odustadoh totalno i što je najbolje mislim da nisam pogriješio
Ća je život vengo fantažija!
odustadoh totalno i što je najbolje mislim da nisam pogriješio
To ces tek znati nakon nekog vremena! ;p
meh, iskreno, više me i nije briga :mrgreen:
Laaazes zlato, laaaazes duuuuso, lazes vjestice!
gasi me non stop![]()
premila
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
I don't get lucky. I make my own luck.
http://m.cdm.me/carouselconcept/prik...4&kat=10&rkat=
Ko ima vremena i zelje.
''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''
http://m.cdm.me/carouselconcept/prik...4&kat=10&rkat=
Ko ima vremena i zelje.
''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''
Loše se osjećam. Fizički loše.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Selidba iz pustinje na more. Zen
počivaj legendo
![]()
Last edited by slope666; 03-06-14 at 12:11.
vala...bih se istruckala po njemu, ka' na traktoru...
Sell the Vatican, Feed the World!
Ene ene
Hahahahaha e luda si sto gradi
Послато са HUAWEI U8815 користећи Тапаток 2
Revenge is like the sweetest joy next to getting pussy
Fino alapacha prodje, a ne javi se, eeee...
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
I još jedna osoba otišla u inostranstvu sa namjernom da se ne vraće... divna nam je država.
I don't get lucky. I make my own luck.
There are currently 5 users browsing this thread. (1 members and 4 guests)
Bookmarks