novi Jack Ryan
onako, ljubitelj sam filmova Toma Klensija i nekako mi se čini da je ovaj ''premek'' u odnosu na predhodnike..
sa ovim su sigurno započeli novi ciklus filmova sa Džekom u glavnoj ulozi jer objašnjava njegove početke (doduše u ovo nama bliže doba) u odnosu na Sovjetsku eru kojom se uglavnom bave prvi filmovi (Lov na Crveni Oktobar - Rajan se srušio s helikopterom)
što znam, akcija dosta solidna čak ništa specijalno, čak je i premlaka za moj ukus u pojedinim momentima
nervira me što su opet kao glavne neprijatelje uzeli Ruse (makar su mogli Kineze za promjenu) i malo mi glupo kako su ustvari predstavili samu CIA-u u film - ispade da je to kao familijarna firma i bračno savjetovalište ujedno..
nepuno 6 od 10
ne znam, novi Holivudov talas rimejka me ne oduševljavaju previše..
svakako dobar za odmorit mozak na uru i nešto





Reply With Quote
Bookmarks