobova, sipkova i kradje sipkova i barbuna. Od sad ssamo dopunjam listu.
I nisam zidar, ali eto
oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton
i danas joj ukradem pogled jedan, ali opet ne skupim hrabrost da odem dalje
a mozda bi mi se i zena naljutila :watermelon:
prezadovoljna sam kako sam danas jela!
nothing comes from violence and nothing ever could
nothing comes from violence and nothing ever could
Nikada neću odlučiti da li više uživam u čitanju knjiga ili pisanju...![]()
Nije lako, ali je jako rođaci.
I nisam zidar, ali eto
oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton
Last edited by Břgíńjĺ; 22-11-15 at 23:39.
Interesantno. Pises li iskljucivo za svoju dusu ili ponekad svoj rukopis podijelis s nekim?
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
S m o r.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Hahahaha kako je ugasise na brzinu
Boginje samo guraj ,mnogi su slavni postali tek posle smrti.
Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока
Ja sam iznenađena...zatečena...
Zaista divno. Lijepo bi bilo da nas uputiš, i podijeliš sa nama. To treba cijeniti.
Reci nam nešto više o tome, naravno, ako želiš.
A vi, ljubomorni stvorovi, ne devastirajte nečiji talenat i trud. Ovako nešto treba cijeniti, a sigurna sam da vrijedi. Boginja je Boginja...ne dugme...ili kum, malo zatiltovah -.-
Zasto nema struje? Kad ce doci? E pa, rucacemo frutek kasicu!
Zima mi je. ObuVam zEpE. :-P
Koja je svrha pisanja, ako to niko ne cita?
Piše za svoju dušu.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
There are currently 19 users browsing this thread. (0 members and 19 guests)
Bookmarks