hah a ulozi 10 eura djavo ih izgorio :chuncky:
Oca vi yebem oćete da me navučete na kocku. Čuvao sam se za svjetsko u fudbal ali ću pogledat i ovo za tenis
hah a ulozi 10 eura djavo ih izgorio :chuncky:
Jel ima nedje kvota da Rafa ne uzima titulu? ..![]()
Nikad bačio nisam paru u kladionicu na tenis iako ga pratim. Nekako sam navikao samo fudbal ka sivonja u to upirem zalud... Dobio nisam 100 godina![]()
Aj upri danas dok si na vrijeme na Ferrera![]()
...
Nema šanse da Ferer dobije Nadala.![]()
Bice ti zao shto nisi proba' na 5,25![]()
...
Oce li stajat ova kisa pih taman mislio da gledam sad
ne izgleda
Tesko ce Ferer ovo dobiti
Dobro su poceli i jedan i drugi
Jesu,Directore dobro rece ti izgleda da ce bit 3-0 za Mareja :chuncky:
Uze Ferer prvi set.Kakva igra.
Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.
Kakav prvi set za Ferera..aooo
Uh, dobar je bio u ovom setu... Vamos David...
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Dobra zavrsnica Ferera
Dobar tenis. Gledam kombinovano. Marej odličan. Ko mu god zapadne izmedju Nadala i Ferera bice ga teško teško dobit. Mada je Nadal penicilin za smaračku igru Mareja... Ferer dobar nema priče, drugi set odlučuje pobjednika.
Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
Kako ga proseta u prvi set milo mi je milo![]()
Svaka vam čast ako potrefite da Ferer dobije Nadala, ja iskreno to nikad ne bi prognozirao
Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk 2
Koliko bolji tenis David-Rafa,Marej i onaj lipso se vucaraju po terenu.
Pa u qurac qurcu. Mora on doci Novaku na megdan!
![]()
Pitanje je oće li se ovo završit noćas.
Kako se otvara Djokovicu da uzme ovo sad.
Sent from Paris
I don't get lucky. I make my own luck.
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks