Jednostavno NE PODNOSIM likove koji ne umiju bez prosipanja mudrosti i znanja(količnika gluposti) samo učinjet uslugu ili odgovorit prosto na postavljeno pitanje.
Komentari tipa "A biće ti toplo" (na 8 stepeni celzijusa) UH.....kosa mi se digla na glavu!



Reply With Quote
PopCorn 




Bookmarks