Pa i moglo bi da su se sati mogli istovremeno koristit' na vise komp-ova ali koliko me sjecanje sluzi... to nije bilo moguce. Pa je bilo "Aj brate, batali malo da i ja vidim nesto"
Pa i moglo bi da su se sati mogli istovremeno koristit' na vise komp-ova ali koliko me sjecanje sluzi... to nije bilo moguce. Pa je bilo "Aj brate, batali malo da i ja vidim nesto"
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks