Page 81 of 193 FirstFirst ... 317177787980818283848591131181 ... LastLast
Results 2,001 to 2,025 of 4803

Thread: PayPal

  1. #2001
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Radja, klikni na troskovi... I vidjeces 0.99 eur mjesecno. Dobijas visa electron i sms za priliv/odliv. Mozda moze i bez klasik paketa samo da se otvori tekuci i uzme visa electron za 0.7, ali mozda tada placas odrzavanje racuna, pa se isplati uzeti klasik.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #2002
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    287
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    koja je poenta trke na paypal ? cemu se to radujemo?
    Ajde nek stvarno neko malo razjasni nama neznalicama, čemu ovakva euforija?
    isključite televiziju, uključite mozak

  3. #2003
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default

    Da li je neko probao da registruje business account?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #2004
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znači iako ne primam platu tamo, misliš su troškovi mjesečno za klasik paket i za račun ukupno o,99?

    Послато са GT-I9082 користећи Тапаток 2

  5. #2005
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Maestro karticu erste banke nece da prima na get verified! Steta na bacenih 8 eura

  6. #2006
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,278
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Ne moze Maestro kartica ako je ko ima. Sjutra cu da trazim da mi je zamijene za visu..
    rm -rf /

  7. #2007
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HereWeGo View Post
    Ajde nek stvarno neko malo razjasni nama neznalicama, čemu ovakva euforija?
    Da te ne sisaju kao ovcu kroz CG za neke stvari:
    Razlika u cijeni npr naocara u optici u Delti je 2,3x veca u odnosu na cijenu istih originalnih naocara preko neta.

    Da ne placas Nike (primjer) obicnu majicu 40,50e u njihov butik, kad je za 10 mozes naci, istu takvu, na netu.

    Da nabavis stvari koje u CG ne mozes naci, a valjalo bi ti (stvari za dom, za auto, komponente..)

    eto te stavke krucijalne, za pocetak

    Edit: Barem za mene, ne ulazim u potrebe drugima. Sem placanja nekih stvari sto samo paypal podrzavaju.
    Last edited by Draka; 17-06-14 at 23:00.

  8. #2008
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Do koliko sati radi sutra NLB banka?
    Da sutra posle posla odem

    Послато са GT-I9082 користећи Тапаток 2

  9. #2009
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    PODGORICA
    Posts
    2,495
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    31
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HereWeGo View Post
    Ajde nek stvarno neko malo razjasni nama neznalicama, čemu ovakva euforija?
    potpis

    Sent from my HTC One using Tapatalk


  10. #2010
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    287
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Draka View Post
    Da te ne sisaju kao ovcu kroz CG za neke stvari:
    Razlika u cijeni npr naocara u optici u Delti je 2,3x veca u odnosu na cijenu istih originalnih naocara preko neta.

    Da ne placas Nike (primjer) obicnu majicu 40,50e u njihov butik, kad je za 10 mozes naci, istu takvu, na netu.

    Da nabavis stvari koje u CG ne mozes naci, a valjalo bi ti (stvari za dom, za auto, komponente..)

    eto te stavke krucijalne, za pocetak
    Znači, jedna od pogodnosti je naručivanje sa interneta? Pa ok, ali i do sada je to bilo moguće sa karticom.Doduše ne sa svih sajtova, ali ih je dosta dostavljalo u CG (barem ovo što sam ja naručivao), tako da i nije razlog za ovakvu revoluciju. Ovo slanje novca je interesantno, ali kao što neko spomenu, neće biti moguće još neko vrijeme, tako da... I sada da očekujemo uvođenje plaćanja dažbina (carine i PDV-a) na svaku vrijednost veću od 50e?
    isključite televiziju, uključite mozak

  11. #2011
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,307
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HereWeGo View Post
    Znači, jedna od pogodnosti je naručivanje sa interneta? Pa ok, ali i do sada je to bilo moguće sa karticom.Doduše ne sa svih sajtova, ali ih je dosta dostavljalo u CG (barem ovo što sam ja naručivao), tako da i nije razlog za ovakvu revoluciju. Ovo slanje novca je interesantno, ali kao što neko spomenu, neće biti moguće još neko vrijeme, tako da... I sada da očekujemo uvođenje plaćanja dažbina (carine i PDV-a) na svaku vrijednost veću od 50e?
    I bezbjednije je. Kad si plaćao karticom na svakom sajtu si morao davati podatke o tvojoj kartici a sad samo kod paypal-a.
    Slažem se, nije razlog za euforiju, ali da je dobra stvar, jeste...

    Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2
    Bolje imat no' nemat....

  12. #2012
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    2,014
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Možda za tebe...
    Za većinu valja.

    Poslato sa ultra-moderne pisaće mašine Galaxy S4 x2 i9502
    Pa da, ali ipak nedostatak mogucnosti da se prima novac je za mene veliki minus. Skoro svi sajtovi prihvacaju VISA karticu, ne znam sta je razlika sa paypalom? Eto za ebay valjda treba, ali koliko sam citao ovdje i za to se ima resenje.

    Svakako neka je sa srecom, a od cega zavisi oce li unijeti mogucnost primanja novca? Nadam se da nije od toga koliko gradjana koristi paypal...

  13. #2013
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Jel neko probao da aktivira preko CKB-ove visa kartice?

  14. #2014
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Ne moze Maestro kartica ako je ko ima. Sjutra cu da trazim da mi je zamijene za visu..
    Mislim da nemaju visa karticu erste banka ili imas neku drugu banku?

  15. #2015
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A zasto NLB? Sta fali ostalima, konkretno CKB?

  16. #2016
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Meni normalno visa na ckb.Sad prosla sitna kupovina na nekom sajtu
    Podgorica Podgoricanima!

  17. #2017
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zulum Vega View Post
    Meni je na hrvatski Premier acc da li vrijedi prebacat se na Crnogorski- vjerovatno personalni acc?
    Kad sam se registrovao noćas - isprva mi bio nalog "Personal". No nakon što otvorih nalog na eBay i povezah ga na PayPal - promijeniše mi account type u "premier". o_o

  18. #2018
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,278
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by clapton View Post
    A zasto NLB? Sta fali ostalima, konkretno CKB?
    Ja od kad su mi ukrali pare sa racuna, tako sto su neki sajt dje sam kupovao valjda hakovali, i iz CKBa nijesu htjeli NISTA da urade, nikad tamo otisao ne bi nizasto.
    Quote Originally Posted by baraba View Post
    Mislim da nemaju visa karticu erste banka ili imas neku drugu banku?
    U NLB sam ja.
    rm -rf /

  19. #2019
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ulcinj
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    36
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    U NLB sam ja.[/QUOTE]

    Samo mi reci jesi li i ti morao da platis 8 eura maesto karticu kao sto sam ja kod erste banke

  20. #2020
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    I ja se prebacam u erste na ljeto,odgovara mi a i ckb je smece i meni nisu htjeli da pomognu jedanput


    Sent from my iPad using Tapatalk HD
    Podgorica Podgoricanima!

  21. #2021
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    11,168
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    564
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Moze li proci premium kartica hipotekarne ili samo visa kartica?

    Послато са QUANTUM 4 уз помоћ Тапатока

  22. #2022
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A mastercard?
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  23. #2023
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    12,845
    Thanks Thanks Given 
    1,681
    Thanks Thanks Received 
    583
    Thanked in
    436 Posts

    Default Paypal?

    Moze premium, jer je mastercard. Ne moze maestro. Preporuka za NLB visa electron.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #2024
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    1,285
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam probao Mastercard, nema tu opciju, samo Visa.
    Peace,Love,Unity & Respect
    for one another !

  25. #2025
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Da li se više isplati da PayPal stoji na € ili na $ ?
    Hoće li mi dati da stavim karticu koju su banovali (kada sam provaljen) ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 81 of 193 FirstFirst ... 317177787980818283848591131181 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Plaćanje preko PayPal-a
    By Blazeme in forum Internet
    Replies: 211
    Last Post: 21-03-12, 18:18
  2. paypal
    By Nasty_Mind in forum Internet
    Replies: 15
    Last Post: 25-04-09, 10:48
  3. Replies: 21
    Last Post: 21-08-08, 08:22
  4. PayPal
    By Exter.wx in forum Internet
    Replies: 10
    Last Post: 21-11-07, 06:27
  5. Potpisite peticiju za paypal u SCG
    By Ego_and_his_own in forum Internet
    Replies: 91
    Last Post: 30-10-07, 12:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •