Mozda da ga swapujemo za nekog iz Srem Šida.
Mozda da ga swapujemo za nekog iz Srem Šida.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Pih, iznervirah se ponovo kad gledam ovo.
Karte za utakmicu...
http://www.sansasport.com/fudbal/dom...-gora-austrija
Sent from my D6603 using Tapatalk
In vino veritas
Ja ih imam al neću da idem, poslije ko zna koliko da propuštam utakmicu.
Prosto nemam volje
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
Bratu sam ih u pg već dao inače bi.
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
Bas bih da vidim te mazohiste koji ce da idu i jos daju pare ovom privatnom savezu i govnu onome...
A austrija ce da nas razmontira,vidi se da se nikom ne igra kod nas
Podgorica Podgoricanima!
Nikad manje postova pred utakmicu. Dovoljno govori o ovoj kampanji FS.
Sent from my D6603 using Tapatalk
In vino veritas
Nikad manje postova i nikad lakse doci do karte za vip lozu![]()
Nikad prazniki stadion.
Al neke kumare igraju kako su navikle.
Nicija ne gori do zore, pa nece ni njihova.
Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.
http://www.cdm.me/sport/fudbal/brnov...azili-na-teren
znaci,kad i teoretski izgubimo sanse necemo izlazit na teren,a brna?jel to to?...komedija od coeka
Nova kompilacija na kioscima - Hitovi FS vol. 13
1. Mrezo moja stribina - UltraCrnaGora
2. Pristajem na sve - Banjoli
3. Ne zovite doktore - Stevo Polumenta
4. Kad sam poso Stevo u tudjinu - Mirkas al Arab
5. Ozledjena druga dva - Basa feat Stevo
6. U zavicaj da se vratim - Esteban
7. Ja vladam sam - Deki
8. Kume, brate - Banjoli
9. Sve je na prodaju - Kezman
10.Kuda idu ljudi kao ja - Vova
11.Ja nisam odavle - Adam M
12.Još sam tu za d(r)ugove - Stevo Polumenta
13.Ne odustajem - Banjoli
14.Odvedi nas Brna tamo na Euro - UltraCrnaGora
15.Pocnite bez mene - Mirkas al Arab
16.Znam, za sve sam kriv - Deki
17.Evo me, opet dolazim - StanišaNovi
18.Goro moja - Rodke (swedish lyrics)
19.Digla si mi cenu - Klapa Servia B
20.Nije ovo moja noc - Banjoli
21.Ostaricu s tobom - Brna feat Deki
Bonus tracks
Bio sam pijanac - Cico Kranjcar
Zajedno u ciklus novi - Deki feat Banjoli
Opet 2 od 4 najbolja su povrijedjeni. Da slucajno ne bi dobili.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Kome smeta jak FSCG na celu sa Dejom, Djurdjom i Brnom? Dobijamo ovo, u inat dusmanima.
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
E ovo trolovanje vise nije ni smijesno :-)
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Pogledajte Kasalici tviter, samo hrabro do pobede, zastave srbije i sl...
GADI MI SE OVA REPREZENTACIJA
If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant
Gledam ove rumune i nije mi jasno kako je ovakva ekipa postala nosilac grupe .Pa ovima duva takva promaja u defanzivi da bi im i brna sa njegovom taktikom utrpa bar tri komada.Ovi finci samo zato sto su finici nisu im dali 3-4 komada.
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
Kakav je ovo raspad od grupe.
Koliko gođ loše da igramo i gubimo opet imamo šanse "kakve-takve" da prođemo.
Sve ide na ruku "brni", ešek.
Komentar na Vijesti najbolje opisuje stanje Brnine svijesti:
Vukota_Flycca. 15 sati i 22 minuteBrna ti se šališ. Možda da probaš ovako: Golman: Mirko Vučinić Odbrana: Jovetić, Mugoša, Damjanović i Bećiraj Sredina: Radoslav Batak, Simić, Tanasijević Napad: Savić, Baša, Tomašević i jedan Iličković iz Niša
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
Sinoć sam sanjamo da vodimo protiv rusije 3:0 i da napadamo za četvrti. Imam dobar osjećaj za noćas, jer moji snovi ne griješe. Dobijamo asustriju noćas, napraviće nam možda trideset šansi za gol, ali mi ćemo poentirati iz jedine
Послато са Lenovo K50-t5 уз помоћ Тапатока
Entuzijazam provejava medju navijačima8-) odavno mrtvija atmosfera pred jednu utakmicu nije bila kao pred ovu.Hvala Brna hvala Dejo
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
Debitant je tu.
![]()
Koliko je Brnovic maloumnik govori to da u mecu gdje ti je pobjeda jedina mogucnost on stavlja debitanta na poziciju desnog beka.
Pa kralju kako ocekujes da momak pruzi dobru partiju kad se ne poznaje dovoljno dobro sa saigracima.
Prosto da covjek ne vjeruje...
Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.
A pri tom.momak je.krilo. dok zverotic koji ne silazi sa desnog beka ne igra
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks