Koliko je samo sličnih otišlo.
http://balkans.aljazeera.net/vijesti...a-necu-nestati
''Moli se Bogu i drz se Islanda''. Sveti Petar
Koliko je samo sličnih otišlo.
http://balkans.aljazeera.net/vijesti...a-necu-nestati
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
bravo momci!
nothing comes from violence and nothing ever could
Zagonetna ličnost, čovjek sa kapicom, centar Bara? Najveća faca toga grada
![]()
" The Eyes Chico... They NEVER Lie "
Denis.
but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding
Jos je ziv? Sjecam se njega od kad sam bio mali, bio je i u UL cesto![]()
Hahahahaha e to je taman kralj jer nema cara do Bara.Onaj njegov pogled, smijeh i grimase nema koga ne oraspolože.
![]()
Love, peace and respect.
Sinoc, mala, cudan san sam usnio...
Oruzje skriveno u sijenu i zamak sto je gorio...
Vatre u sumi..
Culi su se bubnjevi.
A jedna zvjezda na nebu nad balkanom, poce jace sijati....
One Ring to Rule them all...
jeeeeeeeeee, još nesam umrelaaaaaaa a ka' ću ne znamo ...jeeeeeeee:hammer::hammer::hammer::hammer:
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
Ljubav, vjera, nada... XB
Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".
nothing comes from violence and nothing ever could
Zaslužujem bolju budućnost. Želim..
![]()
The more things change, the more they stay the same.
Kada si uticajan, možeš da tvrdiš da si bio premlad u vrijeme Betovena i Šopena, kao i to da si najveću zgradu u Evropi ustvari vidio u Dubaiju... I pored svega, opet imaš opštinu vrijednu divljenja / spram ostalih - razumije se.
Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".
Pošle žene da farbaju jaja....
... CDM FANTOM U AKCIJI ...
bem ti pms.
nothing comes from violence and nothing ever could
Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".
Kakav je ovaj narod postao. Sve se razbacuju a ovamo mi za 5€ vise ili manje glavu otvaraju. Pa dodje mi na kraju da kazem evo nosi srecno ti bilo dzabe. Al ni tad se ne bi postidjeli. Guzice treba da se stideee, tu obraza nema.
... CDM FANTOM U AKCIJI ...
but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding
Pozdrav za brata.
![]()
nothing comes from violence and nothing ever could
There are currently 20 users browsing this thread. (0 members and 20 guests)
Bookmarks