Page 125 of 1402 FirstFirst ... 25751151211221231241251261271281291351752256251125 ... LastLast
Results 3,101 to 3,125 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #3101
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,929
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by raza View Post
    Isto kao sto ti volis drzavu jer ona pljuje po Srbima i krstas barjaku. Sto vise ona pljuje na njih,tvoja ljubav prema Crnoj Gori je veca.
    Ako bi CG voljela Srbe i ustanovila krstas za zastavu,ti bi postao najveci moguci mrzitelj crnogorstva.

    Ova država je ratovala za srpstvo devedesetih i šikanirala sve koji smo bili protiv toga, pa je ne mrzjeh.
    Nego čudno kako ti to poistovjećuješ u CG državu sa vlašću,pa je zamrziš a neko iz iste te vlasti koja je ratovala za srpstvo gukne nešto što nije u skladu sa srpstvom, a u ovoj drugoj državi čine isto to a i sto put gore stvari pa je ne zamrziš. Principi su ti kao kosti u menopauzi

  2. #3102
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,066
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by raza View Post
    Isto kao sto ti volis drzavu jer ona pljuje po Srbima i krstas barjaku. Sto vise ona pljuje na njih,tvoja ljubav prema Crnoj Gori je veca.
    Ako bi CG voljela Srbe i ustanovila krstas za zastavu,ti bi postao najveci moguci mrzitelj crnogorstva.
    Крсташ барјак је званична застава општине Цетиње.

    Иначе због Крсташа си могао лагано батине да добијеш ако би неприпремљен пошао у неке 100% православне средине у ЦГ.И то не тако давно.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  3. #3103
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post

    Ova država je ratovala za srpstvo devedesetih i šikanirala sve koji smo bili protiv toga, pa je ne mrzjeh.
    Nego čudno kako ti to poistovjećuješ u CG državu sa vlašću,pa je zamrziš a neko iz iste te vlasti koja je ratovala za srpstvo gukne nešto što nije u skladu sa srpstvom, a u ovoj drugoj državi čine isto to a i sto put gore stvari pa je ne zamrziš. Principi su ti kao kosti u menopauzi

    Nije tacno da je CG ratovala za srpstvo,a bilo je odredjenih krugova koji su ratovali za srpstvo(Narodna Stranka).Ali drzava nije.Drzava je ratovala za prosirenje svojih granica.Postoje izjave premijere Djukanovica u kojima on decidirano kaze da ce granice Crne Gore ici do Neretve.Ne Srbije ,vec Crne Gore.Ovo ne mozes negirati.

    Zasto lazes i pokusavas skinuti breme i oprati crnogorstvo,a preturiti ga na srpstvo? Dakle,zasto lazes covjece Boziji?
    Djukanovic i M.Bulatovic se nikada nisu izjasnjavali kao Srbi,a govorili jesu da smo bratski narod.

  4. #3104
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Крсташ барјак је званична застава општине Цетиње.

    Иначе због Крсташа си могао лагано батине да добијеш ако би неприпремљен пошао у неке 100% православне средине у ЦГ.И то не тако давно.

    Liberale sa Cetinja su sikanirali DPS Crnogorci zato sto se Liberali nisu zalagali za teritorijalno prosirenje Crne Gore do Neretve.
    90.ih je CG prosirivala svoje granice,odnosno pokusala ih prosiriti.Kad nije uspjela,onda je sve svalila na Srbe.

    Ne znam jedino sto ce Slavku Perovicu da Djukanovica naziva srbinom i chetnkom.Valjda zeli oprati ljagu sa crnogorstva.Mada,ta laz Slavkova nece proci.
    Last edited by raza; 29-06-15 at 23:12.

  5. #3105
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Крсташ барјак је званична застава општине Цетиње.

    Иначе због Крсташа си могао лагано батине да добијеш ако би неприпремљен пошао у неке 100% православне средине у ЦГ.И то не тако давно.
    Ovo izgleda mnogi zaboravljaju. Da je 90tih vise glava bila u torbi da si u sred podgorice razvio krstas barjak nego albansku zastavu. Mislim da je bilo u rangu sa hrvatskom zastavom.
    Policija bi te ista ispendrecila, kao sto je mnoge. Ali eto se danas svi kunemo u isti. Pola ljudi sa ovoga foruma koji se danas kunu u tu zastavu, tesko da bi je tada razvili i sirili svoje nacionalno opredeljenje.
    Eli eto. Dozivjecu ja da mi ponovo budemo srbi/hrvati/bosanci.... Zavisi sta nam bude trebalo

  6. #3106
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,929
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by raza View Post
    Nije tacno da je CG ratovala za srpstvo,a bilo je odredjenih krugova koji su ratovali za srpstvo(Narodna Stranka).Ali drzava nije.Drzava je ratovala za prosirenje svojih granica.Postoje izjave premijere Djukanovica u kojima on decidirano kaze da ce granice Crne Gore ici do Neretve.Ne Srbije ,vec Crne Gore.Ovo ne mozes negirati.

    Zasto lazes i pokusavas skinuti breme i oprati crnogorstvo,a preturiti ga na srpstvo? Dakle,zasto lazes covjece Boziji?
    Djukanovic i M.Bulatovic se nikada nisu izjasnjavali kao Srbi,a govorili jesu da smo bratski narod.
    Ako laže Superhik, ne laže Đukanović

    Šta on kaže tad:
    “Ponosni smo na srpsko porijeklo i crnogorsku državnost, na slavnu istoriju srpskog naroda. Zato i vjerujemo u zajedničku budućnost i prosperitet”
    Ako neko ima srpsko porijeklo onda je Srbin.
    Šta kaže zbog koga je trebalo da se ratuje u Hrvatskoj:
    “Ne može se mahati s grančicama mira dok se srpski narod po Hrvatskoj kolje, masakrira, siluje, dok im se pale kuće i uništavaju imanja samo zato sto su Srbi. Rat se ne dobija dezerterstvom, već mobilizacijom”

  7. #3107
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Ako laže Superhik, ne laže Đukanović

    Šta on kaže tad:
    “Ponosni smo na srpsko porijeklo i crnogorsku državnost, na slavnu istoriju srpskog naroda. Zato i vjerujemo u zajedničku budućnost i prosperitet”
    Ako neko ima srpsko porijeklo onda je Srbin.
    Šta kaže zbog koga je trebalo da se ratuje u Hrvatskoj:
    “Ne može se mahati s grančicama mira dok se srpski narod po Hrvatskoj kolje, masakrira, siluje, dok im se pale kuće i uništavaju imanja samo zato sto su Srbi. Rat se ne dobija dezerterstvom, već mobilizacijom”

    Jeste,ali ti si rekao drugu stvar,da je CG ratovala za srpstvo,sto je notorna laz i izmisljotina tvog idola Slavka Perovica,koji upornim ponavljanjem da je Djukanovic chatnik zeli oprati ljagu sa Crne Gore.

    Djukanovic lijepo kaze: "Crnom Gorom tece Zeta,a uskoro ce teci Neretva". Posto je Milo ponosan na crnogosku drzavnost,kako si ti sam naveo,onda je jasno da se prosirenje do Neretve odnosi na drzavu CG.A ne Srbiju.

  8. #3108
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,929
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by raza View Post
    Jeste,ali ti si rekao drugu stvar,da je CG ratovala za srpstvo,sto je notorna laz i izmisljotina tvog idola Slavka Perovica,koji upornim ponavljanjem da je Djukanovic chatnik zeli oprati ljagu sa Crne Gore.

    Djukanovic lijepo kaze: "Crnom Gorom tece Zeta,a uskoro ce teci Neretva". Posto je Milo ponosan na crnogosku drzavnost,kako si ti sam naveo,onda je jasno da se prosirenje do Neretve odnosi na drzavu CG.A ne Srbiju.
    Umiješ li ti da čitaš.Ili se gubiš u prevodu sa crnogorskog na srpski.

    A da te ne kunem, bi li opet glasa za Đukanovića kad bi bio ona srpska sablja iz devedesetih?

  9. #3109
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    ovo ce biti DUGA noc,predosjecam

    brate mili,kako vam ne dosadi da zivite u proslosti,okrenimo se buducnosti vec jednom...

  10. #3110
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,066
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by raza View Post
    Liberale sa Cetinja su sikanirali DPS Crnogorci zato sto se Liberali nisu zalagali za teritorijalno prosirenje Crne Gore do Neretve.
    90.ih je CG prosirivala svoje granice,odnosno pokusala ih prosiriti.Kad nije uspjela,onda je sve svalila na Srbe.

    Ne znam jedino sto ce Slavku Perovicu da Djukanovica naziva srbinom i chetnkom.Valjda zeli oprati ljagu sa crnogorstva.Mada,ta laz Slavkova nece proci.
    Ниси нешто добро информисан.Прво Либерали нису били на Цетињу само, а друго ти си заборавио да се јединствени ДПС распао.Ко сједи у "српској" опозцицији, на свим нивоима?

    Исти ти ДПС-овци (и то они најрадикалнији), или они које је основао јединствени ДПС, са задатком да буду још радикалнији.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  11. #3111
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    а друго ти си заборавио да се ДПС распао.Ко сједи у "српској" опозцицији, на свим нивоима?
    Исти то ДПС-овци (и то они радикалнији), или они које је основао јединствени ДПС.
    heheh,to sam i ja nocas rekao na temi o nato-u.
    samo,sad su ovi opozicionari(bivsi dps-ovci)cisti kao suza,a milo i kompanija su kao jedini krivci za ta desavanja,ou jea...

  12. #3112
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Umiješ li ti da čitaš.Ili se gubiš u prevodu sa crnogorskog na srpski.

    A da te ne kunem, bi li opet glasa za Đukanovića kad bi bio ona srpska sablja iz devedesetih?
    kako bi vikali milo milo
    She is only here to annoy herself!

  13. #3113
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Umiješ li ti da čitaš.Ili se gubiš u prevodu sa crnogorskog na srpski.

    A da te ne kunem, bi li opet glasa za Đukanovića kad bi bio ona srpska sablja iz devedesetih?

    Nikad Djukanovic nije bio srpska sablja,vec je bio crnogorska.Borio se za teritorijalno prosirenje Crne Gore.
    Uvijek se izjasnjavao kao Crnogorac i kao sto ti sam kazes "ponosio se crnogorskom drzavnoscu".

    Ja tebi licno ne zamjeram,zato sto znam da pises iz glave Slavka Perovica,koji je patoloski srborzitelj,pa zeli oprati CG tako sto ce Djukanovica optuziti da je Srbin.Zna Slavko dobro da se Milo borio za prosirenje Crne Gore.Srbi su tu nebitni,njih je oko 10%,ranije NS Novaka Klibirade,a sad su to glasaci Mandica.

  14. #3114
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    heheh,to sam i ja nocas rekao na temi o nato-u.
    samo,sad su ovi opozicionari(bivsi dps-ovci)cisti kao suza,a milo i kompanija su kao jedini krivci za ta desavanja,ou jea...

    Tebe su,prijatelju moj dobri,90ih progonili Crnogorci,odnosno crnogorski nacionalisti.Upravo takvi kao BAR.
    Htjeli su da se Crna Gora prosiri do Neretve i Dubrovnika.

  15. #3115
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    mene licno i moju familiju niko nije progonio,ali svejedno bih se vazda borio protiv toga da se progoni bilo koji covjek na ovoj planeti,koje god da je vjere i nacije.

  16. #3116
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,929
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    kako bi vikali milo milo
    Ne znam ko tu kome više fali. Taj Milo Srbima,ili oni njemu. Ao koliko tu rezerve ima za podršku,samo uz još jedan identitetski luping.

  17. #3117
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    20
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AdO_pG View Post
    mene licno i moju familiju niko nije progonio,ali svejedno bih se vazda borio protiv toga da se progoni bilo koji covjek na ovoj planeti,koje god da je vjere i nacije.
    Kazi to Superhiku koji tvrdi suprotno.
    Iako vidim da jos vuces traume od tog crnogorskog progona,zato si prvi na sjeveru kad igramo sa Luksemburgom i za pristup NATO paktu.
    Last edited by raza; 29-06-15 at 23:46.

  18. #3118
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,668
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pokvariste mi gust za aktuelnu pricu o romingu.. Sve vas treba u onu "cosak" temu.. pogodi ...

    Hvala Lepo

  19. #3119
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Zar nisu pristali na manje cijene?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  20. #3120
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    213
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by raza View Post
    Tebe su,prijatelju moj dobri,90ih progonili Crnogorci,odnosno crnogorski nacionalisti.Upravo takvi kao BAR.
    Htjeli su da se Crna Gora prosiri do Neretve i Dubrovnika.
    Ima ovdje istine, ko je to bio tu ne bih zalazio, jer ljudi ovdje preko noci menjaju uniforme.

  21. #3121
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,936
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Zar nisu pristali na manje cijene?
    Upravni sud Crne Gore prihvatio je tužbu crnogorskog Telekoma i Telenora, kojom je traženo ukidanje sporazuma o snižavanju cene rominga u mobilnoj telefoniji.

    http://www.b92.net/biz/vesti/region....nav_id=1008668

  22. #3122
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,668
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Meni je bila zanimljiva presuda CG suda u korist interesa tih stranih operatera na tlu CG:
    EKIP je odluku o snižavanju cijena rominga donio iako je Upravni sud Crne Gore prethodno presudio da međudržavni sporazum, koji su prošle godine potpisale Srbija, Crna Gora, Bosna i Hercegovina BiH i Makedonija, o postepenom snižavanju cijena rominga u naredne tri godine, nije u skladu sa interesima operatera. :grin:

    A Agencija u interesu potrosaca kaze ovo:

    U obraloženju odluke koju je danas donio Savjet EKIP-a navodi se da je regulator saglasno praksi zemalja Evropske unije EU i obavezama i nadležnostima propisanim Zakonom o elektronskim komunikacijama utvrdio da cijene mobilnih telekomunikacionih servisa Crnogorskog Telekoma, Telenora i M:tela u romingu ne odgovaraju njihovoj troškovnoj zasnovanosti.


    “To posebno imajući u vidu činjenicu da su pojedini operatori ponudili svojim korisnicima u pojedinim paketima, koji se ograničavaju samo na mreže operatora u istom vlasništvu u Bosni i Hercegovini, Srbiji i Makedoniji, cijene koje su znatno niže od cijena telekomunikacionih servisa u romingu u mrežama drugih operatora u tim zemljama”, kazali su iz EKIP-a.
    "Pri tome, Agencija je pošla od prava potrošača propisanim Zakonom o zaštiti potrošača koji je propisao da su elektronske komunikacione usluge, usluge od javnog interesa i kao osnovni princip odredio pristup i korišćenje usluge od javnog interesa pod jednakim uslovima i bez diskriminacije", zaključuje se u obrazloženju odluke.

    Dakle ..

    Hvala Lepo

  23. #3123
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Ne vidim iskreno sta je ovdje problem. I u USA je pokusan da se progura zakon o prioritetnim internet linijama, pa kad nije prosao, uvili su ga u ljepsu oblandu i ponovo pokusavaju da proguraju.
    Ne predstavljajte da krupni kapital koji utice na zakonske ili sudske odluke samo nasa beneficija

  24. #3124
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Neka Hell ne kvari doživljaj da smo mi pioniri u nečemu. Do sad još niko ništa slično nije pokušao
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #3125
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,760
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    153 Posts

    Default

    Koja je poenta Sofrancevog teksta?
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

Page 125 of 1402 FirstFirst ... 25751151211221231241251261271281291351752256251125 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •