Page 119 of 1402 FirstFirst ... 19691091151161171181191201211221231291692196191119 ... LastLast
Results 2,951 to 2,975 of 35035

Thread: Iz raznih novina III

  1. #2951
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,702
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default


  2. #2952
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #2953
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Hahahahhaha. Bebo isuse na kokainu i kristal metu.
    Da mi je mozak njihovih urednika, samo na dan.
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  4. #2954
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    33,109
    Thanks Thanks Given 
    3,589
    Thanks Thanks Received 
    6,834
    Thanked in
    3,574 Posts

    Default

    Ja ne vjerujem sto citam...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #2955
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default Iz raznih novina III

    Ne brini, pola srba iz cg lajkuje ovo na fb.
    f6

  6. #2956
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,702
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    http://www.img2.cdm.me/sites/cdm.bil...24/sandzak.jpg
    sto je ovo oce li neko objasnit.....

  7. #2957
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Uzimaju sandzaklije ovo, onda alb ulcinj pola pg i plav rozaje. Eeee rekoh li vam ja da se ostane sa srbijom, kako oni svoje teriyorije cuvaju!!! Niko im nista ne moze uzet, tipa kosovo?
    f6

  8. #2958
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    jedni u siriju,drugi na kosovo,treci u njemacku...sto je ovo,nece nas bit ni pola miliona uskoro hahah

  9. #2959
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,286
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    139
    Thanked in
    105 Posts

  10. #2960
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,066
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post

    Телеграф прдњави.Мада спор око границе постоји.Све са оне стране Чакора, на карти један правоугануик од 5х2 км, дио руговских Албанаца, који тамо имају имања, сматра за територију Косова, иако је то наша територија и под нашом контролом.

    Е сад Хашим Тачи и Мустафа би да се то што прије заврши и они не би дизали причу око тога, али имају за опозицију оне лудаке из Самоопредељења који се око свега буне, тако да нисам претјерани оптимиста да ће се то ријешити убрзо.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  11. #2961
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    9,220
    Thanks Thanks Given 
    3,383
    Thanks Thanks Received 
    1,717
    Thanked in
    940 Posts

    Default

    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  12. #2962
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,702
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  13. #2963
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,572
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,938
    Thanked in
    784 Posts

    Default

    One Ring to Rule them all...

  14. #2964
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Sasvim zasluženo, odbranio je kosovo i red he da se časti za to
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #2965
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    930
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Amfilohije dao orden vojvodi Seselju a stranka vojvode Andrije sa Dps-om daje titulu pocasnog gradjanina Berana vojvodi Nikolicu. Svaka cast za Crnu Goru polako se vracamo svojim cetnickim korijenima,a i simbolika je prava odakle bolje krenuti u povratak korijenima nego iz Vasojevica koji su srce i najveci rasadnik cetnikog pokreta. U to ime

  16. #2966
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  17. #2967
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,702
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  18. #2968
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    9,066
    Thanks Thanks Given 
    1,018
    Thanks Thanks Received 
    4,104
    Thanked in
    2,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chelsea View Post
    Amfilohije dao orden vojvodi Seselju a stranka vojvode Andrije sa Dps-om daje titulu pocasnog gradjanina Berana vojvodi Nikolicu. Svaka cast za Crnu Goru polako se vracamo svojim cetnickim korijenima,a i simbolika je prava odakle bolje krenuti u povratak korijenima nego iz Vasojevica koji su srce i najveci rasadnik cetnikog pokreta. U to ime

    Па каже:

    Црногорце је одржало црногорско срце.

  19. #2969
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,668
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Gledam sad kanal 5 TV Makedonije - Dnevnik .. i pici spica sa najnovijim vijestima - CG ODBILA DOGOVOR O SMANJENOJ CIJENI ROMINGA U REGIONU.. Olala sto se cini... Imaju Crnogorci novca ... Luksuz k'a benzin.

    Hvala Lepo

  20. #2970
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,702
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  21. #2971
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,668
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    CRNOGORCI TRAŽE BORAVIŠNE TAKSE: Ko neće da se prijavi, plaća kaznu 300 evra!


    A


    Maltretiranje: Boravišnu taksu evro po danu plaćaju svi turisti, a dokaz o tome moraju imati na granici pri izlasku iz Crne Gore
    Letujte na sopstveni rizik... Sveti Stefan
    BEOGRAD - Svi turisti iz naše zemlje koji ove godine žele da letuju u Crnoj Gori moraće od tamošnjeg domaćina da pribave potvrdu o prijavi boravka ili će pri povratku u Srbiju platiti kaznu od čak 300 evra.

    Ovu obavezu imaju i Crnogorci sa srpskim državljanstvom, pa će i oni čak i zbog samo jednog prenoćišta kod roditelja ili rođaka u Montenegru boravak prijavljivati lokalnom MUP. Ovo su posledice pooštrene primene Zakona o boravišnoj taksi, kojim je crnogorsko Ministarstvo održivog razvoja i turizma odlučilo da zavede red i napuni budžet.
    - Rođena sam u Crnoj Gori i svi moji žive tamo, ali mi do sada niko nije tražio potvrdu o prijavi boravka. Sad putujem u goste u dva grada u Crnoj Gori i moraću zbog samo jednog prenoćišta da se prijavljujem u oba da ne bih platila kaznu. Još gore je što ću morati da maltretiram i familiju da ide u katastar za potvrdu o vlasništvu svog stana koja se plaća osam evra i koja im je potrebna da bi prijavili moj boravak - kaže M. K. iz Beograda.

    Ona navodi da zna za slučaj žene s malom decom koju su crnogorski carinici na prelazu u Srbiju izbacili iz autobusa zato što nije imala potvrdu o prijavi boravka.

    Pomoćnica crnogorskog ministra turizma Olivera Brajović, koja je radila na novom zakonu o boravišnim taksama, kaže da obaveza prijave boravka postoji 50 godina, ali da je građani nisu poštovali.
    - Sad je sistem elektronski povezan i bolje se kontroliše ko ulazi u zemlju i izlazi iz nje. Osim što je boravišna taksa poskupela sa 80 centi na evro po danu, sve ostalo je isto. Turisti koji borave u Crnoj Gori makar i jednu noć moraju da imaju prijavljen boravak u policiji ili u lokalnoj turističkoj organizaciji i da plate boravišnu taksu. Plaćanja boravišne takse oslobođeni su samo oni koji su u gostima kod roditelja, ali i oni moraju biti prijavljeni - kaže Brajovićeva.

    Ona dodaje da boravak u Crnoj Gori moraju da prijave i oni koji tamo imaju imovinu, ali nemaju stalni boravak.

    U turističkoj agenciji „BG Laki travel“ potvrđuju za Kurir da su crnogorski graničari ove godine pooštrili kontrolu.
    - Bez potvrde o boravku ne može se izaći iz Crne Gore. U suprotnom, mora se platiti kazna od 300 evra. Turisti u hotelima i privatnom smeštaju u kojem borave plaćaju boravišnu taksu, a vlasnici ih prijavljuju MUP i izdaju im potvrdu o prijavi boravka - kažu u toj agenciji.

    I ovde papreno
    ZA TURISTE NEMA NI JEFTINIJEG ROMINGA





    Upravni sud Crne Gore ukinuo je međudržavni sporazum o nižoj ceni rominga u CG, BiH, Srbiji i Makedoniji za građane tih zemalja koji bi trebalo da stupi na snagu 30. juna. To znači da roming u toj državi neće pojeftiniti, ali će crnogorski državljani koji otputuju u susedne zemlje moći jeftinije da telefoniraju.
    Hvala Lepo

  22. #2972
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Dobro, sta je ovo strasno. Na povratku nedje puta kolima, stao sam na zlatiboru da prenocim. U 11 uvece sam na brzinu nasao smjestaj, platio ujutru sobu i boravisnu taksu.
    Kad sam bio u MKD na jednoj svadbi prva stvar koju su me domacini u velesu zamolili je da se prijavim u lokalnoj stanici MUP-a
    Svi mi imamo ovaj zakon samo se nikada nije postovao u CG

  23. #2973
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,807
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    maja je za postovanje zakona itd...
    ali bi da sudovi donose odluke po tome sto je bolje za turizam a ne po zakonu eee...

  24. #2974
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,668
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Maja je za postovanje zakona, ali ne komunistickih.Crnogorski funkcioneri i sluzbe znaju samo za te zakone od prije 50 god, i kako ih je indoktrinirao drug njihov Stalljin - sovjetska platforma, pa drug njihov TitA.. Dalje od toga - ni makac.. ...
    Inace da je tako na zapadu ne bi ni jedan Crnogorac mogao mrdnut' iz CG..
    Sto se tice rominga, ja placah po 4e+ minut u CG, ali vise i ne obracam paznju.. Malo trziste pa kopaju koliko mogu.
    Dobro je vama, super.. jos 50 god tako, pa Jopet.
    Putjovka vama treba bre. Da vam stambiljaju kad iz sela sljegnete u selo.
    Samo cekam da vidim novinare kako provjeravaju one sa brodova kad ce zagazit u CG vode i jesu li i oni platili ulaz-izlaz i "lezarinu"..
    CG i komunisticko limitiranje kretanja i ljudskih sloboda.


    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 27-06-15 at 08:30.

  25. #2975
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,483
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,447
    Thanked in
    2,611 Posts

    Default

    Maju za pre§ednika

    Poslato sa pisaće mašine Note 3 dual sim
    Ż\_(ツ )_/Ż
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

Page 119 of 1402 FirstFirst ... 19691091151161171181191201211221231291692196191119 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Iz raznih novina II
    By BrunoX in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 16634
    Last Post: 30-07-14, 22:19
  2. Replies: 27
    Last Post: 27-07-13, 08:57
  3. Iz raznih novina
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8017
    Last Post: 02-10-10, 00:17
  4. Iz raznih novina
    By Zvek_Zivi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 13-02-06, 23:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •