Brate polako I samo zapamti sto smo pricali
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Nijesam konkretno mislio na tebe, nego uopšte na ekipu koja ga kritikuje tu i u vijestima. Vidjeli smo kako se igra raspala kad je izašao u trećoj četvrtini. Ako već gledaju statistiku, neka pogledaju onu kolonu +/- u kojoj stoji cifra 19
Послато са Lenovo K50-t5 уз помоћ Тапатока
http://live.shwidget.com/static/free...048391800.html
live stream za cz-bud
Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.
oko 30tak Varvara ce biti na tribinama..
samo za forumaše https://www.youtube.com/channel/UCrM...Ryjz9E5Ng/live
Ovaj dzozef ili kako vec je najgori crnja koji je bitisao u buducnost. Momak je neinteligentan do bola I to ne pricam zbog ove krtole sto mu je bacio maric
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Tip ima samo taj sut, i kao suter samo i treba da se koristi.Kad se sjetim da on i Reynolds igraju za iste pare a da Reynoldsu nijesu dali toliko kad je bilo price o produzenju za sledecu sezonu smrkne mi se.Inace ovu Buducnost rijetko kad krsten igrac natrpa, vazda su to neki kamenjari poput Dangubica,Jovica i Mekela koji odjednom pronadju unutrasnjeg Steph Currya kad igraju vs BUD.Kontam da Aleksu Popovica neko dovede vs Buducnosti bi min 3 trojke pogodio.
Inace utakmica onako osrednja, nit valja nit ne valja, neka srednja zalost od derbija.Zasad sudar titana Dragicevic i Simonovic na niskom postu highlight utakmice.
Onaj web tv sto ostavih neki dan odlicno radi, ima tu jos kanala, ne samo pet Arena.
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
Ok je ovo, samo nek drže egal, pa na kraju može bit' svašta.
Tadija može Krki ubacit 25 p ,ali ovđe,kad je trvdo,ne ide..
Shit has hit the fan !
Vrlo tesko ce se ovo dobiti, nema se ideje sto da se cini pogotovo u napadu, samo trojke sutiraju, standardni Jovoball (Vise suteva za 3 nego za 2)sreca pa ih ide donekle inace bi Zvezda ovo ubjedljivije vodila.Da ne pricam kako Jovic i Lazic prebise ove bekove Buducnosti na prenosu lopte.Ne briljira ni ova Zvezda al djeluju koliko toliko disciplinovanije u oba smjera.Ocekujem slicnu utakmicu ko dosad sto su bile u Pioniru vs CZ, egal do kraja trece i raspad u cetvrtoj cetvrtini.
Tadija prangija za tri, kao Barnjanija da gledam. Leđima ništa ne umije da odigra, kakvo je ono pivotiranje, na šta liči... I to protiv Simonovića. Pridružujem se hejtu![]()
In vino veritas
Pih ista prica i ove godine, *****tine na terenu, bataljujem da gledam meceve u goste.
Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...
Nerealno je da
...jovovic trenira buducnost
...da se ovakvoj zvijezdi da 7 poena za cetvrtinu
...da su dragicevic, dzozef pojacanja a da je rikic ostao u tim
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Da njega se covjek ne moze ni sjetit.
Najgori tim svih vremena imamo, bas iz tog razloga sto su dovedena prezvakana odbacena imena, nece ni maric tu nista doprinijet
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Treća četvrtina se ustalila kao trade mark. Kakav amaterizam. Naporno je navijat za ovu Budućnost. Kakve cjepanice se dovode za masne pare i kakav panj ih vodi.
Sent from my D5503 using Tapatalk
Kad se ljudi zapitaju zašto se hejtuju ''pojačanja'' poput Tadije,Jaramaza (još da je Kešelj došao i ljepota) , nek' se sjete ovih utakmica.
Nabiće oni statistiku na Krku,Mzt,Tajfun..al protiv jačih ih neće niđe bit'. A ako je istina da ovaj Joseph košta isto koliko i Reynolds,onda nekog treba kod psihijatra poslat..
Shit has hit the fan !
Ovo mu je to forsiranje mlađih, ubaca ih ili kad gubimo 20 poena ili kad vodimo 20 poena
Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.
Ja ne znam kako nam Partizan pokupi Kostu Perovica on bi se odlicno uklopio u ekipu bivsih nada i igraca na zalasku karijere. Ekipa rekovalescenta na celu sa trenerom koji nikako da krene sa mrtve tacke nastavlja tradiciju nestajanja iz utakmice tokom trece cetvrtine.Mislim nisam ocekivao da dobiju Zvezdu ali brate i oni nisu u punoj snazi jel mogao malo jaci otpor?
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
Eo ga Rika ka sa lanca pušten![]()
Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.
Pogledajte samo statistiku velikog pojačanja Tadije. 1 od 10 šut, 1 skok, 3 izgubljene. Da su prvog dvometraša sa ulice pokupili bolje bi odigra.
Veli Aleks Maric i Tadija Dragicevic, a mrs.
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks