Ali pazi potrosnju kod trolitrenog Audija :lolblue:
Ali pazi potrosnju kod trolitrenog Audija :lolblue:
TAKUMI
Po meni sve preko 50% je kriminal i klasična prevara kupca
BMW 5 ActiveHybrid (+76%)
Deklarirana potrošnja: 6,4
Izmjerena potrošnja: 11,3
Ford C-Max 1.0 GTDI EcoBoost Titanium (+65%)
Deklarirana potrošnja: 5,1
Izmjerena potrošnja: 8,4
Mercedes-Benz E 220 CDI Avantgarde (+66%)
Deklarirana potrošnja: 4,7
Izmjerena potrošnja: 7,8
Opel Cascada 1.6 SIDI (+65%)
Deklarirana potrošnja: 6,3
Izmjerena potrošnja: 10,4
Opel Insignia 2.0 CDTi Active Plus (+86%)
Deklarirana potrošnja: 3,7
Izmjerena potrošnja: 6,9
Peugeot 308 1.6 THP Allure (+57%)
Deklarirana potrošnja: 5,8
Izmjerena potrošnja: 9,1
Volkswagen Golf 1.4 TSI DSG (+51%)
Deklarirana potrošnja: 4,7
Izmjerena potrošnja: 7,1
Volkswagen Golf 2.0 TDI Highline (+68%)
Deklarirana potrošnja: 4,1
Izmjerena potrošnja: 6,9
Nije loše tih 11l za bmw-a jer ima 340 konja, ali lažu li lažu...
Aktiv veli hibrid 11ipo litara hahahahahaahah
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
Insignia malu potrosnju ima...onoliko auto 6.9 mada su ga pre**ali sa deklarisanom 3.7l :-)
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
A skodilak?ima li inf?
![]()
Tu es mon héro!
Znimljiva ova insignia 2.0 CDTi
Prijatelju crkao motor na 130k
Moguce da je maler,novu je kupio kod Osmanagica,odavno vozi,radili nesto na nju,I opet nije bilo kako valja....
Samo sam ja cuo da Insignija trosiiiii masu. Znaci dizel ne moze po gradu ispod 10.
Tako sam ja cuo, mozda je dezinformacija. Tj volio bih da jeste jer se i meni svidja.
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
Ja ne izmisljam,taman pitaj duga,Darkova braon insignia,cak su joj nesto i radili i vratili mu je,i opet,e sad sto kazu ako on laze lazem i ja.....mada ne bi trebalo
Kad smo vec kod Opela,neke 2006/7,dovezem ja bratu iz Belgije astru, 2.0dci,na njegovo insistiranje,auto top,presla oko 100k,oprema,tockovi,muzika,bukvalno tacke na nju.....poslije 20k crkla bosh pumpa,ne bih dalje sta se sve desavalo.....a inace i meni insignia ima dopadijivu liniju
Ta Astra ima CDTI motor od Fiata, sa CR druge generacije. Magneti Marellu, Delfi...******.
TAKUMI
Zipa ovo:
Fiat 500L 1.4T manual:
The EPA rates the 500L equipped with the six-speed automatic transmission at 25 mpg combined (22 city/30 highway). Both the manual and automated manual transmission-equipped models are rated higher in combined mpg.Our testing produced 20.8 mpg in combined driving.
Ljekses kao moj:
The ES 350 has a 272-horsepower, 3.5-liter V-6 that makes 54 hp more than the 3.3-liter V-6 in the outgoing ES 330. With EPA estimates of 21/30 mpg (city/highway).
It provides strong acceleration and teams with a smooth-shifting automatic; during my test, the transmission never made a harsh shift. I averaged 30 mpg during a stretch of highway driving, the same as the EPA's figure.
The factory indicate the fuel consumption rating for the ES 350 V6 petrol is 9.5 litres per 100 kilometres on the combined cycle.
My average consumption figure was 10.0 litres per 100 kms.
TAKUMI
stvarno za tu klasu baš mala potrošnja
She is only here to annoy herself!
Evo ti jedna friška, lokal tu kuca poso poso kuca, 282 milje od tankanja:
![]()
Last edited by Fabia_Elegance!; 28-03-15 at 17:44.
TAKUMI
na ovome ti stvarno ne treba plin
She is only here to annoy herself!
nije svaciji lokal isti...
Slazem se radza
Insignia je bzv auto.
Motor crkava redovno.
Nije samo sa tvojim drugom problem.
A trosi grada 9-10l normalne voznje
Sent from my LG_G3 using Tapatalk
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks