Ako nije neka drastična razlika u cijeni kupio bi ođe ili u BG. Ako bi bila veća razlika stvarno bi poručio i sačekao, nevezano za mazdu. Bilo što da vozim. Ne bi propa' bez auta vala 15 dana.
Ako nije neka drastična razlika u cijeni kupio bi ođe ili u BG. Ako bi bila veća razlika stvarno bi poručio i sačekao, nevezano za mazdu. Bilo što da vozim. Ne bi propa' bez auta vala 15 dana.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks