Haha, ovo ja da sam lično otvorio kablovsku dobio bih ovo džabe![]()
Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
Haha, ovo ja da sam lično otvorio kablovsku dobio bih ovo džabe![]()
Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)
Bookmarks