View Poll Results: 100 Years of Alfa Romeo

Voters
188. You may not vote on this poll
  • 8C

    20 10.64%
  • Giulietta Sprint

    24 12.77%
  • 33 Stradale

    19 10.11%
  • 2600

    0 0%
  • GTA

    16 8.51%
  • Montreal

    7 3.72%
  • Spider

    3 1.60%
  • 156

    31 16.49%
  • Brera

    37 19.68%
  • 8C Competizione

    31 16.49%
Page 94 of 244 FirstFirst ... 4484909192939495969798104144194 ... LastLast
Results 2,326 to 2,350 of 6086

Thread: Alfa Romeo Club

  1. #2326
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Vidi ovo svemu*****:


    talijan je to frende

  2. #2327
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default


  3. #2328
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    694
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ljudi,opustite se,ovo nije finalni model-tako da nije posvecena paznja svim detaljima...A i da jeste:
    Zamisljam trku u kojoj Giulia rasarafi nekog M-a,ili AMG-a,i vlasnik Svabe kaze:E-ali tebi plastika na volan nije dobro uklopljena.
    Pffff

  4. #2329
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,155
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    977
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    sport tourer lele
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  5. #2330
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by M.S. View Post
    Ljudi,opustite se,ovo nije finalni model-tako da nije posvecena paznja svim detaljima...A i da jeste:
    Zamisljam trku u kojoj Giulia rasarafi nekog M-a,ili AMG-a,i vlasnik Svabe kaze:E-ali tebi plastika na volan nije dobro uklopljena.
    Pffff

    Ma rasarafice moj *****. Bice detuned all around isto kao 8C.
    TAKUMI

  6. #2331
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    694
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne vjerujem da ce je "sputavat" jer da su htjeli,ne bi njoj dali Ferrarijev 2.9 Bi-turbo,a Maseru Pentastarov 3.0,ne bi u svaku planirali kardan od karbona i tako neke finese.
    Inace,mislim da je ovo poslednji model koji ce menadzmentu dati odgovore,vrijedi li zadrzati Alfu,ili je prodati vw-u npr...

  7. #2332
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    290
    Thanks Thanks Given 
    556
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Drugari.. Kupio mi je drug 159 2.2 JTS. Ne znam bas je li se usrecio, ali je uzeo bas povoljno.
    Dje je najbolje da je servisira?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #2333
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,155
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    977
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Nek nadje nekog majstora i okumi se sa njime jer mu je tako najbolje
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  9. #2334
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    12,785
    Thanks Thanks Given 
    26,072
    Thanks Thanks Received 
    8,375
    Thanked in
    4,116 Posts

    Default

    Fanđo. Put Mareze. Imam i broj ako ti treba.

  10. #2335
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default Alfa Romeo Club

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Nek nadje nekog majstora i okumi se sa njime jer mu je tako najbolje
    Sto ziv bio. Ja imam vec godinu dana 159 1.9 16V i osim redovnih servisa jos nisam imao problema sa njim. Bez ako zamjene kvacila i redovne servise ne uzimas u obzir. Manje problema sa njim nego sto ostali pominju pezoe renoe i sl.
    Ukratko ako te zanima a i ostale. Vozilo je uzeto na 134k i do sada je preslo 38k za godinu dana.
    Kvar lamela kvacila, 5x na mali servis i dva kvara plastika na podizacima stakla.
    Last edited by Hell Raiser; 05-08-15 at 18:08.

  11. #2336
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,155
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    977
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Zezam se i ja na racun ovih sto ne vole italijane. Vozim i ja fiata JTD :-)
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  12. #2337
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Onda nista. Alfa 159 je lamina mimo svijeta

  13. #2338
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Onda nista. Alfa 159 je lamina mimo svijeta
    ima i vece ako ti je za utjehu

  14. #2339
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kupujem motor od alfe 147 2.0 ts 2001 godiste,da je u dobrom stanju i da ima papire. Ako neko zna nekog da prodaje nek mi se javi na 069 998712.

  15. #2340
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    290
    Thanks Thanks Given 
    556
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Hahaha.. Nasmijaste me dobro. I ja volim Alfe ali kad samo pomislim kako ga dalje prodat mrak mi na oci padne.. I sto ja ne mogu prec preko tih njihovih sitnica ali jbg.
    Moze broj tog Fandja pa cu ga proslijediti dalje..?
    Unaprijed zahvalan


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #2341
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,884
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    9 Posts

    Default


  17. #2342
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    2,242
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Sto ziv bio. Ja imam vec godinu dana 159 1.9 16V i osim redovnih servisa jos nisam imao problema sa njim. Bez ako zamjene kvacila i redovne servise ne uzimas u obzir. Manje problema sa njim nego sto ostali pominju pezoe renoe i sl.
    Ukratko ako te zanima a i ostale. Vozilo je uzeto na 134k i do sada je preslo 38k za godinu dana.
    Kvar lamela kvacila, 5x na mali servis i dva kvara plastika na podizacima stakla.
    ista stvar samo sto je ja imam 3 godine i za te tri godine crkao mi je jedan grijac = 18e u kastelanu... i to mi je pokazivao na bord komp inace auto palio perfektno
    nek me svaki sledeci auto tako sluzi i ja cu biti prezadovoljan

  18. #2343
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default


  19. #2344
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    15,157
    Thanks Thanks Given 
    2,013
    Thanks Thanks Received 
    6,234
    Thanked in
    2,903 Posts

    Default

    Alfa Romeo 156 sa ,,bul barom'', da, takvu ,,sređenu'' je vidjeh danas. Ne znam što ovo napisah, no prosto ne mogu doći sebi ...

  20. #2345
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    BAR
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Vidjeh je I ja.Bosanske registracije

  21. #2346
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    The Republic of Zabjelo
    Posts
    1,968
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ima li dje kakva dobra 159 na prodaju? 1.9 16v (od 2008 )
    Dont miks grendmas end frogs.

  22. #2347
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Vidio sam dvije, ali je cijena od 7,5k pa navise

  23. #2348
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    863
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vozih se u Giuliettu prije neki dan ,metee

    Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока

  24. #2349
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,884
    Thanks Thanks Given 
    230
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Koji motor ppd haubu?

    Ericsson T 10

  25. #2350
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    The Republic of Zabjelo
    Posts
    1,968
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Vidio sam dvije, ali je cijena od 7,5k pa navise
    dje ih nadje?
    Dont miks grendmas end frogs.

Page 94 of 244 FirstFirst ... 4484909192939495969798104144194 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ALFA ROMEO club
    By 2_fAsT_4_YoU in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5461
    Last Post: 17-03-11, 08:32
  2. K: Alfa Romeo 147 JTD
    By SteffaN in forum Ostali oglasi
    Replies: 112
    Last Post: 02-07-10, 10:53
  3. P: Alfa Romeo GTV V6 TB
    By brzi_pas in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 17-01-09, 17:48
  4. Alfa Romeo Fun Club CG
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 19
    Last Post: 01-02-08, 19:52
  5. Alfa Romeo Club Serbia
    By BRABUS in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 4
    Last Post: 13-04-05, 09:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •