Poluđeću, pooooooooluđeću!
Poluđeću, pooooooooluđeću!
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Očeg?
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Od čekanja. Najviše na svijetu mrzim čekanje.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Nacionalne penzije svim roditeljima, koji su uspjeli da nahrane familiju one '93-će...
Sell the Vatican, Feed the World!
Pomet!
Evo i ja..
![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Jesi li ovo ti na slici?
Послато са Lenovo A536 користећи Тапаток 2
"Gvinet Paltrou obožava proizvode čija je osnova voda u koju je lotos položio svoja jaja"
Ok, ja za ručak kupus koji je zapiša' seoski mačak.
Sell the Vatican, Feed the World!
Pridruzujem se pijenju kafe sa voljenom osobom. :mrgreen:
Milina.
Edit:
Lijepo li je kad postignes nesto za sta si se borio i mucio godinama, pored svih nevjerovatno otezavajucih okolnosti. Neopisiv osjecaj... Ah, kako se lakse dise... :topsy_turvy:
nekaslikaprelijepedjevojkekojaleti![]()
Last edited by puppy; 05-11-15 at 10:28.
Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.
Ah
nothing comes from violence and nothing ever could
Danas se osjećam sjaaaaaaaaaaaaajno.
Lijepo li je kad je sve na svom mjestu.![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Ne skupljam trakice i gluposti razne, ne ostavljam ništa, ali danas, ni sama ne znam otkud, ispred mene kutija puna uspomena.
Presovani listići, papirići sa ispisanim porukama, neke od njih vrlo emotivne... karte za pozorište, pozivnice za vjenčanja...par predivnih fotografija.
Neki sretni ljudi ostavili su za sobom kutiju punu uspomena.
Prvi put sam poželjela da imam sličnu kutiju![]()
"Gospodjice, lepi ste!"![]()
Non sum uni angulo natus: patria mea totus hic mundus est.
Desi li se još nekome da izađe iz kuće namjeran da trguje pantalone, košulju, šta već, a da se taj poduhvat preobrati u kupovinu ribe u Laković marketu? No dobro, ima dana, ne odustajem.
Ima, meni, juce, posao sam da kupim farmerice, isprobao 3-4 i na kraju kupio tati trenerku.
Ja se vazda safre napunim kad pođem nešto za sebe da kupujem. I taman mi treba dva, tri odlaska da bih kupio to što 'oću.![]()
Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!
There are currently 15 users browsing this thread. (2 members and 13 guests)
Bookmarks