View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #40151
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    18,242
    Thanks Thanks Given 
    319
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    795 Posts

    Default

    Da ako Brna zakuci kakvu ebolu u bijeli svijet dumre oganj ga zapalio.

  2. #40152
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,647
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Vi ste smijesni i naivni. Ovaj bod protiv LiHenstajna je upravo taktika Brnina. Na sva zvona se pricalo da se ceraju 4 boda. Da smo dobili LiHenstajn sigurno bi izgubili od Aut = 3. Ovako bod od LiH znaci pobjeda protiv Aut (3) = 4. Ljudi...sasvim logicno.

  3. #40153
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Nema za cim da se zali nocas, realno.

    Ova generacija je ionako prosla svoj zenit, a 2016. ce da bude raspad sistema.

    Nemam neku nadu da ce iko novi biti prikljucen do tad.

    Sve i da su dobro odradili ova 3 meca, u drugom dijelu kvala ce stici povrede, kartoni... Opet cemo gledati Beciraja i Kesalicu gdje napadaju...

    Kako god, od Austrije necemo izgubiti, sto nas virtuelno salje na 3. poziciju, ako tu istu Austriju dobijemo doma.

  4. #40154
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,760
    Thanks Thanks Given 
    9,175
    Thanks Thanks Received 
    6,628
    Thanked in
    2,599 Posts

    Default

    ljudi fudbal sa dva spica i dva krila mi ne treba da igramo a to ovaj mag sve izjedna ponavlja. Da se razumijemo svi svrsavate na jovovica ali protiv ovih svaki bi igrac ovako izgledao. Grbic je veci spektakl u onaj napad napravio. Sve je ovo raspad bio, samo cekam da se mirko oglasi kako slavi pola crne gore.

    nema sta kazem da cemo uzet bod austriji i osta brna do prvog debakla od rusa ili svedjana.

  5. #40155
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,760
    Thanks Thanks Given 
    9,175
    Thanks Thanks Received 
    6,628
    Thanked in
    2,599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Da ako Brna zakuci kakvu ebolu u bijeli svijet dumre oganj ga zapalio.

    doktore

  6. #40156
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,929
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Za najboljeg trećeg ovo i nije toliko bitno. Lihtenštajn će biti zadnji sigurno i ti bodovi sa njima osvojeni se brišu, pa dođe isto uzeli im jedan ili 6, ali znače mnogo za plasman u grupi. Ako bi sad klepili Austrijance, ništa strašno. A ako bi nas klepili onda sa mirom da se sačekaju sledeće kvalifikacije i neka nova nesreća na klupi

  7. #40157
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brna me iskreno iznenadio- mislio sam da posle Luke Pavićevića i 2 poraza od ''neugodne Holandije'' cg sport ne može niže da padne. Opet sam se prevario.
    Nakon što je ušao u istoriju moldavskog fudbala sa onih 5 komada iz prošlih kvalifikacija,sad je proslavio i Lihtenštajn.Nije to mala stvar.

    Čo'ek je prirodno talentovan za nastupe po cirkuskim šatrama,šteta što troši talenat na fudbalske utakmice.
    Shit has hit the fan !

  8. #40158
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,186
    Thanks Thanks Given 
    24
    Thanks Thanks Received 
    1,402
    Thanked in
    383 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Ako bi sad klepili Austrijance, ništa strašno. A ako bi nas klepili onda sa mirom da se sačekaju sledeće kvalifikacije i neka nova nesreća na klupi
    To je to. Austrija je kljuc. Nismo gubili od Poljske i Ukrajine na strani, pa ne vidim zasto bi od Austrije koja je gora od njih.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  9. #40159
    Join Date
    Sep 2014
    Posts
    842
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iz aviona se vidi da je ova utakmica namjeshtena isto kao i ona protiv Moldavije 5:2 isto kao i ona protiv Ukrajine kad smo sa igrachem vishe 4 gola primili. Savicevic i ostali idu logikom da smo premali da se kvalifikujemo za veliko takmichenje i onda da zarade pare a i rasprodaju igrache tipa ovog Jovovica, Beciraja, Kasalice koji ochigledno nisu nivo reprezentacije ali imaju veze i zato se guraju. Ako se pitate zashto ljudi kao Boljevic, Grbic...ne igraju ili upadaju po 5 minuta to je odgovor. A zato nas i treniraju majstori tipa Brnovica ili onog trenera mlade reprezentacije-da bi radili sve shto im se kazhe pa chak i shtelovali rezultate kad se naredi.

  10. #40160
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,651
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    574
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Ali Zverotic, jeli ono realno ljudi...

    Kakvo govedo, ja mislim da je 50 lopti izgubio nocas. Promasuje pasove, duge lopte, kleca po terenu...

    I na termin kod kod Gimnazije bi bio zamijenjen na poluvrijeme.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  11. #40161
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Ali Zverotic, jeli ono realno ljudi...

    Kakvo govedo, ja mislim da je 50 lopti izgubio nocas. Promasuje pasove, duge lopte, kleca po terenu...

    I na termin kod kod Gimnazije bi bio zamijenjen na poluvrijeme.
    nije on kriv nego onaj ko ga je tu *+sta*vio. ocajan je bio , tacno se vidi da nema utakmice u nogama, ali ima iskustvo/
    da zna sto bolje igrao bi u fenjerasa 2 lige
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #40162
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,822
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zverotic se raspada i Simon je izdusio pa pricajte sto ocete.

  13. #40163
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    14,551
    Thanks Thanks Given 
    6,094
    Thanks Thanks Received 
    6,647
    Thanked in
    3,173 Posts

    Default

    Igras najjacim sastavom od starta....bucnes 3 gola za 15 minuta...vadis Vucinica, Jovetica i jos nekog na poluvrijeme...i prosetas. Ali ne...

  14. #40164
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,778
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brnovicev pogled u prazno i 90 minuta ispiranja mozga od strane doajena Mikija Grgura.

    Sent from my HTC One mini using Tapatalk
    I don't get lucky. I make my own luck.

  15. #40165
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,519
    Thanks Thanks Given 
    58
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Ali Grgur je pobjednik nocas,sa ukljucenjem u dnevnik "ljudi necete vjerovati...." i njegovim proracunom da nam se nece da postignemo "77 gol u (nzm kolko rece utakmica) " kako ga je sracuna...

  16. #40166
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    5,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    repriza utakmice ide ili večeras ili shutra ko oće da gleda opet,možda selektor da je pogleda

    slika sa večerašnje utakmice nakon završetka iste

  17. #40167
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,085
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema veze imamo zlato iz Malage

  18. #40168
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Damascus
    Posts
    340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Nema za cim da se zali nocas, realno.

    Ova generacija je ionako prosla svoj zenit, a 2016. ce da bude raspad sistema.

    Nemam neku nadu da ce iko novi biti prikljucen do tad.

    Sve i da su dobro odradili ova 3 meca, u drugom dijelu kvala ce stici povrede, kartoni... Opet cemo gledati Beciraja i Kesalicu gdje napadaju...

    Kako god, od Austrije necemo izgubiti, sto nas virtuelno salje na 3. poziciju, ako tu istu Austriju dobijemo doma.
    Beciraj prije svega ne igra svoju poziciju, a kao krilo je bio ubedljivo najbolji igrac na terenu, zbog cega je on zamjenjen necu da zalazim u to, mozda zbog onog starta nad njim ili.... Ali staviti ga u isti kosh sa tamo nekim Kasalicama, Jovovicama je bas bezobrazno i krajne nekorektno.

    Sto se nasih tice, tako nam i treba kad ovi podgoricani puse kitu savezu, dok nikscani zvizde ostali cute...
    Zato ne zasluzujemo nidje, kao sto i necemo nikad... imali smo zlatnu generaciju da se ide na neko ozbiljno prvenstvo, sad cemo se cerat sa kasalicom i jovovicem....

    Sve mafija bira sastav, a trener nema obraza, steta sto ne izgubismo, iskreno mi je zao i zbpg toga sam zadnjih 10 minuta navijao za Lihteshtajn.

  19. #40169
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    4,226
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cetiri igraca( tj. neigraca) su preksinoc sjedjeli sto pored me i svi pili toceno...Pred vazne utakmice ti izadjes u grad i pijes alkohol...Mene bi licno sramota bilo...

  20. #40170
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ali kako ih nije sramota ljuti koji su putovali hebeni lihestajn da ih bodre
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #40171
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,363
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,699
    Thanked in
    5,192 Posts

    Default

    Beciraj bio najbolji ubedljivo igrac kad je bio na krilo? A ne moze ovo, ne mozee uffff

    Sent from my HTC M8

  22. #40172
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Damascus
    Posts
    340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne moze ako si poznavaoc fudbala preko teleteksta kao 95% ljudi u cg.

  23. #40173
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nino_pg View Post
    Cetiri igraca( tj. neigraca) su preksinoc sjedjeli sto pored me i svi pili toceno...Pred vazne utakmice ti izadjes u grad i pijes alkohol...Mene bi licno sramota bilo...
    Koji su??

    Svako zdravouman zna sto alkohol cini tijelu i koliko unazadjuje tijelo od treninga...

    No takav nam je svaki posa... Qurce se i uzivaju kad dodju na reprezentativna okupljanja...

  24. #40174
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,317
    Thanks Thanks Given 
    438
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Oooo zlatne lavice
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  25. #40175
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lov@c View Post
    Ne moze ako si poznavaoc fudbala preko teleteksta kao 95% ljudi u cg.
    Sve i da jeste, to mu je onda prvi mec, protiv amatera... Niko ne spori njegovo pozrtvovanje i trud i miliji mi je od 90% igraca, ali to je jedini spic kog Dinamo nije uspio da unovci, u Kini dane gol scaki 5. mec...

    Bice i da bi i na svojoj prirodnoj poziciji bio truba...

    Momak je igrao svoj najbolji fudbal u ranim dvadesetim... Ko zna, kako je tad izgledao, ne bi cudno bilo da je stariji koju godinu...

Page 1607 of 2251 FirstFirst ... 60711071507155715971603160416051606160716081609161016111617165717072107 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •