View Poll Results: 100 Years of Alfa Romeo

Voters
188. You may not vote on this poll
  • 8C

    20 10.64%
  • Giulietta Sprint

    24 12.77%
  • 33 Stradale

    19 10.11%
  • 2600

    0 0%
  • GTA

    16 8.51%
  • Montreal

    7 3.72%
  • Spider

    3 1.60%
  • 156

    31 16.49%
  • Brera

    37 19.68%
  • 8C Competizione

    31 16.49%
Page 83 of 244 FirstFirst ... 337379808182838485868793133183 ... LastLast
Results 2,051 to 2,075 of 6086

Thread: Alfa Romeo Club

  1. #2051
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    BAR
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne znam koliko kosta far za bmw,ali znam da je momak za lupa,platio far 400 eura.

  2. #2052
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    BAR
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prima car


  3. #2053
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Valja li ova Giulietta shto narode?? Bash ova shto je na slici

  4. #2054
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,197
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    642
    Thanked in
    299 Posts

    Default

    Ovo je Qiulietta QV (1750ccm turbo benzinac), osim ako nije djetelina sa strane naknadno nalijepljena
    Mislim da je u Prima Car prodaju za 20 000e, a znajući njih vjerovatno su jedno 5000 dobri na nju - u prevodu da imam 20K eura i da hoću da kupim ovo auto, sigurno ga ne bih kupio kod njih.
    ps. Nije za ljude koji misle da nema auta preko Njemaca
    Last edited by Incognito; 07-05-14 at 11:46.
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  5. #2055
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    BAR
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Da,u pitanju je 1750TBI,sa 235ks.Presla je 40.000km,godina proizvodnje je 2011 i cijena je 20000.

  6. #2056
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,197
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    642
    Thanked in
    299 Posts

    Default

    Znači, tek razrađena Imaju li onda oni išta zarade tu?
    Ponavljam, ko ima 20 000 i hoće ovo auto, neka ga traži dalje od cetinjskih placeva...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  7. #2057
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica, Budva..
    Posts
    865
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RS-6 View Post
    Da,u pitanju je 1750TBI,sa 235ks.Presla je 40.000km,godina proizvodnje je 2011 i cijena je 20000.
    40 000 2011, ovo je minimum 80000km

  8. #2058
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    97
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    glasao za brera..

  9. #2059
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Dje god me put nanese ili ko pozove :)
    Posts
    656
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Ljudu Alfa 156,valja li sto? U pitanju je 1.8 motor sa 106kw.
    " Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da zivi " ^^

  10. #2060
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    najbolji motor u alfu , mnogo izdrzljiviji i bolji i od 1.6ts i 2.0ts a ima snage dosta vise od 1.6 a vrlo malo manje nego 2.0
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  11. #2061
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,154
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    976
    Thanked in
    526 Posts

    Default

    a koliko trosi?
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  12. #2062
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    E ovako, ova Alfa je prodavana prije jedno par mjeseci prvo za 22000, pa evo sad chujem od vas ovooodjen da je nude za 20000, a meni su rekli da ce mi je dat za 18500 Eura (s tim shto bi se "sredilo" da je daju i za 18000). BOG zna kolko su dobri na nju ! Znachi to sami Bog zna. Dobro Incognito reche bogome, barem 5000 su na nju dobri. A ja bih rekao i 7000 (da su uspjeli nekome da je uvale za 22000 Eura..) - ne vjerujem da ih je u Italiju ispala vishe od 15000 Eura... Pretpostavljam da bi je dali i ispod 18000, s obzirom na to da se to auto, shto bi Cetinjani rekli, "suncha" tamo kod njih na plac vec duze vrijeme.. Ono shto je mene odbilo od toga auta je sledeca stvar: KOME da to posle prodam u Crnoj Gori? Zna li iko zivi odgovor na ovo pitanje? Ovo sam konstatovao iz razloga shto nema bez par Giulietta po Podgorici (za ostatak Crne Gore ne znam), i to ovih "obichnih" a kamoli Quadrifoglio sa 200 i kusur konja. Dakle pitanje glasi: Da li je moguce da je nashe trzishte u potpunosti nezainteresovano za Alfe Giuliette? Ako sam u pravu sa svojim zapazanjem da je trzishte u potpunosti nezainteresovano, onda kome prodat ovo nakon 3-4 godine voznje ovakve macchine? A i cijena im drastichno pada...

  13. #2063
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,232
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JaffaCakes View Post
    Dakle pitanje glasi: Da li je moguce da je nashe trzishte u potpunosti nezainteresovano za Alfe Giuliette? Ako sam u pravu sa svojim zapazanjem da je trzishte u potpunosti nezainteresovano, onda kome prodat ovo nakon 3-4 godine voznje ovakve macchine? A i cijena im drastichno pada...
    Pricas o trzistu kome je VW najjace auto ikad, a dvica bozansko auto.

  14. #2064
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,920
    Thanks Thanks Given 
    2,058
    Thanks Thanks Received 
    1,045
    Thanked in
    419 Posts

    Default

    Najjace mi je kad ljudi kupuju auto i kazu, "kome cu ja to prodati sjutra?"
    Baci kupovinu onda.

    Nisam fan prednje vuce, vozim je zato sto moram, tako da imam te neke pare (20000e) ne bih gledao alfu.
    Ali da mi to nije na pameti, uzeo bih je bas zbog toga sto ih nema meleon nego 5. Uzeo bih je zbog tih 200 i kusur konja i vodu joj vadio godinu-dvije dok me ne prodje.
    Uzeo bih je zbog toga sto je prelijepa, nakrcana opremom i tako to...

    Definitivno ne bih gledao kako cu da je prodam a jos je ni registrovao.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  15. #2065
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja imam 145-icu i kad sam je kupovao prije 10ak godina za 2500e nisam razmisljao koliko cu je moc prodat.. Sad ne vrijedi mnogo, ali sve i da joj cijena nije pala nimalo ne bih je prodao nikad. Planiram bas Djulijetu da kupim cim budem mogao ali cu ovu i dalje drzati u voznom stanju.

  16. #2066
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    nema ljepseg auta od ove djulijete , ovo je perverzija , a to sto je nas narod vidimo se pa mu je milije vozit golf 6 to je druga prica

    ja da imam ove pare i da dajem tolike pare za kola nebih se razmisljao, a pravi meraklija kad se bude prodavala ce naic, mozda ne odma ali naici ce
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  17. #2067
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Svaka giulietta koja se prodavala u zadnje vrijeme, odma se prodala.... e sad, 20+K je malo mnogo... al opet kad znam da su se "obicne" JTD 1.6 I 2.0 polovne prodavale za 13-15-16....

  18. #2068
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sto rece dub_c,ako pri kupovini auta razmisljas kome ces je prodat,onda stvar ne valja.Nikad nisam gledao kako cu prodat auto i kome,jer ne uzimam auto da bih ga prodao posle godinu dvije,vec da bih ga vozio duzi period i da uzivam u autu.Al razmisljanje o tome kako ces prodat auto nakon par godina a ni kupio ga nisi za mene to nije normalno razmisljanje

  19. #2069
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja da imam 20k ne bi ispod golfa nista gleda, kakva alfa pi ! pi vi na nos svima sto vozite alfu
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  20. #2070
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    ako kome treba djelova za 145/146 1.6ts https://forum.cdm.me/showthread.php?...-146-155-1-6ts
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  21. #2071
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pretpostavljam da je salterica ista za nju i za boxericu?

    Ako jeste za koliko bi mi je prodao?

  22. #2072
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    kod Milenijuma
    Posts
    2,457
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Polakote narode.. Znam i ja da nije dobro razmishljat "kome da je prodam posle".. Ali ja ovdje pricham o jednom malo posebnom autu kojeg zasad nema josh u CG.. Ja sam vozio Clia Sport pa sam znao da to auto sjutra kad krenem da ga prodajem ima neku prodju, no se pitam da li Alfa Quadrifoglio ima prodju?? Neko reche gore da se ovdje voze samo Golfovi itd... Nije bogome no se voze i Renoi i Pezoi i Mercedesi i BMW-i i josh razih marki.. A Alfe? Starije Alfe se voze, ali nove... Zashto nema novih Alfi Giulietta na ulicama no sve Gnojfovi i Megani i prdnjave... Meni je lichno ova Alfa prelijepa, ali kad chovjek daje 20k za auto ipak mora razmislit barem malo shto ce chinjet za recimo 3 godine i oce li bit dovoljno interesovanja za to auto.. ponavljam, ova Giulietta se "suncha" kod Jabuchana vec praktichno pola godine.. Kako ste odma skochili sa komentarima da vi ne razmishljate kako cete auto sjutra prodat.. Pravo da vam kazem ne razmishljam ni ja, ni sekunde jedne, ali kad su u pitanju "normalna" kola kojih ima na ulicama kolko godocete.. Ja vas, pametnjakovici, sad ovdje pitam: Zashto nema bez 2-3 Giuliette u grad uopshte?? A da ne prichamo o Quadrifoglio verziji...

  23. #2073
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zato sto nasim seljacima nema nista preko vw...

  24. #2074
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    19,386
    Thanks Thanks Given 
    861
    Thanks Thanks Received 
    2,908
    Thanked in
    1,350 Posts

    Default

    u cg svi znaju da alfa ne valja nista i da se kvari a da 90% tih ljudi nije ni sjelo u nju

  25. #2075
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zato sto za razliku od drugih ovlashcenih itd, Alfa ima nekakvi jad od salona, kojeg uopste I ne interesuje prodaja alfi (zastupnik Iveca I to zna dje I kome prodaje)...
    kad si zadnji put video reklamu ili bilbord sa Alfom, Lanciom itd??? Da ne pricam da kad ode neko sa parama da kupi novu Giuliettu (a znam odlicno ovo) da mu nude svasta nesto osim toga sto je htio da kupi.... a cijene.... pa covjek je kupio u SRB novu I uvezao je odje I ostao dobar par hiljada
    e sad, sto se tice polovnih, znam da se svaka odma prodala I to za fine pare, a trenutno znam momka koji trazi da uzme QV... al nema bez ova od 20+ hiljada...sto je previshe (ako su a jesu oko 15 napolje)...

Page 83 of 244 FirstFirst ... 337379808182838485868793133183 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. ALFA ROMEO club
    By 2_fAsT_4_YoU in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 5461
    Last Post: 17-03-11, 08:32
  2. K: Alfa Romeo 147 JTD
    By SteffaN in forum Ostali oglasi
    Replies: 112
    Last Post: 02-07-10, 10:53
  3. P: Alfa Romeo GTV V6 TB
    By brzi_pas in forum Ostali oglasi
    Replies: 6
    Last Post: 17-01-09, 17:48
  4. Alfa Romeo Fun Club CG
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 19
    Last Post: 01-02-08, 19:52
  5. Alfa Romeo Club Serbia
    By BRABUS in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 4
    Last Post: 13-04-05, 09:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •