Ovo govedo me godinama nervira...
![]()
Ovo govedo me godinama nervira...
![]()
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
A nervira bgm kad je neko upravu ...nemoj eksplodirat greotice
Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока
Nemoj Micu da je neko tak'o
jer cu oroz povuci olako.
Ma kakav bre Mica.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Narod koji se dovikuje ka s' brda na brdo..
brdjani smo.patike me nerviraju uske su mi
svaki 15. u mjesecu.
nerviraju me kola. uđi, izađi, uđi, izađi.
nervira me što sam umorna.
nothing comes from violence and nothing ever could
Heh, ovaj hajp oko iphone olovke. Je*ote, sledeći logični korak je izmišljanje tople vode.
but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding
Prvi put danas podjoh na UDG i vrato me lik s vrata veli ne moz u sorts. Ok reko cekam ovu malu da uzme papire. Ok al sacekaj ispred. Nije proslo minut ulazi djevojka u minic i lagano prolazi. A joj reka nije, vjerovatno mu se ne dopadose moje dlakave noge....
Sumnjam da do dlaka.Sl.put i ti u minic.
Kad se rano probudim,a i kasno.
Послато са GT-I9192 уз помоћ Тапатока
Budjenje rano, uz budilnik je bajno..
"Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".
Zapaliću te avgustee.
Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!
Šefovanje mediokriteta.. foteljaški mentalitet
■tapatalk
The more things change, the more they stay the same.
mjesec dana ima do koncerta, a ima mjesec dana kako su karte pustene u prodaju, i koncert Dina Merlina u Bg-u rasprodat. E pa ne vjerujem... nisam znao da je bas tolikoooo popularan... pih. Sjebah se za poklon :P
Ovaj narod sto oblaci trenerke ,dukserice,jakne cim padne temperatura dva stepena i malo vjetra dune . Ne dam ljeto jos koji dan a i izgore se .
Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока
...ako želiš dug život, poslušaj i uz osmijeh reci ono magično - Apsolutno ste u pravu
![]()
Kad se registrujem na novi forum pa hajmo Jovo nanovo.
Kako se dokazati, kako privući pažnju na sebe?
^hahah, kakvu posluku porati, kome?
istrajan budi.
Taj dedica je kod nas davno bio popularan. Kaskate![]()
There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)
Bookmarks