Page 161 of 991 FirstFirst ... 61111151157158159160161162163164165171211261661 ... LastLast
Results 4,001 to 4,025 of 24767

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #4001
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cattaro
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Darko007 View Post
    e ako ja razumijem sto je odje bilo....cas je na jednu stranu kombi cas na drugu

    Sent from my Telenor Smart Pro 2 using Tapatalk 4 Beta
    Upao je u provaliju s desne strane, kad su ga izvadili prebacili su ga na drugu stranu...


    Сент фром мај ајФон!

  2. #4002
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Kakva je Sozina... Kad prolazim 160+ osjećam se ka da vozim vibrator... :roll:
    Ogranicenje 80-100km/h i ti to izjavis, sta je pisac htio da kaze
    ---Chelsea Fc---

  3. #4003
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ово све горе и горе...

    http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/474...nji?ref=fbblic
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  4. #4004
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Upravo sam sad to vidjela, sa sve snimkom Katastrofa

  5. #4005
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,057
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,932
    Thanked in
    4,313 Posts

    Default

    katastrofa


  6. #4006
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oni su kocili (Telegraf izvor) 80 metara. I opet udarili pri brzini od 220...

    Pa nije teorijske sanse bilo za njih, laka im crna zemlja

  7. #4007
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,410
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Davno sam rekla da će se narod opametiti tek onda kad u svakoj porodici bar jedan član nastrada zbog brze vožnje (nažalost). A onda vidjeh lika koji se velikim čudom izvukao nakon nesreće (bio u komi, dugo je trajala rehabilitacija) kako divlja po putu i zaključila da ni ta opcija ne bi bila od pomoći.
    Ne znam, stvarno nisam pametna. Iskreno, žao mi je svakog izgubljenog života i tragedije koju proživljavaju porodice, ali sa druge strane ne mogu da žalim zbog načina na koji su ti isti životi skončani.

  8. #4008
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    Davno sam rekla da će se narod opametiti tek onda kad u svakoj porodici bar jedan član nastrada zbog brze vožnje (nažalost). A onda vidjeh lika koji se velikim čudom izvukao nakon nesreće (bio u komi, dugo je trajala rehabilitacija) kako divlja po putu i zaključila da ni ta opcija ne bi bila od pomoći.
    Ne znam, stvarno nisam pametna. Iskreno, žao mi je svakog izgubljenog života i tragedije koju proživljavaju porodice, ali sa druge strane ne mogu da žalim zbog načina na koji su ti isti životi skončani.
    Nijesu svi vozili, nego jedan... Baš tragedija, ne razumijem roditelje koji đeci dopuštaju da sa 18 godina voze po noći na rođendane i sl... Alkohol + malo dokazivanja pred društvom (brza vožnja) + neiskustvo = tragedija...
    #fakenews

  9. #4009
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    autoput koji se prekida najednom...
    f6

  10. #4010
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Koji je zatvoren...
    #fakenews

  11. #4011
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,410
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Medo, naravno, razumijemo se da konkretno mislim na vozača. Ali i putnici su tu da bar opomenu tog istog vozača da uspori, tako da mali dio krivice pada i na njih, ako ćemo realno. Evo ja, recimo, u čiji god auto da uđem, prva stvar je vezivanje pojasa (čak i u taksiju) ne obraćajući pažnju na to što će mi se neko možda smijati (a ima ih), a druga je da kažem: "Slušaj, ne znam kako voziš, ali imaj obzira da je još neko u autu, osim tebe. Zato vozi polako." A onima do kojih mi je stalo kažem: "Sjeti se mene, svoje porodice i prijatelja svaki put kad dodaš gas. Ako divljaš po putu, bez obzira što si sam(a), znaj da sjutra, ako izgubiš glavu zbog svoje nepromišljenosti, nećeš žaliti ti, već oni koje ostavljaš zbog toga."

  12. #4012
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    pa kako udjose u taj ,, zatvoreni ,, autoput.
    f6

  13. #4013
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,550
    Thanks Thanks Given 
    9,633
    Thanks Thanks Received 
    5,990
    Thanked in
    2,286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    Medo, naravno, razumijemo se da konkretno mislim na vozača. Ali i putnici su tu da bar opomenu tog istog vozača da uspori, tako da mali dio krivice pada i na njih, ako ćemo realno. Evo ja, recimo, u čiji god auto da uđem, prva stvar je vezivanje pojasa (čak i u taksiju) ne obraćajući pažnju na to što će mi se neko možda smijati (a ima ih), a druga je da kažem: "Slušaj, ne znam kako voziš, ali imaj obzira da je još neko u autu, osim tebe. Zato vozi polako." A onima do kojih mi je stalo kažem: "Sjeti se mene, svoje porodice i prijatelja svaki put kad dodaš gas. Ako divljaš po putu, bez obzira što si sam(a), znaj da sjutra, ako izgubiš glavu zbog svoje nepromišljenosti, nećeš žaliti ti, već oni koje ostavljaš zbog toga."
    Naravno, baš sam imao prije 15ak dana sličnu situaciju đe sam rekao drugu ili da vozi normalnije ili da mi stane da izađem (inače ok vozi ali popismo koje to jutro)... Znam da vjerovatno nijesmo ni trebali tako krenuti, al smo morali sa primorja za Nk hitno... Poslije tog iskustva sumnjam da ću više śedati i sa kim kad popije (pošto ja odavno ne vozim ni nakon jednog piva), no nije realno očekivati od momaka sa 18 godina da budu potpuno svjesni opasnosti.. Svi smo bili u tim godinama i sumnjam da ima iko ko nije napravio sličnu grešku, neki jednostavno nijesu imali sreće pa su prvu nepažnju platili životom...
    #fakenews

  14. #4014
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,353
    Thanks Thanks Given 
    1,176
    Thanks Thanks Received 
    250
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    katastrofa

    Jes pa je ovoliko isao a motor se vrtio 1500 obrtaja. Garant je ova kazaljka od brzinomjera skocila na 200 i kusur od potresa.

  15. #4015
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    + sto bi da je udario sa 220 auto jos vise bilo unisteno

    Sent from my Telenor Smart Pro 2 using Tapatalk 4 Beta

  16. #4016
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    no nije realno očekivati od momaka sa 18 godina da budu potpuno svjesni opasnosti.. Svi smo bili u tim godinama i sumnjam da ima iko ko nije napravio sličnu grešku, neki jednostavno nijesu imali sreće pa su prvu nepažnju platili životom...
    Враћемо се друг и ја увече из ХН за Цетиње стопом, прођосмо фери, и стају нам момчићи по 18 година из Тивта да нас одбаче на кружни код Котора. Видимо да су као неки градски мангупи који су тек возачку добили па се само врте колима с краја на крај, но реко ај нема везе. Кренусмо ми кад мали узе 160 да вози уз ону уску улицу, ова тројица ништа, лагано пичи Ивана Селаков, а овај мали што вози онако искусно коментарише како му волан нешто поскакује.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  17. #4017
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,410
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Naravno, baš sam imao prije 15ak dana sličnu situaciju đe sam rekao drugu ili da vozi normalnije ili da mi stane da izađem (inače ok vozi ali popismo koje to jutro)... Znam da vjerovatno nijesmo ni trebali tako krenuti, al smo morali sa primorja za Nk hitno... Poslije tog iskustva sumnjam da ću više śedati i sa kim kad popije (pošto ja odavno ne vozim ni nakon jednog piva), no nije realno očekivati od momaka sa 18 godina da budu potpuno svjesni opasnosti.. Svi smo bili u tim godinama i sumnjam da ima iko ko nije napravio sličnu grešku, neki jednostavno nijesu imali sreće pa su prvu nepažnju platili životom...
    Tako otprilike i ja reagujem: ako neće da uspori, kažem mu da stane da izađem, pa ću se već nekako snaći.
    Jednom sam čula izjavu jednog sudskog vještaka koja u neku ruku ima smisla: opasniji je vozač sa jednim promilom alkohola u krvi od onog sa dva. Objašnjenje je jednostavno - osoba sa jednim promilom nema osjećaj da je pijan a i razdražljiviji/euforičniji je, pa lako nagazi na gas. Onaj sa dva promila je usporeniji i svjestan je svog pijanstva, pa se i ne usuđuje da vozi brzo (u većini slučajeva).
    A za ovo "prva nepažnja" - nerijetko se ljudi hvale sa svojim motorima i čude se meni što ih ne volim, i u polemici u svoju odbranu kažu: "Znaš li da nikad nisam pao s motora?" Na sve to imam jedan prost odgovor: "Možda nisi, ali nekad je dovoljno samo jednom pasti s njega." Naravno, uz svo dužno poštovanje prema ljubiteljima istih, ali šta ćemo - ukusi su različiti

  18. #4018
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Draka View Post
    Oni su kocili (Telegraf izvor) 80 metara. I opet udarili pri brzini od 220...

    Pa nije teorijske sanse bilo za njih, laka im crna zemlja


    Pa koliko su isli? 350?
    TAKUMI

  19. #4019
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Martin Mcfly View Post
    Jes pa je ovoliko isao a motor se vrtio 1500 obrtaja. Garant je ova kazaljka od brzinomjera skocila na 200 i kusur od potresa.


    Nije tako.
    TAKUMI

  20. #4020
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Pa koliko su isli? 350?
    ako je ovo 3.0 tdi moguce je da su isli do blokade, posto ih je bilo petorica taman bi im trebalo 80 metara da spuste sa 250 na 220
    She is only here to annoy herself!

  21. #4021
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Pa koliko su isli? 350?
    Ne znam ja, ti si sudski vjestak, pa vidji..

  22. #4022
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    ako je ovo 3.0 tdi moguce je da su isli do blokade, posto ih je bilo petorica taman bi im trebalo 80 metara da spuste sa 250 na 220


    Kakav 3.0? Pa ova instrumentalka je od A3.
    TAKUMI

  23. #4023
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,867
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    109
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    Medo, naravno, razumijemo se da konkretno mislim na vozača. Ali i putnici su tu da bar opomenu tog istog vozača da uspori, tako da mali dio krivice pada i na njih, ako ćemo realno. Evo ja, recimo, u čiji god auto da uđem, prva stvar je vezivanje pojasa (čak i u taksiju) ne obraćajući pažnju na to što će mi se neko možda smijati (a ima ih), a druga je da kažem: "Slušaj, ne znam kako voziš, ali imaj obzira da je još neko u autu, osim tebe. Zato vozi polako." A onima do kojih mi je stalo kažem: "Sjeti se mene, svoje porodice i prijatelja svaki put kad dodaš gas. Ako divljaš po putu, bez obzira što si sam(a), znaj da sjutra, ako izgubiš glavu zbog svoje nepromišljenosti, nećeš žaliti ti, već oni koje ostavljaš zbog toga."
    Eh, apel na razum onom ko ga nema, ili testasteronu na dvije noge. Ne sali se.

    Ne postoji nista teze i manje moguce, nigdje na svijetu, a kod nas tek, nego da neko iz ekipe junosha starih cijelih 18-19 godina (slobodno i vise), kaze kolegi vozacu, uspori ili lakse malo. To su godine kad se momcici upisuju u muskarce, i tu je svaki glas razuma skoro pa nemoguc, tu hormoni kroje kapu.
    Brza, mudata voznja je svojevrsna inicijacija, upis u ljude, te sve koji makar pokusaju da budu razumni, na noz docheka ostatak ekipe. Najgore je sto je dovoljno da samo jedan bude "mudat", (a u 99% slucajeva upravo taj vozi), pa da se svi ostali povedu za glupanom, samo da ne ispanu pikice. Retardirano koliko nesto moze bit retardirano, ali je tako.

    Jer ima li sto gore za nekog od 18ak godina, no da mu drugovi kazu da je .icka? Koliko ih je samo stradalo zbog takvih gluposti, kukala im majka.

    I svi imaju istu pricu, kako ga/ih je jedan drug provoza' jednom do Budve, (ili kakve slichne mitske lokacije), -"Poprecke smo u krivine ulazili", "Vise smo bili u lijevu traku no u desnu", "Stigli smo do one raskrsnice, ostroga mi, ispod po sata", ...
    A na pitanje, sto ne rece avetinji da uspori, to je pogibija -Znam, no nijesam moga' da ne ispanem .icka, ili da ne uvrijedim samoproklamovanog Fandja.

    So, ko ima djecu, musku posebno, ako je vjernik nek se pomoli, a ko nije, isto nek se pomoli, jer to je sve sto se moze uradit, nazalost.

  24. #4024
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,123
    Thanks Thanks Given 
    578
    Thanks Thanks Received 
    774
    Thanked in
    388 Posts

    Default

    Ne slazem se. Niko od mog sireg drustva u tim godinama nije divljao po putevima, a nije bio mali broj onih koji su vozili. Stvar kucnog vaspitanja. Ja i dan danas voznju shvatam ozbiljno, ne volim da vozim djecu, izbjegavam da vozim pun auto, izbjegavam neke puteve, pojas mi je refleks itd. Tako me naucili kad sam pocinjao i ostalo mi. Znao sam da, ako mi jedna kazna stigne, ne bi ga gledao voznje ko zna koliko. Inace, rijetko ciji roditelji su tada davali kola u te sitne sate.
    In vino veritas

  25. #4025
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Svaki bi divljao, a ne divljaju oni koji ne smiju od roditelja a takvih je danas malo. Ja nisam smio izac van kapije bez oca, a da sam smio, vjerovatno danas ne bih bio ziv.
    Niko od vas ne zna koliko sam volio brzu voznju, niko od vas ne zna koliko puta mi je receno da usporim posle nego sto sam usporio, takodje niko od vas ne zna koliko je moja porodica izgubila od brze voznje.
    Zato vozim kao beba, a ko zna, mozda je sve uzalud, mozda ce me neko ocistit kao da me nije bilo.


    Vracam se sinoc iz Kotora kad cetaš sa plavom dujom...ostavio nas u oblaku dima. Nestao!
    A samo da ste mu vidjeli facu iznad Markovica, otvorena hauba...
    Last edited by Fabia_Elegance!; 24-06-14 at 00:27.
    TAKUMI

Page 161 of 991 FirstFirst ... 61111151157158159160161162163164165171211261661 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •