Gledaj Zverote kad dobija žuti.
Gledaj Zverote kad dobija žuti.
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
Vule drži pripravnika u životu.
Kakva promaja.
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
Sad ce i da stane... To domace ekipe uvjek najjace napanu u prvih 20...
Bojim se ja da ce nam neigranje Janka doc glave, jer on je matori starosjedilac i spor, a nije iskljuceno da im sad spic jos bolji.
kao protiv jemacke, spanije ili argentine da igramo. Sramota me je
Kako Savića preskaču aooo
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
Brzanci na velikom terenu... Malo toga on tu moze
Namrtvo sporo igramo sa ovom igrom samo nas neka greska Austrije spasava
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
Amaterčine, na čelu sa selektorom.
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
Sto je ovome Saviću
Thank You and good night.May Brna bless you all
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
Ok, mi ga ne mozemo dati.
Tu es mon héro!
Poslije ove slike, sve mi je jasno.
Skeletor Brnovic
:lolblue::lolblue:
Bruka kako igramo, lijeva strana kao švajcarski sir, napad bez imalo mašte nema se sa ovakvom igrom što očekivati
Dje simon, zverotic nidje veze, volkov konstantno loš ,
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
Kreću forumski vukovi
i opet ce se desit u oba meca sa 5 spiceva ide nstavak ahahahah kuku ovo je stvarno do. Ovako se nije igralo sa purom, tumasevicem, cirom raicevicem i batakom
Znači uspjeće i ovaj ciklus da nas spušti u još niži šešir :lolblue:
Zverotic je 5 puta poklonio kontru, volkov samo gol
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks