Page 165 of 271 FirstFirst ... 65115155161162163164165166167168169175215265 ... LastLast
Results 4,101 to 4,125 of 6751

Thread: iPhone (Helpdesk)

  1. #4101
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Carcosa
    Posts
    328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je to

  2. #4102
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    7,950
    Thanks Thanks Given 
    992
    Thanks Thanks Received 
    1,107
    Thanked in
    711 Posts

    Default

    Moze li neko da objasni ili postavi uputstvo kako da vratim postojeci 8.1.1 na 8.1 pa da roknem JB ?
    Edit: solved.

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by mneonly; 20-11-14 at 20:34.
    Love, peace and respect.

  3. #4103
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    171
    Thanks Thanks Received 
    147
    Thanked in
    76 Posts

    Default iPhone (Helpdesk)

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Upravo to radim sa wifi transferom.
    Kako to radis? Ja sam slike uspio preko iTunes, ali ovo drugo ne znam - imam dosta ugovora koje moram imati u telefonu. Kad ih prebacim preko iToolsa vidim da se usage povecao ali ne mogu u fonu da ih nadjem. A preko iTunesa ne znam gdje da ih prevucem?

    Samo malo dok provalim ios, novo mi je sve

    I jos jedan od prvih utisaka - konstantno dok pricam izgleda pritiskam MUTE dugme obrazom, to me bas pizdi, valjda dok se naviknem


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by dusman; 20-11-14 at 22:02.

  4. #4104
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by dusman View Post
    Kako to radis? Ja sam slike uspio preko iTunes, ali ovo drugo ne znam - imam dosta ugovora koje moram imati u telefonu. Kad ih prebacim preko iToolsa vidim da se usage povecao ali ne mogu u fonu da ih nadjem. A preko iTunesa ne znam gdje da ih prevucem?

    Samo malo dok provalim ios, novo mi je sve

    I jos jedan od prvih utisaka - konstantno dok pricam izgleda pritiskam MUTE dugme obrazom, to me bas pizdi, valjda dok se naviknem


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    ne bih da te razocaram ali ti ne radi senzor na iphone, on treba da ti ugasi svijetlo kad priblizis telefon licu a ne da ostane upaljeno i onda licem ili mute ili hold ili keypad pritisnes

  5. #4105
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dusman View Post
    Kako to radis? Ja sam slike uspio preko iTunes, ali ovo drugo ne znam - imam dosta ugovora koje moram imati u telefonu. Kad ih prebacim preko iToolsa vidim da se usage povecao ali ne mogu u fonu da ih nadjem. A preko iTunesa ne znam gdje da ih prevucem?

    Samo malo dok provalim ios, novo mi je sve

    I jos jedan od prvih utisaka - konstantno dok pricam izgleda pritiskam MUTE dugme obrazom, to me bas pizdi, valjda dok se naviknem


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Imam app koja se zove Wifi Transfer.
    TAKUMI

  6. #4106
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    171
    Thanks Thanks Received 
    147
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Imam app koja se zove Wifi Transfer.
    to sam vidio, ali to je valjda samo za slike? EDIT: uspio sam i dokumente

    [QUOTE=rrk17;3915554]ne bih da te razocaram ali ti ne radi senzor na iphone, on treba da ti ugasi svijetlo kad priblizis telefon licu a ne da ostane upaljeno i onda licem ili mute ili hold ili keypad pritisnes[/QUOTE

    e jbg, pa moze li se to kako popraviti, ima li kakva fora?
    Last edited by dusman; 21-11-14 at 07:35.

  7. #4107
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dusman View Post

    I jos jedan od prvih utisaka - konstantno dok pricam izgleda pritiskam MUTE dugme obrazom, to me bas pizdi, valjda dok se naviknem
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Proximity senzor ti je pošao, ali naravno prije toga odrasi restore.


    Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

  8. #4108
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    5,068
    Thanks Thanks Given 
    524
    Thanks Thanks Received 
    496
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Ja sam imao taj problem na i5s ali ga je neki update rijesio. Prije toga sam koristio neki tweak iz Cydia koji zakljucava ekran kad se uspostavi poziv.
    www.jaredic.com
    ˙˙pǝlloɹ sɹǝsnoɹʇ ʎɯ ɟo sɯoʇʇoq ǝɥʇ ǝɹɐʍ plnoɥs ı 'plo ʍoɹƃ ı 'plo ʍoɹƃ ı

  9. #4109
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,151
    Thanks Thanks Given 
    171
    Thanks Thanks Received 
    147
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    za to treba onda jb jel tako? to je jos uvijek prenapredno za mene:redface:

  10. #4110
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,851
    Thanks Thanks Given 
    1,682
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    http://www.icentar.me/phone/6/

    iPhone u ponudi iCentra, pa nema vise monopola, bar za prodaju simfree-bez ugovora!

  11. #4111
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Fino preko fiksnog na rate i cao. A ne ovamo- morate ovaj ugovor, morate ovo, morate ono
    f6

  12. #4112
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li neka aplikacija da daje notifikacije na propusten poziv a da tel nije jb?
    Po defaultu ima samo za poruke da se podesi,jednu sam platio 2$ cini mi se,ali nidje veze...


    Sent from my iTelefon using Talktap

  13. #4113
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    Na kakve notifikacije mislis? Za sve zivo stizu notifikacije, sve zavisi kako oces da se prikazu, imas podesavanje. Ako mislis na notifikacije u vidu lampice iphone nema led lampicu pa sa tim ni takvih notifikacija. Umjesto te lampice koristi flash sa zadnje strane i flash blica kad stigne poruka ili slicno. Meni je to prenapadno pa mi je iskljuceno.

  14. #4114
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim ako imas propusten poziv koji nisi vidio iz nekog razloga (ili je bio poziv na cekanje ili jednostavno nisi cuo telefon),da signalizira,po mogucnosti zvucno...vise kao "missed call alert". Znam da je na android bilo tonu takvih aplikacija,koja ne odredjeni vremenski interval signaliziraju za propusten poziv,poruku,mail...
    U notifications za Messages ima na dnu Repeat alerts,dok za Phone nema te opcije...

  15. #4115
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    MissedReminder sa cydije je ono sto ti trazis, ali jos nije updateovan za iOS8. LockInfo ustvari jos bolje, obuhvata repeat alerts za sve zivo, brzo izlazi update za iOS8.
    Last edited by BiTrAtE; 25-11-14 at 08:20.

  16. #4116
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To sve podrazumijeva jb?

  17. #4117
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    Naravno. Proces traje nepuni minut, skroz bezbolno Inace 90% stvari koje ti treba a po defaultu nije podrzano u iOS-u, podrazumijeva jailbreak.

    Btw, Viber jutros dobio novi update, jos uvjek nije prilagodjen za 6/6+. Unfuckingbeliveable.

  18. #4118
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    znam znam sve to,ali ja iskreno nisam pristalica jb,skeptik sam malo da to dugorocno ne utice na stabilnost ios,i pitanj edje bi mi kraj bio kad bi krenuo da mijenjam ios i prilagodjavam ga
    a sto kod viber-a nije jos prilagodjeno i6? Inace viber je veoma spor po tom pitanju,znam da su tek update za izlged i tastaturu kada je izasao ios7 uradili poslije pola godine...ocajni su po tom pitanju...mjesec dana im je trebalo da isprave dio oko "lupice" za korekciju teksta...da ne pricam o tome da kada ga ugasis na task manager drugima ne stoji da si online i sl...whats app je neuporedivo bolji i stabilniji,ali ga manje ljudi koristi,i nema stikere i sl. stvarcice...

  19. #4119
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    8,161
    Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    662
    Thanked in
    355 Posts

    Default

    Vala su mogli ubaciti i quick reply a ne svako malo da moras u app da udjes,i naravno chat history

  20. #4120
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Djuza081 View Post
    znam znam sve to,ali ja iskreno nisam pristalica jb,skeptik sam malo da to dugorocno ne utice na stabilnost ios,i pitanj edje bi mi kraj bio kad bi krenuo da mijenjam ios i prilagodjavam ga
    a sto kod viber-a nije jos prilagodjeno i6? Inace viber je veoma spor po tom pitanju,znam da su tek update za izlged i tastaturu kada je izasao ios7 uradili poslije pola godine...ocajni su po tom pitanju...mjesec dana im je trebalo da isprave dio oko "lupice" za korekciju teksta...da ne pricam o tome da kada ga ugasis na task manager drugima ne stoji da si online i sl...whats app je neuporedivo bolji i stabilniji,ali ga manje ljudi koristi,i nema stikere i sl. stvarcice...
    Kao neko ko od 3GS-a koristi iskljucivo jailbreakovan ios mogu ti reci da nema bas nikakvog narusavanja stabilnosti ios-a. Ako se i narusi ios, ode odma u safe mod i to je zbog toga sto se skinuo nekompatabilan tweak, i samo se izbrise. Pisao sam o tome vec na ovoj temi.

    @Majx

    Quick replay za koju aplikaciju?

  21. #4121
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    8,161
    Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    662
    Thanked in
    355 Posts

    Default

    Viber

  22. #4122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    Quick Replay for Viber, isto ima i za WhatsApp.

  23. #4123
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    8,161
    Thanks Thanks Given 
    189
    Thanks Thanks Received 
    662
    Thanked in
    355 Posts

    Default

    Ma ne to,nego u okviru app kao sto je fabricki za sms npr

  24. #4124
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vjerovatno misli na ono kad se gore pojavi notifikacija da se spusti i odgovori..
    Razmislicu onda ozbiljno o opciji jb... Hvala svakako...

  25. #4125
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ali brate, ovolika livada od ekrana a tastatura nema number row...
    TAKUMI

Page 165 of 271 FirstFirst ... 65115155161162163164165166167168169175215265 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ANDROID(Helpdesk)
    By be_original in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 380
    Last Post: 28-06-13, 13:30
  2. BlackBerry (HelpDesk)
    By Stivi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 16
    Last Post: 04-09-10, 16:12
  3. Replies: 77
    Last Post: 20-08-07, 02:43
  4. Helpdesk - help!
    By Jocker in forum Internet
    Replies: 14
    Last Post: 15-12-05, 21:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •