Odgovor na prvo i drugo pitanje ces nac vrlo lako na google. A treci odgovor, snaga auta nije manja na plin nego veca. To sto kola slabije idu je nesavrsenost sistema plinskih. Plin se pretpostavljam da znas ne ubrizgava u klip nego bukvalno prije bi se moglo rec usisava i to klip dok napravi blagi vakum pri vracanju. Znaci sistemi plinski pod vrlo "blagim" pritiskom u odnosu na gorivo ulaze u klip. Ulaze u gasovitom stanju ne u tecnom. Znaci manja kolicina. Postavlja se pitanke kako onda trosi vise plina. Ne trosi, gubi se, prosipa ga. Dusi sto bi reka nas narod.Usled nesavrsenosti sistema. Tako je nastao i cuveni SEKVENT sistem. I potrosnja je svedena na isti nivo kao benzina. Ne daj boze da plina uguras kolicinski isto kao benzina u klip, da se napravi takav sistem da nabije pod tim pritiskom plina u klip kao i benzin. Malo bi ti se promijenio nacin razmisljanja o plinu.
Ne kazu strucnjaci energent buducnosti, ne ratuju dzabe RUSI i AMERI! Hahahahahaha.
clickprint i stampa se







Reply With Quote
Usled nesavrsenosti sistema. Tako je nastao i cuveni SEKVENT sistem. I potrosnja je svedena na isti nivo kao benzina. Ne daj boze da plina uguras kolicinski isto kao benzina u klip, da se napravi takav sistem da nabije pod tim pritiskom plina u klip kao i benzin. Malo bi ti se promijenio nacin razmisljanja o plinu.


Bookmarks