Page 157 of 991 FirstFirst ... 57107147153154155156157158159160161167207257657 ... LastLast
Results 3,901 to 3,925 of 24775

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #3901
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Gora po koga?

    Ti si druže osudio ovoga sa Audijem, koji ništa nije tu kriv, koji ima 0% krivice koji je mogao takođe da nedužno strada il neko od njegovih saputnika, komentarišeš njegov izgled i ostale karkateristike , a pokojnike i vozača iz drugog auta koji je kriv 100% smatraš da su žrtve.
    Kriv je ovaj mali sto je izletio, nek mu je laka crna zemlja. Nije uopste gleda. A reka bih i da je nesiguran vozac jer se dvoumio. Formalno sam je sebi kriv. Ovaj Despot je kriv za prekoracenje brzine i voznju u alkoholisanom stanju.Po zakonu nije kriv za ovo sto se desilo. Tu se razumijemo, ali mi ne mos rec da ne snosi dio ljudske odgovornosti za sve ovo. Ako si vozio pjan 160 kroz grad i udario nekoga, ne oslobadja te odgovornosti sto je taj neko prosa kroz crveno. Na sud da , ovako ne.
    Krivi su obojica ali je krivlji ovaj mali sto je nastrada. Ka sto on nije treba da prodje na crveno da ne gleda tako ni ovaj nije treba pjan da sijeda i da vozi tako bbrzo. No si ti trkac pa pravdas ovoga.

    A karakteristike sam komentarisa odvojeno od utvrdjivanja odgovornosti. Faca mu ga daje da je kreten. Po faci mu vidis da ima vecu vjerovatnocu da mu se ovako nesto desi.


    Edit: Mada prije ce bit da je i ovaj kriv debelo i to materijalno a to ce boljr pravnici rec jer je ovo kd teska povreda bezbjednosti saobracaja. Sto veli Medo kaznjavaju se i jedan i drugi. Znaci nije kriv za klasicno ubistvo nego za tesko djelo protiv sabracaja sa smrtnom posledicom.
    Last edited by TheLucas; 09-06-14 at 18:38.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  2. #3902
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    kontakt pri ovoj brzini nije dao sansu da bilo ko u golfu prezivi, pri tom ne dovodeci u sumnju krivicu vozaca koji je prosao kroz crveno, to je poenta svega...
    ...

  3. #3903
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,778
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako bi drugacije pricali pojedini da se nekome koga znaju desilo ovo. Ubi momak troje ljudi i nije kriv.

    Sent from Paris
    I don't get lucky. I make my own luck.

  4. #3904
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post
    Kako bi drugacije pricali pojedini da se nekome koga znaju desilo ovo. Ubi momak troje ljudi i nije kriv.

    Sent from Paris
    Ubio ih je vozac golfa

  5. #3905
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,764
    Thanks Thanks Given 
    9,185
    Thanks Thanks Received 
    6,634
    Thanked in
    2,601 Posts

    Default

    dobro posto nam je svima jasno da su na ovom forumu sve sami letaci i opaki vozaci onda je i za okecivat da je odje tima istima normalno sto momak koji je vozio 160kmh i pri tome nije uspio da prodje kroz zeleno ubio troje ljudi koji su prosli ocigledno kroz crveno. Da je vozio 50 koliko je ogranicenje po gradu ili eto 80 da se malo opustio bili bi zivi ili makar jedno od njih troje ali posto je on faca nabo gas do poda a oni prosli kroz crveno oni su krivi. Nisam ja avetan i pravno je pogrijesio vozac golfa ali ljudi ne sprdajte se.

  6. #3906
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,551
    Thanks Thanks Given 
    9,643
    Thanks Thanks Received 
    5,997
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    Pravno su pogriješili i jedan i drugi... Ako brzina bude ova koju su sve novine prenijele + alkohol u krvi, ne može ga spasit ni Vučić da mu je otac...
    #fakenews

  7. #3907
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,033
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,316
    Thanked in
    1,279 Posts

    Default

    Krivi su oboje.... Al po mom misljenju 60-40% na strani vozaca golfa.... Jbg mozda je i on bio pijan plus kroz crveno....


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #3908
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,079
    Thanks Thanks Given 
    4,975
    Thanks Thanks Received 
    8,959
    Thanked in
    4,327 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ŽIŽIBUNGALICA View Post
    prevrnuo si mi želudac...što je ovo majko sveta

  9. #3909
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,957
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    a gdje postavi ovaj video jadan ne bio kuku kuku

  10. #3910
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Ne znam, mislim da ne bi trebalo da bude njegova krivica, on je kriv za brzu voznju, on je kriv sto je bio pijan ali nije on IZAZVAO udes, izazvao ga je ovaj sto je prosao kroz CRVENO

    snimak sa druge strane


    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
    ako ja vidim dobro ovaj s audijem je jos i kocio pri ulasku u raskrsnicu sto znaci da ga je cerao krvnicki

  11. #3911
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije mora krvnichki nije to 1.6

    sent from my dick

  12. #3912
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    Zasto da lezi?jeli on prosao kroz crveno ili oni?
    prosao je 160 kroz raskrsnicu u pijanom stanju i ti pitas zasto da lezi? U normalnim državama takvi se šalju u neku varijantu Dobrote istoga momenta, a ne u zatvor. I to bez ikakvoga sudara.

    inače viđeh da ga čak ni na saslušanje nisu poveli a kamoli u pritvor

    ovo je ovdje Balkan...
    She is only here to annoy herself!

  13. #3913
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Znaci nije kriv za klasicno ubistvo nego za tesko djelo protiv sabracaja sa smrtnom posledicom.
    pa u principu isto je kriv kao neko ko pjan puca pištoljem okolo nasumice pa možda nekoga pogodi a možda i ne, tako i ovdje

    čak i da ne povrijede nikoga i jedan i drugi u normalnim državama idu na psihijatriju dugi niz godina a ako nakon izlaska opet dođu u posjed oružja ili auta idu sa njima i oni koji su im to dali
    She is only here to annoy herself!

  14. #3914
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,405
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Vidite

    posle bitke svi generali. Tako da sta bi bilo kada bi bilo varijante su sada besmislene a ostaju samo cinjenice

    a. Vozac Audija se kretao neprilagodjenom brzinom u gradskoj 5oKMH zoni cime je napravio krivicno djelo ugrozavanja bla bla
    b. Vozac Golfa je prosao na crveno i time izazvao saobracajnu nesrecu sa tragicnim posljedicama

    Sada teorije zavjere sin brat kum su mi blentave jer u Srbiji sada ovako javno objavljeno djelo nema sanse da se prikriva vjerujte mi.
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  15. #3915
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    problem je u tome što krivica jednog ni najmanje ne umanjuje krivicu drugog
    She is only here to annoy herself!

  16. #3916
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

  17. #3917
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Tuga...

  18. #3918
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    pa u principu isto je kriv kao neko ko pjan puca pištoljem okolo nasumice pa možda nekoga pogodi a možda i ne, tako i ovdje

    čak i da ne povrijede nikoga i jedan i drugi u normalnim državama idu na psihijatriju dugi niz godina a ako nakon izlaska opet dođu u posjed oružja ili auta idu sa njima i oni koji su im to dali
    Ja to zbog ovih koji ne vide nikakvu krivicu kod njega. A takvih je dosta i kod naroda i kod nadleznih za utvrdjivanje odgovornosti. A po meni je taman isto ka da je izvadio pucu i koknuo ga.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  19. #3919
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ima i njegove krivice to je neminovno,al daleko manja nego vozaca vw

  20. #3920
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    to je potpuno nebitno, to nije psihički sposobna osoba da vozi biciklo a ne vozilo od 2t
    She is only here to annoy herself!

  21. #3921
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Bas su vam fina poredjenja, cu ko da ga je upuca. Jes, sve je isa namjerno da ih pobije.
    Forever young, i want to be forever young

  22. #3922
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    znaš li koliko je bilo nehotičnih ubistava iz oružja? E treba da odgovara isto kao i takvi.
    She is only here to annoy herself!

  23. #3923
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne kazem je jeli sposobna ili nije,nego samo u trenutnoj situaciji kako stoje stvari

  24. #3924
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    u situaciji kako stoje stvari takvi su za ustanove zatvorenoga tipa a ne za vožnju bilo čega
    She is only here to annoy herself!

  25. #3925
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Napisa je "ko da je izvadio pucu i koknuo ga", sto svakako ne spada u ubistvo iz nehata. A ako po tvome nije psihicki sposoban za voznju, nije njegova krivica sto mu je neko izda dozvolu.
    Forever young, i want to be forever young

Page 157 of 991 FirstFirst ... 57107147153154155156157158159160161167207257657 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 12 users browsing this thread. (1 members and 11 guests)

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •