Page 141 of 701 FirstFirst ... 4191131137138139140141142143144145151191241641 ... LastLast
Results 3,501 to 3,525 of 17515

Thread: [Borilačke vještine] Upcoming Events

  1. #3501
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne moze Fedor da se nosi sa danasnjim borcima, SAMO ZBOG GODINA. On jeste obiljezio jedno vrijeme, i uvijek ce biti pamcen po tome sto jeste i sto je napravio, ali godine rade svoje. On i sad mozda trenira dosta, jednostavno ne moze covjek sa time da prekine, to valjda udje u krv. Ipak mu je to bio na neki nacin zivotni poziv, time se bavio, nije morao da misli oce li sutra KAP da se proda pa da podje na ulicu. Ali i pored svega ne moze danas protiv Velaskeza ili Dos Santosa, samo zbog godina. Nista nije vjecno. Ne kazem da je on prestar, nema pedeset. Ima sad 38 god mislim, ali vec dvije tri godine se ne bori profesionalno, a sve to ostavi traga. I Dan Henderson ima 42-43 ako se ne varam pa se i dalje bori, pa je od nekog skoro popio batine, i to dobar nokaut.

    Ali niko od danasnjih teskaca ufc-ovaca ne moze napravit toliki uspjeh i postovanje za sebe kao Fedor.

  2. #3502
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dan henderson sobzirom koliko ima godina se bori vrhunski.. ono je bas rijedak primjer, ja mislim da ima jedno 27,28 sad sto bi radio u ufc.. pobio bi sve redom
    istrajan budi.

  3. #3503
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    pa i ne bori se nesto zadnjih nekoliko borbi,Belfort ga patosirao,Cormier brisao pod sa njim pa ga zadavio...
    evo se slazem sa Dusanom sve sto je gore napisao

  4. #3504
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A dan henderson je po strae dane uzeo da koristi trt, I makao se sa njega, vecina koji to urade posle nisu nizasta.. tako da mislim da je to bio bitan faktor u zadnje dvije tri borbe njegove
    istrajan budi.

  5. #3505
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ovaj mec izmedju Velaskeza i Werduma sad u novembar, pet rundi, jel tako?
    E sto bih volio da ga Velaskez izbije, ali prvo dobro da ga izmori do cetvrte runde sa rvanjem i udarcima, a onda da ga demolira kao sto je uradio sa Bigfootom ili Nogueriom.

  6. #3506
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Onaj werdum je stvarno u zadnjoj borbi pokazao neko nepostovanje prema protivniku I to me malo iznerviralo, ali isto bi volio da on onoga velaskeza nabode jednom dobro, ne mora da pobijedi ali samo da bi ljudi barem malo vise poceli da cijene njegov skill, jer ga svi nesto podcjenjuju a on je veoma dobar borac, I bez obzira koliko je mozda gadan ponasanjem skill se ne podcjenjuje kod nikoga.
    istrajan budi.

  7. #3507
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne mozemo osporiti da nece bit nabadanja, ali Werdum favorizuje borbu na parter, sa kim se ono borio kad je pola meca proveo na ledja pozivajuci protivnika da dodje u parter pa je sudija prekidao? Jel ono bio Overeem? Ne mogu da se sjetim. Ne potcjenjujem mu skill, on je majstor partera, ali ono sto on forsira je tako dosadno. Gledaocima i borcima treba akcija, a ono kad se maze u parteru je pomalo dosadno. I nefer od Werduma da sve daje na parter. Ustani ako si fajter i daj sve od sebe.

  8. #3508
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa u zadnjih 3, 4 borbe radnja de odvikjala u stendapu, a jes protiv overeema je bila svarno dosadna borba ali to je bilo jos u strajkforsu, on je evoluirao malo u stendap tehnikama u medjuvremenu
    istrajan budi.

  9. #3509
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,929
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Ču Werdum gadan ponašanjem. Što je dobio i psihički rat sa Hapom kada mu je gestikulirao da je nadmoćan i u stojci sa njim. Pored toga, kad je to ikada i ičim pokazao primjer "gadnog ponašanja"
    Werdum je pravi primjer sportiste i izuzetno inteligentan borac koji se pametno čuva od štete i situacije u kojima mu prijeti opasnost od iste, pretvara u svoju prednost. Do sad od nikoga nije popio dobrih batina i sumnjam da će i sad. Nestrpljiv sam da vidim tu borbu i da li će uspjeti imalo da usmjeri tok borbe "na svoju vodenicu". Jeste Cain veliki favorit,ali nije ni Werdum bez šansi. Nemam ideju kako će se borba odvijati u parteru, ali znam da će u klinču koji je Dos Santosa koštao glave, biti bolji od Dos Santosa.
    Uzgred, on je popravio kik boks vještine. Odlično radi prednji direkt i ima ubitačna koljena za klinč. To što se od nikoga ne plaši da će ga rušiti dosta mu pomaže da unaprjeđuje i stojku.

    Evo što veli o meču:
    "Mogu vidjeti situaciju kako ga rušim i stvaram mu probleme, dok pokušava održavati 'guard' poziciji ili kako mu hvatam leđa dok pokušava ustati. Sve te mogućnosti su u igri i očekujem da se jedna od njih ostvari. On je favorit, ima jako dobar i opasan stil i težak je za savladati, no da ne mislim da mogu slaviti, bolje bi mi bilo da se i ne dolazim boriti. Siguran sam kako ću ostvariti sjajan nastup."


    "Navikao sam biti autsajder, a to me uvijek dodatno motivira. Jako dobro treniram, imam dobar kamp i neću imati nikakve isprike i neću moći reći da nisam bio na 100%. Fokusiran sam na to da vratim taj pojas u Brazil i spreman sam i psihički i tehničku da dovedem svoju "igru" njemu, a ne da se dogodi suprotno."
    Last edited by Superhik; 24-09-14 at 03:21.

  10. #3510
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pa to je fora cain ce morat bit oprezan sa rvanjem zbog werdumovog dziju dzica, a borba u klinchu ce isto takodje biti drugacija nego npr. Cainova sa dos santosom zbog toga sto werdum ima isto strasan mau tai a to u borbi u klincu koju cain preferira dosta nezgodna stvar za caina, bice veoma zanimljiva borba, to je sigurno :-)

    Ali isto mislim da pored svega navedenog cain ce u najmanju ruku da ga dobro namuchi
    istrajan budi.

  11. #3511
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne sumnjam u to da je Cain dobro analizirao njegov BJJ i parter i da radi na tome, kako ne bi doso u tu poziciju a i ako bi doso, kako da se izvuce.

  12. #3512
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I to sto velis
    istrajan budi.

  13. #3513
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,818
    Thanks Thanks Given 
    609
    Thanks Thanks Received 
    734
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    On Velaskeza moze da ugrozi samo ako ga ovaj shvati nedovoljno ozbiljno, sto nije nemoguce. Drugacije on Velaskezu ne moze ama bas nista.
    Sto se Fedora tice i tog postovanja koje je on zavrijedio. Koliko je to dobio na pesnice, toliko je i na ponasanje u i van ringa. Jedan potpuno poseban borac iz vise uglova ako se gleda. Koji voli svoju zemlju, vjeru. Susta suprotinost od njega je brat mu. Evo odlican video od prije neki dan Fedor VS Voice. Onaj lik sto je radio intervjue sa Prajd borcima odradio konacno i sa Fedorom. Interesantno je dosta...



    Verdum u svom stilu.
    Last edited by samson; 24-09-14 at 12:14.

  14. #3514
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,818
    Thanks Thanks Given 
    609
    Thanks Thanks Received 
    734
    Thanked in
    298 Posts

    Default

    Veceras ludi Irac. Samo zbog njega cekau u 4h ufc.


  15. #3515
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

  16. #3516
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

  17. #3517
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    7. novembar - Rockhold vs. Bisping, bice interesantno...
    8. novembar - Shogun Rua vs. Manuwa, po statistikama su blizu, slicni skoro u svemu.
    iiiiii...
    15. novembar, UFC 180 - Velasquez vs. Werdum, dugo ocekivani mec.

  18. #3518
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kakva je zivotinja ovaj rick story sto je ovo.. jos sad citam da je u drugu rundu slomio clanak, i nastavio jos 3 runde i dobio mec.
    zao mi je bilo ovoga saffiedine-a nesto, primio je brutalne udarce.
    Last edited by 1ucid; 08-10-14 at 23:40.
    istrajan budi.

  19. #3519
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    http://m.ufc.com/news/cain-velasquez...cebook%3A+UFC&


    Nece se odrzati borba Velasquez vs. Werdum zbog povrede koljena koju je Cain zaradio. Umjesto njega sa Werdumom ce se boriti Mark Hunt.

  20. #3520
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Velasquez se povrijedio.Umjesto njega u borbi za privremenog prvaka 15. novembra, boriće se Werdum i Mark Hunt.
    Šteta, mada i ovo može biti dobra borba.
    Last edited by makelele; 22-10-14 at 09:13.

  21. #3521
    Join Date
    May 2007
    Posts
    1,244
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Steta, cekao sam taj mec mjesecima.
    Mislim da ce werdum lako hunta da dobije, bacice ga u parter bez problema.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #3522
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da je hunt los mechap za werduma, ali vidjecemo, navijam za verduma.
    istrajan budi.

  23. #3523
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,003
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    ne bih se slozio sa tobom ovaj put,cak mislim da ce Hunt lako sa Werdumom,mozda lakse nego sto bi Cain...

  24. #3524
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sa kim se nebi slozio, ja sam reka da je hunt los mecap za werduma, nisam reka da su vece sanse na stranu werduma.
    istrajan budi.

  25. #3525
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    PG
    Posts
    1,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Kako boksuju ovi nasi (sjekloca,zlaticanin)u budvu,zna li ko?

Page 141 of 701 FirstFirst ... 4191131137138139140141142143144145151191241641 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (1 members and 6 guests)

  1. Solid

Similar Threads

  1. Rumors,news,upcoming games
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Game Server CG
    Replies: 4134
    Last Post: Yesterday, 20:40
  2. Events in our town
    By The_Age_of_Love in forum Primorski
    Replies: 45
    Last Post: 23-03-12, 17:45
  3. Fluid Drum events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 1
    Last Post: 25-06-08, 22:01
  4. Fluid Drum Events
    By Chevalier in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-08, 23:59

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •