Ajmo da upanemo svi na chat uraaaaaaaa![]()
128 su bila 2 kanalaCuveni raspali Santis modem
a $ecam se trip mi je bilo upalit 2 kanala, jaci mi je tad bio o$ecaj za dl u odnosu na 64 ili na 56k modem, no sad kad sam s adsl-a presa na optiku
Essential NetTools
Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
Ajmo da upanemo svi na chat uraaaaaaaa![]()
gasi ***** bre ;p
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Ih, koliko sam ja prije Mirca Ircovala. Unix, imas crnu pozadinu i zelena slova i da si sretan. Racunarski centar ETF u Bg. Funet.fi carnet.hr siol.net. Poslije montecafe, neka lijepa prijateljstva, druzenja...Uh otkad sam
Sent from my HTC One using Tapatalk 4
Treba udariti jaču propagandu za ovaj server, šerovati na fejsbuku vijest.
Tempus Fugit
Zadnji post na CDM grupi (na FB-u) prije 3+ godine.
Slaba promocija, slaba...
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Schumaher, ti si svoje prve ljubavi na mircu nasao pa sad ozivljavas uspomene :-)
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
Niksicki kanal na Mircu bijase #montenaTu je visilo nas 80-120 non stop. I u Nk nas cetvorica smo bili na test ISDN-a, jedan poznati niskicki chater stavio da mu se skida triologija matrix nesto tipa 4-5 dana skidao. Krenuo tip da gleda kad ono umjesto matrixa skinuo 20 epizoda lesi se vraca kuci
![]()
Isti taj ISDN napravio mi je preko 500eur na Severinin pornic![]()
One Ring to Rule them all...
Ja sam cuo da je fidel castro bio tata mata jednk vrijeme na mirc cg.yu
Mal je ovo grad u njemu svee se znaaa
Dvoje su se tako smuvali!![]()
Ko zna, zna!
Ko ne zna, naučiće!
A bogomi su sad svi korisnici vec smuvani pa samo neka frka moze da izbije![]()
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Na muci se poznaju junaci!
Ko zna, zna!
Ko ne zna, naučiće!
Ovaj zvuk u kasne sate, samo je nas imao dva DINGa pred kraj
Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
On: god?
Ona: 88
on: ne n'o milion
hahaahhaaahahahahah,najjace vrijeme.
1908.
- Imas li sliku?
- Nemam
- Aj se opisi onda
![]()
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Dje ste stari brijachi![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks